İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemen Paylaş! kapatılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem Türkiye adina hem hemenpaylas adina hemde kendi adima cok üzgünüm. Internet aleminde bence hemenpaylas paylasim adina istediginden fazlasini veren en az nazli siteydi. Yukaridaki fikirlerin cogunu okudum güzel fikirler üretilmis elbet bunlari ve daha fazlasini elmasgüneste düsünmüstür. Kendi forum sitelerimin yaklasik yüzde 50 lik bir dosya paylasimi hemenpaylas tarafindan saglaniyordu 150 bin konu baz alindiginda sanirim temizlik icin bir kac aylik bir maraton bizleri bekliyor. Farkli domain ile devam fikrini sacma buluyorum, karsinizdakileri aptal yerine koyamazsiniz bunlari onlarda düsünüp gerekli müdehaleyi yapacaktir.

Hemenpaylasin en kisa zamanda yine büyük bir proje ile karsimiza cikacagindan eminim. Ben elmasgünes olsaydim herhalde elimdeki imkanlari ilk olarak imageshack i tahtindan indirmek amaciyla kullanirdim :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar geniş çaplı bir proje yapmış olmanıza ragmen yasa dışı dosyalara çözüm bulamamınız üzüntüm verici. Ancak benim burada anladigim şu yeterli personeliniz bulunmadigindan Gelen şikayetleri değerlendirecek ve dosyaları silecek potansiyel oluşmuyor. Belkide bunda etken sitenizden dilediginizde kazanc sağlayamamanız. RapidShare gibi sitelerede yükleniyor yasa dışı dosyalar ve uyarı gidince siliniyor. Sizede uyarı geldigine göre bu dosyaları silip devam edebilirsiniz.. ancak yorumumun başında belirttigim husus sanırım sizin için geçerli.

Verdiginiz hizmetden dolayı yinede teşekkür ederim.

Dreamy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşini güzel ve temiz yapan kim varsa başı belaya giriyor anasını satim ne biçim memleket burası yaw.
katılmamak elde değil.

şimdi de p2p programları ile uğraşıyorlar.
ona nasıl bi çözüm bulunacak tahmin edemiyorum ben.

geçmiş olsun elmasgunes.
gerçekten üzüldüm.

hem hepimizin işini görüyordu bu site.
hemde aramızdan birinin bu başarıyı yakalaması gurur verici idi.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de ne Adsl ne de internet gelişemeyecek.

Hemenpaylaşta internet alanında gelişemeyeceğimizin ekşi sözlükten sonraki en büyük örneğidir.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orası bir ekmek teknesi, rapidshare gibi. Farklı siz reklamlardan orası paralı üyelerden kazanıyor. Sonuç olarak siz bu işi hayrına yapmıyorsunuz. Rapidin elemanları dosyaları kontrol ediyorlar geçte olsa yasaklı dosyaları siliyorlar. Sizin böyle bir çabanız hiç bir zaman olmadı, hatta ve hatta yasaklı dosya bildir diye bir tuşunuz bile olmadı.

Ne demiş atalarımız kendi düşen ağlamaz. Ha ne oldu, hemenpaylascilar rapide dönücek. rapide bolbol para kazandırıcak paralarımız yurtdışına gidicek.

Yerinizde olsam bütün dosyaları silerdim, takım kurardım dosyaları kontrol etmek için, hatalı dosya bildir buttonu yapardım.

Türkiye için güzel bir projeydi böyle bitmesi çok üzücü.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orası bir ekmek teknesi, rapidshare gibi. Farklı siz reklamlardan orası paralı üyelerden kazanıyor. Sonuç olarak siz bu işi hayrına yapmıyorsunuz. Rapidin elemanları dosyaları kontrol ediyorlar geçte olsa yasaklı dosyaları siliyorlar. Sizin böyle bir çabanız hiç bir zaman olmadı, hatta ve hatta yasaklı dosya bildir diye bir tuşunuz bile olmadı.

Ne demiş atalarımız kendi düşen ağlamaz. Ha ne oldu, hemenpaylascilar rapide dönücek. rapide bolbol para kazandırıcak paralarımız yurtdışına gidicek.

Yerinizde olsam bütün dosyaları silerdim, takım kurardım dosyaları kontrol etmek için, hatalı dosya bildir buttonu yapardım.

nE yani rapid de şu an yasaklı dosya. mp3 felan yokmu¿

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla çok üzüldüm böyle bir duruma...hani hangi mantığa göre yapılıyor anlamıyorum bir türlü...

Yakında video sitelerine kapatma gelirse şaşırmayın...koca göbekli, kart sesli, kapkara bıyıklı malum kişiler eminim şu sıralar aralarında fısıldaşıyolardır...Tv de falan çok çıkmaya başladı netteki videolar...Yakında toplum ahlakını bozuyor gibi saçma sapan şeylerle bakın görün kapatmaya başlarlar...Bizi at gözlüğü bile değil kör etmeye çalışan insanlar umarım bir gün çekilirler kenara...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası tahmin ettiğim bir durum olmuş büyük geçmiş olsun.. diyorum.

ben şeyi düşüyorum hemenpaylaşa güvenip o kadar upload yapan elemanların forumların divx film upload etmesi gibi.. mesala yazık olcak bunlara ...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sadece onlara değil herkese yazık olacak, hem proje sahiplerine hemde kullanıcılara. Hemde ilerde projeler yapmayı düşünenlerinde önünü kapatıyor. Her açıdan zarar yani.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsettiğiniz arkadaşlar illegal iş yapıyor sınıfına giriyor. Bu tür şeylerin paylaşımı yasak biliyorsunuz bu sitede bu yüzden kapanıyor sanırım anlıyamadınız :)

upload edenler bu tür sonuçları düşünerek upload ediyorlardır yaptığı işin yasal olmadığını biliyordur emin olun. Yada uploaderın IPsine bir baskında hoş olabilir düşündümde. :)

Ha ben yapmıyorum mıyım film muzik indir miyor muyum evet :)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herkes illegal yapmıyor kuru yanında yaşta gitme muhabbeti. illegal olayda evet hepimiz film felan indiriyoruz güzel bir olay.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi de bir şeye dikkat çekmek istiyorum.Hemenpaylaş ya da başka bir upload sitesinde upload edilen dosyaların büyük bir çogunlugu yasal olmayan dosyalar oluyor.Yani hemenpaylaş kapanmasa bile genelde upload dosyaları yasaklı dosyalar oldugu için ve silinecegi için kullanımı baya azalacaktır zaten..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yanılıyorsun bana çok denk geldi mp3ler ve filmlerde indirilmesi yasaklanan dosya...

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Offf Peki Yapabileceğimiz hiçbirşey yokmu editör felan alın alın bişiler toplu dosyaların coğu silinsin ama yapın bişiler bizlerde yardım edelim çoğu kişinin yardım edeceğine adım gibi eminim orasi bizim depomuz. elmasgüneş sizde birşeyler yapsanız ?

H

hedehot

Misafir
cok üzüldüm gercekten. eger bizlerin yapabilecegi birşey var ise forumda duyuru yaparsaniz kendi sahsima elimden gelen herseyi yapmaya hazirim.
benim düsümcem ise 2,000,000 dosyayi burda 20-30 arkadasa paylastirsaniz illegal dosyalar telif hakkı olan dosyalar belirlenerek silinebilir.

bunu bu forumda seve seve yapacak ne 20ler ne 30lar oldugunu düsünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5