İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her aranan kelimeye subdomain

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ara.in yeni acildi ve her aranan kelimeye subdomain yapiliyor.. bu otomatikmi ayarlanmis yoksa admin kendisimi yapiyor?

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. cok enteresan. nasil yapildigi konusunda fikri olan var mi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada çok zor birşey değil. Buna karşı olduğum için bu konuda fikir vermem. Olurda birgün yaparsan sende kimseye söyleme.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etik olmadığı, googleda arama yapıp bu tür sitelerle karşılaşınca sinirlenen biri olarak ben de karşıyım..
Kendi siteme yapmam..

Ama nasıl yapıdığını da çok merak ettim öğrenmek babında.. Bilenler paylaşabilirse sevinirim. (Sİtemem yan cebime koy der gibi oldu ama valla kullanmak gibi de bir maksadım yok)

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ogrenmek istiyorum ama anlatmak istiyen yok bende zaten hollandaya kullanicam.. turkiyeye degil..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konuyla ilgili konuşulmamasını rica ediyorum. Yapan siteler zaten hit alan ve hit yollayan siteler. Herkesin öğrenmesi konusunda en ufak bir yardım olursa burada bundan hepimiz zarar görürüz.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bilmiyorum ama yapılmasına karsıyım...

bir kisi soylerse bilinki o kisi de en az bir kisiye soyler :] bu da boyle gider..

S

SILAM

Misafir
keske hep bu kadar duyarli olsak :) trextra ya bende katiliyorum..unutmayinki her yaptiginiz subdomain ler bir emegi ayaklar altinda cignemenize neden olacaktir..sen bos kewordla 5 dakikada 5 sayfa hazirla..baskasi 1 sayfaya gununu,gunlerini verip hazirlamayla ugrassin..sizce hangisi adalet?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5