İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Kanada'ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben hala o post'un şokundayım.
Nereyi kastetmiş anlayamadım ? O lafı benim güzel TÜRKİYEMİN kendine ait topraklarında olan bir bölgesi için mi demiş ? Ağzından çıkanı kulağı duyuyor mu ? Ben kimim ? Bu insanlar nereye koşuyor?

bla bla bla

Arif231

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin gibiler hayal dünyasında yaşıyor. Bizim vatanımız tektir. O da Türkiye Cumhuriyeti'dir.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar konuyu başlatan kimse kurdistan derken türkiye de kurulmaya çalışılan kurdistandan mı bahsediyor tam açıklamamış

ama yanılmıyorsam asyada bir yerde kürdistan diye bir devlet var belki onu demek istemiştir.

"ülke içinde ülke olmaz"

konuyu başlatan arkadaşın bunu yoksayarak böyle bir şey yazacağına inanmak istemiyorum

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne diyorsunuz hiç bilmiyorum Ama ben hepinizden Daha Türk'üm. eğer azıcık takip etseydiniz ve beni tanısaydınız ne demek istediğimi anlardınız. Kürdistan sizin bildiğiniz TÜRK'iyenin doğusunda kurulmaya çalışılan şerefsiz devlet DEĞİLDİR. Diyerbakır Mardin'in yani TÜRKİ'ye dışında olan sınırlarından sonrasıdır.Yani Suriye'mi desem başka birşeymi desem Suriye Desem Suriye Değil. Irak Desem Hiç Değil.Yani tam o arada kalan çok küçük Bir kabile gibi yaşayan bir yerdir. ve oraya gitmeniz için bile elinizde bazı belgelerinizin olması gerekmektedir. Eğer Türkiye'Olsaydı Sizce belgeye gerek olurmuydu ???

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne diyorsunuz hiç bilmiyorum Ama ben hepinizden Daha Türk'üm. eğer azıcık takip etseydiniz ve beni tanısaydınız ne demek istediğimi anlardınız. ********* sizin bildiğiniz TÜRK'iyenin doğusunda kurulmaya çalışılan şerefsiz devlet DEĞİLDİR. Diyerbakır Mardin'in yani TÜRKİ'ye dışında olan sınırlarından sonrasıdır.Yani Suriye'mi desem başka birşeymi desem Suriye Desem Suriye Değil. Irak Desem Hiç Değil.Yani tam o arada kalan çok küçük Bir kabile gibi yaşayan bir yerdir. ve oraya gitmeniz için bile elinizde bazı belgelerinizin olması gerekmektedir. Eğer Türkiye'Olsaydı Sizce belgeye gerek olurmuydu ???

sen sabır ver yarabbim...

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'den yada modlardan bu konuyu kaldırmalarını talep ediyorum. nedense herşey yanlış anlaşılıyor.
Saygılarımla
Typhoon.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'den yada modlardan bu konuyu kaldırmalarını talep ediyorum. nedense herşey yanlış anlaşılıyor.
Saygılarımla
Typhoon.

doğru bir şey söylesen kimse yanlış anlamaz. adresi olmayan bir çadırkenti tarif ederken alışılagelmişin dışında bir tabir kullanıyorsun tabi ki bu konuda herkezde tepkisini dile getirir. hiç bir ulusun hiç bir medeniyetin ve hiç bir ülkenin kanunlarında tanımadığı bir şeyi sen burda bu forumda dile getiriyorsun. bence yanlış anlaşılma ile alakası yok sen yanlış yapıyorsun. orasımı desem burasımı desem şurasımı desem demekle olmuyor. sana katılabileceğim tek kısım bu konunun kaldırılması kısmıdır.

saygıyla.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne diyorsunuz hiç bilmiyorum Ama ben hepinizden Daha Türk'üm. eğer azıcık takip etseydiniz ve beni tanısaydınız ne demek istediğimi anlardınız. Kürdistan sizin bildiğiniz TÜRK'iyenin doğusunda kurulmaya çalışılan şerefsiz devlet DEĞİLDİR. Diyerbakır Mardin'in yani TÜRKİ'ye dışında olan sınırlarından sonrasıdır.Yani Suriye'mi desem başka birşeymi desem Suriye Desem Suriye Değil. Irak Desem Hiç Değil.Yani tam o arada kalan çok küçük Bir kabile gibi yaşayan bir yerdir. ve oraya gitmeniz için bile elinizde bazı belgelerinizin olması gerekmektedir. Eğer Türkiye'Olsaydı Sizce belgeye gerek olurmuydu ???

kürdistan a gittim dedin ama gittiğin yeri bilmiyorsun ilginç ?

nasıl bir memlekettir burası sınırları belli değil yada hayali bir yer mi

bu adam forumdan atılmalı...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adını soranlara tayfun yerine typhoon mu diyorsun :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54

sen manyakmısın birader! Gezdiğin ülkeleri söylüyon araya kürdistan yazıyon...nerden bu ülkeye vize aldın. Böyle bi ülkemi var. Yeri nerde olursa olsun...Millete gaz veriyon sora topik silinsin diyon...Manyakımısın sen...gezdiğin yerlerede sanada şimdi

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle yanlış anlaşıldığı yada yanlış anlaşılmaya sebep olduğu İçin Hepinizden Çok özür dilerim. Gittiğim yer tam oalrak neresi nasıl anlatayım bilmiyorum Açıkcası, Diyarbakır desem değil, Suriye Desem Değil. Fakat biz Suriye'den Gittik ve Biz gittiğimizden burası xxxxistan denildi. Yoksa ben öyle bir yerin adını bile bilmem tamamiyle iş için gitmiş bulundum. Şimdi hatta siz böyle yazıncada ne oluyor dedim neresiymiş burası, Neden sevilmiyor. Sonra gelen mesajlardan anladım. Fakat dediğim gibi gittiğim yer kesinlikle TÜRKİYE'nin içerisinde DEĞİLDİR. Ve ...İstan yani Türki'yeyi bölmeye çalışan şerefsizlerede bende hepiniz gibi nefret ediyorum. Ama dediğim gibi orası sadece bana söylenen ülkenin ismiydi. Belki başka bir yerde olabilir ama tek katlı evler olan ve ismini bana xxxistan diye söyledikleri bir yerdi bunun dışında hiç birşey bilmiyorum Gerçekten yanlış anlaşılmaya sebep olduğum için çok özür dilerim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Biliyormusunuz Turkiye'nin sorunu ne?

Insanlar dusunduklerini soyleyemiyorlar, yani ulkemizde ne yazikki dusunce ozgurlugu yok.

Ugur Mumcu, Hirant Dink in oldurulme sebebi bu degilmiydi, dusuncelerini acik secik dile getirdigi icin hedef olmadilarmi.

Bu kisi forumda "kurdistan" demekten baska ne yapti ki siz bu kisiyi hemen linc ediyorsunuz?

Ki kurdistan bildigim kadari ile kuzey irak ta bir eyalet durumunda su anda.
Gecen gun talabaninin Amrikan radyosunda yaptigi bir konusmayi dinledim
Diyorki: "kuzey iraktaki kurdistan, henuz bagimsizligini ilan etmeye hazir degil. Cunku cevre ulkelere bagimsiz bir kurdistani aninda yok ederler, henuz zamani degil" diyor.

Kurt toplumu ile Turkler dostca yasamasin diye ugrasan PKK ve dis guclere sizin verdiginiz bu destek anlasilir gibi degil.

Sizler, bu toplumun egitimli evlatlarisiniz, boyle dusunce bastirici tavirlar bize yakisiyor mu?

Yuzlerce yil birlikte yasamis Osmanli nin torunlari degilmiyiz biz? Yoksa biz yoktan mi varolduk?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Insanlar dusunduklerini soyleyemiyorlar, yani ulkemizde ne yazikki dusunce ozgurlugu yok.

Ugur Mumcu, Hirant Dink in oldurulme sebebi bu degilmiydi, dusuncelerini acik secik dile getirdigi icin hedef olmadilarmi.

Bu kisi forumda "kurdistan" demekten baska ne yapti ki siz bu kisiyi hemen linc ediyorsunuz?

Diyorki: "kuzey iraktaki kurdistan, henuz bagimsizligini ilan etmeye hazir degil. Cunku cevre ulkelere bagimsiz bir kurdistani aninda yok ederler, henuz zamani degil" diyor.

Kurt toplumu ile Turkler dostca yasamasin diye ugrasan PKK ve dis guclere sizin verdiginiz bu destek anlasilir gibi degil.

Sizler, bu toplumun egitimli evlatlarisiniz, boyle dusunce bastirici tavirlar bize yakisiyor mu?

Yuzlerce yil birlikte yasamis Osmanli nin torunlari degilmiyiz biz? Yoksa biz yoktan mi varolduk?

bizim sözümüz ne bir kürt asıllı vatandaşımıza nede başka din dil ırka sahip T.C vatandaşına. böyle bir ülke yada olgu şu an için yoktur ve devletlerin tanımadığı bir uygarlığı bizde tanımıyoruz. sadece bunu söylüyoruz. ve talabani gerçekten doğru söylüyor şayet öyle bir adım atılırsa kurdukları yada kuracakları devletle beraber kendileride yok olucaklar.

şu an için oluşumu görüyoruz ırakta türkmenler katlediliyor insanlar katlediliyor hatta kürtler katlediliyor böyle oluşumun ben te ......... koyayım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

neyi kime anlatiyorsun:) bu ulkenin gencleri bilgisiz, yeni nesil gencleri osmanli torunu olarak gorme onlar kurtlar vadisi torunu.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiva, bende onu merak ediyordum. Cehaletime verin, o ne demek :x
Caesar, sana da katılmamak elde değil :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Iyinet, bu ülkenin gençleri dünün peşmergesi, sadece Türkiye pasaportu alabilmiş, Türk himayesinde büyümüş, bugün ise kravat görünce kendini Fransız sanmış Talabani'nin ağzından çıkacak iki kelime ile ülke veya eyalet tanımamalı. Kürdistan diye bir eyalet olmadığı gibi Irak Federe bir devlet değil üniter bir devlettir. Şu anda bizim yaşamaya çalıştığımız ülkenin sınırları içinde uymamız gereken yasalarda Türkiye, Kuzey Irak'ta kurulabilecek bir Kürdistan devletini "kayıtsız, şartsız" savaş nedeni olarak ilan etmiştir. Bu durumda savaş nedeni sayılabilecek bir oluşum hakkında provakasyon yapan daha Türkiye yazmayı öğrenememiş, ismine Typhoon yazan bir kullanıcıya tabi ki yeterli ve gerekli tepkiyi göstereceğiz.

Herkes her istediğini, ancak ve ancak yasaların izin verdiği ölçülerde dile getirilebilir. Yasadışı şeylerden bahsedenlerin fikir ve hak özgürlüğünden bahsetmek söz konusu değildir. Bu temel hak ve özgürlükler sosyoloji biliminde ilk ortaya atıldığından beri böyledir, Türkiye'nin icat ettiği bir akım değil ve de bunun Kurtlar Vadisi'yle alakası yoktur.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tiva, bende onu merak ediyordum. Cehaletime verin, o ne demek :x

typhoon un anlamı tayfun , bu kişinin de adı tayfun fakat hiçbir yerde özel isim değiştirilerek kullanılmaz, ancak adının anlamını belirtmek için "tayfun english meaning typhoon" dersin burada arkadaşımızın bir cahilliği söz konusu (umarım özenti değildir) hiçbir zaman biz mr.brown için bay kahverengi demiyoruz.

N

Naruto

Misafir
Iyinet, bu ülkenin gençleri dünün peşmergesi, sadece Türkiye pasaportu alabilmiş, Türk himayesinde büyümüş, bugün ise kravat görünce kendini Fransız sanmış Talabani'nin ağzından çıkacak iki kelime ile ülke veya eyalet tanımamalı. Kürdistan diye bir eyalet olmadığı gibi Irak Federe bir devlet değil üniter bir devlettir. Şu anda bizim yaşamaya çalıştığımız ülkenin sınırları içinde uymamız gereken yasalarda Türkiye, Kuzey Irak'ta kurulabilecek bir Kürdistan devletini "kayıtsız, şartsız" savaş nedeni olarak ilan etmiştir. Bu durumda savaş nedeni sayılabilecek bir oluşum hakkında provakasyon yapan daha Türkiye yazmayı öğrenememiş, ismine Typhoon yazan bir kullanıcıya tabi ki yeterli ve gerekli tepkiyi göstereceğiz.

Herkes her istediğini, ancak ve ancak yasaların izin verdiği ölçülerde dile getirilebilir. Yasadışı şeylerden bahsedenlerin fikir ve hak özgürlüğünden bahsetmek söz konusu değildir. Bu temel hak ve özgürlükler sosyoloji biliminde ilk ortaya atıldığından beri böyledir, Türkiye'nin icat ettiği bir akım değil ve de bunun Kurtlar Vadisi'yle alakası yoktur.

+rep işte Atatürk milliyetçiliği budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5