İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

herşeyi erittik sanırım

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videolari siteleri google son güncellemesinde botlu sitelerin büyük kısmını aramalardan banlamasıyla çöküşe geçti
1 yıldır video sitelerinden ekmek yedim
güzel denebilecek paralar kazandım

ama bende yeni bir proje üzerinde çalışıyorum
spesifik bir malzemeyi online olarak satacam

"fatura kesecek ahbap" arıyorum :)
3-5 verecem onada:)

bu hafta kesinleşecek

adsensede aldığımız paraları adwords a yatırma zamanı geldi artık :)
çalışacağım kelimede 0.03 - 0.04 ten veriyo panelden bakınca

yakında adwords hesap aramaya kalkarsam forumda bilinki tüm bağlantıları kurmayı başarmışımdır.

İnternet hayatinda 4-5 yil önce nakliyat siteleri çilginliği başladi zamanla herkes hevesini aldi
ardindan son 3 yildir büyük bir forum açma çilginliği başladi hemen hemen herkesin 3-4 forumu oldu halada günümüzde forumlar moda yakinda yavaş yavaş forumlarinda suyu çikip bu modada biter
youtube çilginliği ardindan çikan pikniktube ve sonrasinda coşan video sitesi çilginliği bu heveste şu siralar bitmek üzere

B

brcp

Misafir
aslında benim çok harika bir oyun senaryom var.Bir mafya oyunu ama türkiyede bunu yapabilcek ne bütçe nede imkanın oldugunu sanmıyorum.Elimdeki bu projeyi travian a göndermeyi düşünüyorum başka ne yapabilirim ki

B

brcp

Misafir
Bu şimdi yeni mi yani?

Ayrıntılarından bahsetmedim ki.Barafranca ve 1-2 tane benim hazırladıgımın yanında çok basit kalan mafya oyun sitesi var diye hazırlamayalım mı proje ? Ben anlatmadan var olup olmadıgını nerden anlayabiliyorsun ben bunu anlamıyorum işte

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ayrıntılarından bahsetmedim ki.Barafranca ve 1-2 tane benim hazırladıgımın yanında çok basit kalan mafya oyun sitesi var diye hazırlamayalım mı proje ? Ben anlatmadan var olup olmadıgını nerden anlayabiliyorsun ben bunu anlamıyorum işte

Online Mafya Oyunu dedin kaybettin zaten.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Suan populer video siteler oda yakinda bitecek bakalim ne cikcak ama video siteleri özelikle youtube baya tutuldu bilgisi olanda olmiyanda ne cekmise ekliyor insanlar hic utanmadan onu bunu ekliyor ben bazi videolara bakiyom ben utaniyom yaa :) naja yakinda yeni bisey cikar ona dalacaz ama biz niye o seyi cikarmiyoruz iste ona yanarim. Gecende dusundum yeni bir sey cikcak kesin dusundum ne cikar ne yapa bilirim falan aklima bisey gelmedi. Allah sonumuzu hayir etsin...

AycanB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir aralar dosya upload siteleri popülerdi. 50 bin tane açıldı. havası kaçtı
sonra dwonload siteleri. oda uçtu
sonra oyun siteleri. onu da kuruttuk
zaten " çöp site " dediğimiz portalcıkların ömrü çoktan tükendi.
gazete siteleri keza öyle.
arkadaşlık siteleri ise yerlerde..hiç bir albenisi kalmadı facebook myspace ıvır zıvırdan sonra.
ne kaldı geriye?
varmı hiç tükenmeyecek dinamik bir konu?
yada projesi olan? sponsor olabilirim maddi anlamda.
canım sıkılıyor. bulamıyorum birşeyler:)
bana sponsor olabilirsin çok buyuk bir portal düşüncesi var öğrenciler üzerine domain buokulbitmez.com bana yardım ederseniz çok sevinirim

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında benim çok harika bir oyun senaryom var.Bir mafya oyunu ama türkiyede bunu yapabilcek ne bütçe nede imkanın oldugunu sanmıyorum.Elimdeki bu projeyi travian a göndermeyi düşünüyorum başka ne yapabilirim ki

Bir tane vardı zaten bu zihniyetle açılan bir site. Ama hayal edebileceğinden daha berbattı. Suç duyurusunda bulundum Şubatta duruşması var.
Sende ondan daha berbat bir tane aç sakın geri kalma.
Bu tür işler için avukatlara verdiğim paraya açımıyorum çünkü ruh hastası bir gençliğin oluşmasının önüne geçiyorum ve acilde daha az zaman geçirerek kendi sağlığımdan kar ediyorum.

Ek bilgi;
İnsan bıçaklanınca nasıl oluyor biliyormusun?
Bıçağın girdiği yerden iç organların çıkıyor. Önce bir sıcaklık hissediyorsun sonra bir titreme basıyor.
Kanın kokusu vardır. Güzel gelir alışınca. Ama alışmayanlar için iğrençtir. Eğer atar damarına girmişse bıçak yada ana arterlerden birine, kanın 4.5 metre fışkırır. Ve ölüm filmlerde gördüğün kadar basit değildir. Bacak atarak ölürsün.
İğrenç ve ilginç bir manzaradır.

Çocuklarının yaşamasını istermisin bu türden birşey?

Şimdi tekrar değerlendir projeni.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tane vardı zaten bu zihniyetle açılan bir site. Ama hayal edebileceğinden daha berbattı. Suç duyurusunda bulundum Şubatta duruşması var.
Sende ondan daha berbat bir tane aç sakın geri kalma.
Bu tür işler için avukatlara verdiğim paraya açımıyorum çünkü ruh hastası bir gençliğin oluşmasının önüne geçiyorum ve acilde daha az zaman geçirerek kendi sağlığımdan kar ediyorum.

Ek bilgi;
İnsan bıçaklanınca nasıl oluyor biliyormusun?
Bıçağın girdiği yerden iç organların çıkıyor. Önce bir sıcaklık hissediyorsun sonra bir titreme basıyor.
Kanın kokusu vardır. Güzel gelir alışınca. Ama alışmayanlar için iğrençtir. Eğer atar damarına girmişse bıçak yada ana arterlerden birine, kanın 4.5 metre fışkırır. Ve ölüm filmlerde gördüğün kadar basit değildir. Bacak atarak ölürsün.
İğrenç ve ilginç bir manzaradır.

Çocuklarının yaşamasını istermisin bu türden birşey?

Şimdi tekrar değerlendir projeni.

ya konu dışı ama öyle bir anlatmışsın ki sanki yaşamış yada çok yakından tanık olmuş gibi anlatmışsın. garip oldum :(

birde şunu ekleyeyim tabi herkesin kendi düşüncesi ama böyle şeylerden etkilenip de gerçek hayata bu psikoloji ile bakmak da bizim eksikliğimiz sanırım. bazı şeyleri ayırt etmek lazım. film/oyun/hayal/gerçek....

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herkes sen ben değil ki. Bu internette gezen milletin büyük bir çoğunluğu cahil eğitimsiz. Doğruyla yanlışı ayırt edebilecek ehliyet sahibi pek adam yok.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ya konu dışı ama öyle bir anlatmışsın ki sanki yaşamış yada çok yakından tanık olmuş gibi anlatmışsın. garip oldum :(

birde şunu ekleyeyim tabi herkesin kendi düşüncesi ama böyle şeylerden etkilenip de gerçek hayata bu psikoloji ile bakmak da bizim eksikliğimiz sanırım. bazı şeyleri ayırt etmek lazım. film/oyun/hayal/gerçek....

Kendisi tıp öğrencisi olduğu için ve hastanelerde yatıp kalktığı için çok şeye tanık olmuştur :D

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir konuda haklı olabilirsiniz, bu tür şeylerbirçok kişiyi etkileyebılır..
ama bilinçsiz kullanıcılarda olmasa Adsense lerimize kim tıklıcak :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında o projelerin hiç birini eritmedik...belirli yerlere gelenler hala oralarda oturuyor ve ekmeğini yiyor aslında..

edit: pm gönderdim pmde msnim yazıyor eklerseniz görüşelim..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Şimdiye dek reklam piyasasında olmamın avantajıyla çeşitli proje başlangıçlarında yer aldım. Çünkü sonradan anladımki olacak iş değilmiş...
Çünkü bir çok alanda rakipler var, hemde ciddi rakipler. Bunları aşmak 10-20bin ytl ile kesinlikle olmaz hatta hayali bile kurulamaz.
Ebay ın ortak oldugu gittigidiyor.com mesela...Dışarıdan bakılınca "vaay be akıllı adamlar" deniyor ama sadece akıl değil konu, birazda canlı lazım :) Adamlar 6-7 ay boyunca pt si yüksek tv lerde spot spot reklam verdiler. Belediye otobüslerinde ve panolarda kocaman reklamları vardı. Sonuç bu oldu...Şaşılacak hiç bir şey yok.
Facebook...
1,5 yıldır her hafta illa bir davet maili düşerdi bana. Hiç üye olmadım. Çünkü çevremdekiler facebook nedir bilmiyordu. Nasıl tanındı peki aklınızdamı?
Benim ajansta haftanın 2-3 günü dizi çekiliyor. Adamlar dizi çekiminden önce kombi nin kumandasının üzerindeki markayı bile bantlıyorlardı beleşe reklam olmasın diye. Ama facebook haber bültenleri, life style programlar, talk show lar vs.vs. Adamlar gerilla reklamla işi götürdü ve diğer sitelerin hepsini sildirler ;)
Yani toplumun genelini etkileyen bir yapılanma, oturup sunucu kiralamak ya da script yazmakla bitmiyor açıkçası. Bunun en önemli temeli mantıklı pazarlama ve reklam. Ciddi bir kadro ile bunun duyurulması gerekli...
İstanbul.com...
Açılış galasına bende gittim. Adamlar suadada yaptılar. Varmı para suadayı gece kapayacak ve limitsiz ikram yapacak olan ? Hadi onuda geçtim...Onca kalantoru bir araya toplayacak çevre var mı ? fizyon var mı?
Kısacası bir takım ilkler olacak haliyle...Arkadaşlık siteleri, arama motorları, emlakçılar, açık artırmalar, alışveriş siteleri, kitap siteleri vs.vs.vs...Buna şaşırmamak gerek.

Örneğin hayata geçeceğini umduğum bir projem var benim. Umduğum diyorum çünkü alt yapısı hazır, sistem hazır...Hemen hemen herşey hazır. Ama para hazır değil. Para neden hazır değil çünkü yazılacak scripti, sunucuyu, adwords kuponlarını ben masraf olarak görmüyorum onlar zaruri ihtiyaçlar. Masraf bunun için koşacak olan insanlar, bu insanları barındırıacak mekan, o mekan içinde tüketilecek yiyecek içecek vs...Tabi birde bu projenin maddi olarak geri dönüş zamanı var. Hangi proje olursa olsun adsense den bile 6 ayda ancak damlamaya başlar ki ben adsense düşünmüyorum bile.

Uzun yazdım okuyanlardan allah razı olsun :) ama durum bu

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş sonuçta forum sitesi bende marezden yana değilim ama oluyor işte :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5