İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z

zeAy

Misafir
loq' Alıntı:
acıklama maillı olarak bu geldi ;

Hello,

Thank you for your reply. We have checked our data again and compared it
with the information you provided. We are sorry to say that we could not
find any correlation between the figures you sent us and the statistics that
we have in our system.

As a result, we are withholding your parking revenue until such a time as you
can provide us with concrete evidence that your statistics are not fraudulent.

We have blocked you from the parking program. You can continue to sell
and buy domains, but you will not earn any revenue from your parked domains.

We look forward to hearing from you in the future on this matter.

Sincerely,

ama anlamadım ingilizcem pek iyi diyil
bilgilerin tekrar incelenmiş ama birşey ortaya çıkmamış
domain park programından bloke edilmişin fakat domain alıp satabilirmişin geçmiş olsun hileci damgası yemişsin

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmadan : birtanem.net bana ait değil ama yetkili satıcısıyım, dolayısıyla hitinde bir hile varsa, o zaman 1 numaralı olmasa da yine de kendimi suçlu sayarım. Çünkü ben kendim hile yapmadığım gibi çevremdekileri de hile yapmamaları konusunda uyarırım. Eğer hile ile hit almışsa gerçekten üzülürüm ve kendimi yetersiz hissederim.

H

helal

Misafir
2 saatte whois degişti, üçkağıtçı yorum yapmıyorsun işine gelmeyenlere :) yarın öbür gun birtanem.net te banlanırsa sedo dan ağlayıp zırlama buralarda çagır biraz once whois değişimi yaptıgın sahibi gelsin zırlasın senin yerine :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Üçkağıtçı,yalancı diye tabirler kullanmayalım lütfen.
Karşılıklı atışmak isterseniz msn kullanın.Yok ben devam edecem diyorsanız, uyarmadı demeyin sonra!
Lütfen konuyu dağıtmadan devam edelim.

L

loq

Misafir
Sayın Malkhaz ;

Nasıl hileci oluyorum ben anlamayorum bu mesaja nasıl karsılık verebilirim nasıl kanıtlıycam

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
Arkadaşlar,
Üçkağıtçı,yalancı diye tabirler kullanmayalım lütfen.
Karşılıklı atışmak isterseniz msn kullanın.Yok ben devam edecem diyorsanız, uyarmadı demeyin sonra!
Lütfen konuyu dağıtmadan devam edelim.

Gerçekten de bir anda içine çekildiğim olaya ben de şaşırdım. Benim tarzım değil ağız dalaşları ama amacı belirsiz şahıs ne yapmak istiyor anlamadım. Birtanemin hitinden kıllandıysan ispiyonla kardeşim, ilgili merci incelemeye alır ve hileliyse ödemesini keser... Bu yorumları insanlar Sedo ile ilgili birşeyler öğrenebilir miyim diye okuyor ama boş tartışmalara şahit oldular. Kendi adıma bu karmaşaya kendimi kaptırdığım için özür dilerim. Ama burada kesiyorum.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam arkadaşlar, hile gören ve bunu bildirmek isteyen arkadaşlar lütfen Sedo ve yetkilileri ile iletişime geçsin.
Lütfen teknik sorun ve sorular üzerinden devam edelim...

L

loq

Misafir
Sayın Malkhaz ;

Nasıl hileci oluyorum ben anlamayorum gelen maila nasıl karsılık verebilirim nasıl kanıtlıycam ne yapmam lazım

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın malkhaz ,

bana bugün bir mail geldi ve istatistikler konusunda yeterli bilgi veremediğim söylenmiş. ne tür bir istatistik vermem gerekiyor? arama motorlarındaki backlinklerimi gönderdim. indexlenmiş sayfalarımı da gönderdim.

şimdi bir toplistteki özel üye adımı ve şifremi vereceğim umarım bu olayı çözer.

M

Malkhaz

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
sayın malkhaz ,

bana bugün bir mail geldi ve istatistikler konusunda yeterli bilgi veremediğim söylenmiş. ne tür bir istatistik vermem gerekiyor? arama motorlarındaki backlinklerimi gönderdim. indexlenmiş sayfalarımı da gönderdim.

şimdi bir toplistteki özel üye adımı ve şifremi vereceğim umarım bu olayı çözer.
Aklina gelebilecek ne varsa gonder. Domaini kendi hostunda barindiriyorsan kontrol panel kullanici adini ve sifreni gonder. Ve kendilerinin kontrol panelinden incelemelerini iste. Toplist/e guvenmeyebilirler.

loq : O mail geldiyse ve eger gercekten hile yapmadiysan sende Aforizmalar gibi kontrol panel istatistiklerini gonder.

S

SensizimHep

Misafir
Malkhaz size bir yazı yazdım geride kaldı cevap alamadım.

Pm olarak attım malesef izin istedim o yazımda cevap gelmeyince yazmak zorunda kaldım.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
we have in our system.

Banada bu mail geldi bende domain parking den blocklanmışım. Kesinlikle hile yapmadım diyorum anlayan yok. 4 aydır paramı gayet güzel alıyordum bu ay for sale diye link verdim sitemden hileci olduk. Dnslerimi Sedo'ya yönlendirmiştim benden hala istatistik istiyorlar, ben nasıl istatistik vericem ki? ADALET BUNUN NERESİNDE?? Hile yapanlar allahından bulsun başka bişey demiyorum!

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç birşey verme bence bunlardan hiç birşey olmaz.Sadece FOR SALE ile link verdiğim sitelerin hesabını sıfırladılar ve birde domain parkdan blockladılar.Hileci olduk iyimi valla 5 para etmez bir şirket olduğunuzu kanıtladınız artık.Sizinle çalışanında sizide bundan sonra engellemek için elimden gelen herşeyi yapıcam ve reklam vereninize detaylı bir şekilde mail atıp gerekirse telefon ile görüşücam.Çözüm bulana kadar gidicam sonuç ne olursa olsun.Burda olay 3-5 kuruş değil gittiniz hileci yaptınız siz harbi bakar körsünüz!Artık küçük adamlarla uğraşmıcam ama google ile irtibata geçip ve yabancı forumlarda sizin ne kadar dandik ve küçük bir teknik alt yapı sahibi olduğunuzu herkeze söylücam.

L

loq

Misafir
kontrol panel istatisliklerim yok çünkü domain ücretsiz dns hizmeti veren bir siteden yönlendilirmiş durumda ama Malkhaz siz benim paneli kontrol etinizmi benim nasıl hile yapdıgım ortaya cıkıyor

H

helal

Misafir
Jabba' Alıntı:
Hiç birşey verme bence bunlardan hiç birşey olmaz.Sadece FOR SALE ile link verdiğim sitelerin hesabını sıfırladılar ve birde domain parkdan blockladılar.Hileci olduk iyimi valla 5 para etmez bir şirket olduğunuzu kanıtladınız artık.Sizinle çalışanında sizide bundan sonra engellemek için elimden gelen herşeyi yapıcam ve reklam vereninize detaylı bir şekilde mail atıp gerekirse telefon ile görüşücam.Çözüm bulana kadar gidicam sonuç ne olursa olsun.Burda olay 3-5 kuruş değil gittiniz hileci yaptınız siz harbi bakar körsünüz!Artık küçük adamlarla uğraşmıcam ama google ile irtibata geçip ve yabancı forumlarda sizin ne kadar dandik ve küçük bir teknik alt yapı sahibi olduğunuzu herkeze söylücam.

Geçmiş olsun. Ne güzel şeyler yazmıssın aferin. hatta camı açıp hop hop sedo top sedo diye bağırabilirsin. Onlarda korkup senin paranı verir :)

L

loq

Misafir
Bi kulanıcının hile yapıp yapmadıgını neye göre hesaplıyorsunuz hiç anlam vermiyorum söyle düşünün tekil hiti 10bin olan bir siteden forsale ilanı verdiniz gerek yok hile yapın daha iyimi demek oluyor

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@helal : ikinci kez yine dile getiriyorum burda kimsenin bir tarafını yalayamazsın burası senin bildiğin forumlardan değil.İyinet burası!

H

helal

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
we have in our system.

Banada bu mail geldi bende domain parking den blocklanmışım. Kesinlikle hile yapmadım diyorum anlayan yok. 4 aydır paramı gayet güzel alıyordum bu ay for sale diye link verdim sitemden hileci olduk. Dnslerimi Sedo'ya yönlendirmiştim benden hala istatistik istiyorlar, ben nasıl istatistik vericem ki? ADALET BUNUN NERESİNDE?? Hile yapanlar allahından bulsun başka bişey demiyorum!

4 ay boyunca paraları tıkır tıkır alırken aklına gelmiyordu bizim hitler tamamen linklerden geliyo bu sedo ne zaman uyanıcak demiyordun. Bak o gun geldi çattı bir yıldız daha kaydı , hile yapmayanlar bir şampanya daha patlattı şerefe :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal' Alıntı:
4 ay boyunca paraları tıkır tıkır alırken aklına gelmiyordu bizim hitler tamamen linklerden geliyo bu sedo ne zaman uyanıcak demiyordun. Bak o gun geldi çattı bir yıldız daha kaydı , hile yapmayanlar bir şampanya daha patlattı şerefe :)

Sende biraz aptallık var galiba, önce yazdığım yazıyı adam gibi oku sonra cevap yaz... 4 aydır link vermiyorum ilk defa geçen ay link verdim herkes veriyor diye. Ayrıca For Sale hile değil..

L

loq

Misafir
Malkhaz : Bizlere yardımcı olucakmısınız olmıyacakmısınız bunu belirtin kaç post gecdik elle tutulur olan hepiniz hile yapdınıza varıyor nedir sonuc ve çözüm ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5