İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host Firmalarına veya Satış yapan sitelere müjde(Okumadan Geçmeyin)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık yabancı ödeme sitelerine gerek kalmadı çünkü artık türkiyede hem taksitli hemde kredi kartla ödeme sitesi açıldı.

www.odeme.com.tr nin başlattıgı bu sistemden sizde yaralanabilirsiniz.
Şuanda ben kullanıyorum sistem çok harika.Ayrıca sözleşmeleride mevcuttur.

Not:Ayrıca odeme.com.tr hakkında daha çok bilgisi olanlar yazarsada seviniriz.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye üye oldum kaydınız alındı fln dedi ne mail geldi ne bir bilgi ne id belli ne şifre.. onnlar onayladıktan sonramı kullanmaya başlayacağım ?

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeni başladım ve burda paylaşmak istedim.şuanda bakiyem 35YTL..bu ödeme her salı günü belirtiğiniz herhangi bir hesaba havale yapılıyor.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UndeaD' Alıntı:
siteye üye oldum kaydınız alındı fln dedi ne mail geldi ne bir bilgi ne id belli ne şifre.. onnlar onayladıktan sonramı kullanmaya başlayacağım ?

bilgileriniz onlara gittikten sonra kayıt yapılır ve size mail gönderilir birde msn ye eklerler sizi.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer host satıyorsan yada online satış siten varsa ve kredi kartla satış yapmak istiyorsan ama sanal pos alamıyorsan bu sistemle müşterilerin sana kredi kartla ödeme yapabiliyor.aynı paypal gibi ama bu firma türkiye hizmet vermektedir.

Not: ayrıca taksitli ödeme seçenekleride mevcuttur.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne MSN si ya :D bu denli önemli bir hizmet sunmaya çalışan ( sunan demiyorum ) bir firma veya herneyse, MSN ile ne alakası olabilir.
call centerları, ticket vs..daha detaylı iletişim destek birimleri olmalıdır.
ne sözleşme var sitede ne gizlilik raporu nede " güvenliğe dair " bir detay.
+ bu alt yapı bir matbaa sitesine ait. yani sadece bu alt yapıyı sunan bir yer değil.
bir matbaa, kendi Kredi Kartı Pos 'unu kullandırıyor isteyene..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bana da teklifte bulundular, iyinet reklamlari icin, gelin sistemimizi kullanin diye.
Ben de henuz Turk odeme sistemlerine guvenmedigimi soyledim. Basima gelen tum dolandiricilik olaylarinin Turklerden geldigini soyledim. Onlarda haklisiniz dediler.

Keske boyle bir sistem tutsa ve bizde kullansak, komisyonlar yurtdisina gidecegine ulkemizde kalir.

Ama sutten agzi yanan da yogurdu ufleyerek yiyor ne yazikki.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru aslında ama bende şuanda kullanıyorum bakalım hesapta pek bişey yok inşallah iyi olur hiç olmazsa ülkemiz kazanır.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bana 2 kez teklif ettiler. MSN den :) bende aynı şekilde kabul etmedim.
açıkçası " banka " dışında hiç bir firmaya - siteye vs..güvenmem

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok şey istediler :(

ikametgah ilmuhaberi, nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfus cüzdanı sureti ve sabıka sicil kaydı
Birde Kredi Kartınızın Olması Gerekiyormuş

Kredi kartı yok malesef. hizmeti kullanamayacağım galiba.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UndeaD' Alıntı:
çok şey istediler :(

ikametgah ilmuhaberi, nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfus cüzdanı sureti ve sabıka sicil kaydı.

bu belgeleri istediği doğru.

UndeaD' Alıntı:
Birde Kredi Kartınızın Olması Gerekiyormuş

Kredi kartı yok malesef. hizmeti kullanamayacağım galiba.

ama benden kredi kart istemediler.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap

favorites' Alıntı:
ne MSN si ya :D bu denli önemli bir hizmet sunmaya çalışan ( sunan demiyorum ) bir firma veya herneyse, MSN ile ne alakası olabilir.
call centerları, ticket vs..daha detaylı iletişim destek birimleri olmalıdır.
ne sözleşme var sitede ne gizlilik raporu nede " güvenliğe dair " bir detay.
+ bu alt yapı bir matbaa sitesine ait. yani sadece bu alt yapıyı sunan bir yer değil.
bir matbaa, kendi Kredi Kartı Pos 'unu kullandırıyor isteyene..

burda size katılmıyorum. güvenip güvenmeme konusunda sizin bileceğiniz bir iş ve düşüncenize saygılı olurum.ama msn de hizmet vermek bence güzel bişey hiç olmazsa cevabı beklemeden alıyorsun.Ayrıca yabancı firmaların çogu msn icq skype kullanıyor.hatta ben serverlarımın siparişinide msn üzerinden veriyorum hiç olmazsa anlaşma pazarlık veya sorunlarını dile getiriyorsun.

Ayrıca matbaa olsun isterse çaycı sonuçta türkiye böyle bir hizmet verdiği için teşekkür etmeliyiz.Ben şuanda kullanıyorum sistemlerini gördüm harika beğendim.ama ilerki zamanlarda ne gösterir onu bilemem.ben sadece düşüncelerimi yazdım kullandım ve şuanda beğendim.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha yeni okudum konuyu :) bundan 3 - 4 ay önce bunun sistemini yazmayı düşündüm ve tasarımını vs hazırlamıştım az buçuk vaybe meğer adamlar yapmış

aspay.asgrafik.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5