İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host Firmalarına veya Satış yapan sitelere müjde(Okumadan Geçmeyin)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartla ödeme yapan müşterilerin ödemeleri bugün saat 13:27 de hesabıma aktarılmıştır bu mesajı bekleyen bir kaç arkadaş için yazdım :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
ya allahım yarabbim
Blink : neyseki sen tercüman olmuşsun mesajıma.

Sevgili Genç : Konu matbaacı, çaycı, kokoreççi değil.( benim rahmetli babamda matbaacıydı 20 sene önce ) Konu" Finans Sektörü " ve yapılan işin sorumlulukları..
Biraz objektif bakarak düşünün. Boş boş konuşmaktan iyi olduğunu göreceksiniz.

ya bu işin o kadar ciddiye alınacak bi durumu yok , finans sektörü olupta, offshore yapmıyo, faiz vermiyo, kredi vermiyo alt tarafı basit bi aracılık.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
ya allahım yarabbim
Blink : neyseki sen tercüman olmuşsun mesajıma.

Sevgili Genç : Konu matbaacı, çaycı, kokoreççi değil. benim rahmetli babamda matbaacıydı 20 sene önce) Konu" Finans Sektörü " ve yapılan işin sorumlulukları..
Biraz objektif bakarak düşünün. Boş boş konuşmaktan iyi olduğunu göreceksiniz.

bu işi sadece banka yapacak diye bir kural yok.eğer yapacaksa o zaman sanal posu kime satacak garanti bankası şuanda 1 yıl için sanal posunu 450$ veriyor bildiğim kadarıyla.bu arkadaşımız böyle bir hizmeti bize küçük bir komisyon araçılığıyla vermekte bize yardımcı olmakta.birde şu var bu kişi veya firma yada dediğin gibi maatbacı : )) sonuçta banka prosüdürlerini geçmiş gerekli anlaşmayı yapmış ve bize bu hizmeti vermekte bence biz onu eleştireceğimize daha çok destek vermeliyiz benim görüşüm.

şuanda paypal mesla bu isim yapmış eskiden beri var ama senin burda 100$ olsun senin eline ulaşana kadar hem vakit çok geçiyor hemde çok kesiliyor paypal kesiyor sana olaştırmak için masraf kesiyor sonra bildiğim kadarıyla çek gönderiyor çekide buzdurunca bankadalarda bildiğim kadarıyla komisyon alıyor sonuçta küçük bişey elimize geçiyor ama bu hizmet yanı başımızda ve her hafta para senin hesabına aktarılıyor.kısacası hizmeti ayağına kadar getiriyor artık isterse bunu maatbacı değil çaycı yapsın.

birde terziciden ve çaycıdan milletvekili oluyorda maatbacıdan banka hizmeti olamazmı :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kredi kartı ile ilgili bir problem olduğunda, sorumlusu kim olacak sizin şirketinizmi, odeme.com.tr'mi, odeme.com.tr'nin aldığı pos hizmetimi, yoksa garanti.com.tr mi?

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink' Alıntı:
Kredi kartı ile ilgili bir problem olduğunda, sorumlusu kim olacak sizin şirketinizmi, odeme.com.tr'mi, odeme.com.tr'nin aldığı pos hizmetimi, yoksa garanti.com.tr mi?

burda 3 firmada sorumlu olur.host alınan şirketde, sanal pos hizmeti verende, bankada.müşteri size ödeme yaptı ama sorun oldu ve size başvuracak sizi tanıyor sizde hemen durumu öğrenmek için sanal pos hizmeti alınan şirket ve bankayla görüşeceksiniz.durumu öğrendikten sonra müşterinizle temasa geçeceksiniz.

roots

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
http://www.odeme.com.tr/bizeulasin.php?PartnerId=

http://www.hazirbaski.com/hakkimizda.php?PartnerId=

bu bir matbaa ( baskı işleri yapan bir firma )

dediğim gibi : Bir banka değil, ödeme işlemleri yapan kurum değil veya Paypal Tarzı internet bankası vs...değil..
sadece ve sadece kendi internet Pos'unu başkalarına kullandıran bir matbaa.

Sadece bilgilendirmek amacı ile yazıyorum. Kullananların dikkatine sunmak için.
Yani kart bilgilerinizi vs verirken 2 değil 12 kez düşünmek lazım.tercih elbette yine sizindir.
Kolay gelsin

kart bilginizi vermek için 2 kez düşünmenize gerek yok, sanal kart kullanın, kart kullanmaktan çekinmeyin, ayrıca kısa bir sürede tüm memlekette bu şifre ile kullanım aktif olacağından bu tarz sorun yaşama şansınızda oldukça azalacak.

ek olarak firma dolandırıcıda olsa(ki değil, biliyorum) sen bankana itiraz edip paranı geri alırsın, imza atmadığın için güvenle kullanabilirsin. yok ben kıl kaptım güvenmiyorumda diyorsan kartını da değiştirebilirsin...

paypal internet bankası filan değil, ebay tarafından kurulmuş mantık olarak odeme.com.tr gibi çalışmakta olan bir firma, sadece bulunduğu ülkenin bankacılık ve mali özellikleri sayesinde çalışma şekli biraz farklı.

odeme.com.tr sistem olarak zor değil, sorun olan kısım Türkiye'nin vergisel sorunları. kartlardan çekilen paraların büyük kısmı yok stopaj yok vergi yok kdv gibi masraflara gittiğinden kullanım oranı düşük durumda...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün anlaşmalarıda elime ulaştı.anlaşmada tüm gerekli bilgiler yükümlükler anlatılmaktadır.imzalanıp onlara tekrar göndiliyor ve bir kopyasıda sizde kalıyor.

L

LNWServers

Misafir
Sitemizin tamamlanmasından sonra ilk işim odeme.com.tr'ye başvuru yapmak olucak, bence çok iyi bir sistem.En azından Türklerle kendi dilini konusan kişilerle muhatap olucaksınız.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%12.5 cok fazla ben garantininkiyle dewam ediyorum yıllık 150$ kredi kartı numaramda bende kalıyor HİÇ KESİNTİSİZ %SIZ SADECE 150$

oran yüksek banka kesiyor demişşssin
NEREYE BANKA %LERI KIM KIMI DUDUKLUYOR CILDIRTMAYIN. GARANTIDE KESINTI YOK SADECE 150$ YILLIK

1.5 yıldır garantinin postunu kullanıyorum suandaki fiyatı yıllık olarak 150$ dır bunun dışında hiçbir kesinti etc. vermiyorsunuz. odeme.com.tr nerden çarpcağını şaşırdı sanırım %12.68 !!!

Garanti dışında bişi kullanıyor olsa yapı kredi yada hsbc yada bilmemne tamam diycemde ben garantiyle calıştığım için ve sistemlerini bildiğim için bu kadar dellendim.

Ayrıca garanti bankası bu odeme.com.tr nin istediğinden daha az bilgiyi istiyor.
Tekrar ediyorum %12.68 faiz le uzun dönem iş yapıcak arkadaşlarım garanti post 150$ yıllık başka birşey ödemiyorsunuz.

odeme.com.tr nin %4.5 tan fazla oran istemesi durumunda adam gibi para döndürecek siteleri bulmasının imkanı yok. Adamlar buyuk para dondurucek %12.5 nedir yahu sacmalaık 10.000$ geçicek diyelim 1250$ oradamı bırakıcaz ? böle bi olay yok. Yinede saygı dUyarım
30-40 YTL aylık döndüren hosting firmaları için VPS satan firmalar için kullanışlı olabilir.

%4.5 la sürümden kazanması taraftarıyım çok gergin bi mesaj oldu ama kusura bakmayın.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım artık sanalpos a gerek kalmadı herkesin almasına gerek kalmıyor bu sistem ile

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müşteri 27 dolar çek dedi bu elemanınında eli sürçtü 270 dolar çekti allaa curcunaya bak sen . El yordamıyla türk zekası bende üye oldum bakalım ne olacak

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
alan memnun satan memnun begenmiyorsan kesinti yüzdesini oranını elleşme adamın işine :) buradaki herkez sanalpos kiralamayıda biliyordur emin ol.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass' Alıntı:
%12.5 cok fazla ben garantininkiyle dewam ediyorum yıllık 150$ kredi kartı numaramda bende kalıyor HİÇ KESİNTİSİZ %SIZ SADECE 150$

NEREYE BANKA %LERI KIM KIMI DUDUKLUYOR CILDIRTMAYIN. GARANTIDE KESINTI YOK SADECE 150$ YILLIK

1.5 yıldır garantinin postunu kullanıyorum suandaki fiyatı yıllık olarak 150$ dır bunun dışında hiçbir kesinti etc. vermiyorsunuz. odeme.com.tr nerden çarpcağını şaşırdı sanırım %12.68 !!!

Garanti dışında bişi kullanıyor olsa yapı kredi yada hsbc yada bilmemne tamam diycemde ben garantiyle calıştığım için ve sistemlerini bildiğim için bu kadar dellendim.

Ayrıca garanti bankası bu odeme.com.tr nin istediğinden daha az bilgiyi istiyor.
Tekrar ediyorum %12.68 faiz le uzun dönem iş yapıcak arkadaşlarım garanti post 150$ yıllık başka birşey ödemiyorsunuz.

odeme.com.tr nin %4.5 tan fazla oran istemesi durumunda adam gibi para döndürecek siteleri bulmasının imkanı yok. Adamlar buyuk para dondurucek %12.5 nedir yahu sacmalaık 10.000$ geçicek diyelim 1250$ oradamı bırakıcaz ? böle bi olay yok. Yinede saygı dUyarım
30-40 YTL aylık döndüren hosting firmaları için VPS satan firmalar için kullanışlı olabilir.

%4.5 la sürümden kazanması taraftarıyım çok gergin bi mesaj oldu ama kusura bakmayın.

kaç gun sonra alıyorsun peki paranı?

bizim sirkette normal pos var ( sanal degil ) 30 gun sonra alabılıyorsunuz kesintsizi veya anlık %4 kesinti ile..

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dewilsdance' Alıntı:
kaç gun sonra alıyorsun peki paranı?

bizim sirkette normal pos var ( sanal degil ) 30 gun sonra alabılıyorsunuz kesintsizi veya anlık %4 kesinti ile..
Akbankın Normal Pos kesintisiz 45 gün sonra alınabiliyor.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass' Alıntı:

birde benim bildiğim kadarıyla garanti bankın sanal pos'u 150$ değil.Yanlışlık olmasın 450$ olması lazım.Finansbankın 150$ en son surdugumda.Birde ani geçişte senden komisyon kesilir.odeme.com.tr de ani geçiş yapıyor.ondan komisyon alınıyor.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her zamanki gibi Türk projelerini baltalamaya devam ediyoruz.

Bahsi geçen bankalar sanal pos vermiyor hiç boşuna debelenmeyin. Böyle bir proje yaptıkları için bu siteyi taktdir ediyorum. Ben 3 yıldır sanal pos peşinde koşan mağdur mu mağdur bir bir webmaster'ım :) bu sistem diğer büyüklerimize kapak olur inaşallah.

Birde şu var neden e-kolay veya superonline gibi şirketler bu tür bir işe kalkışmıyor demişsiniz. Neden kalkışsınlar ki ? Türkiyede satış yapan kaç site varki bu bir zorlu yaptırım'dır alışveriş i ayaklar altına düşürmek istemeyen büyüklerimiz'dir zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5