İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk ayında 6.000 ytl kazandırdı SATILIK ayrıntılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bilmem siz farkediyor musunuz ama ben farkediyorum.
Gittikçe gizli olarak tuttuğunuz bilgileri veriyorsunuz ?
Hayırdır ? Aceleniz var sanırım ?

Sistemi kaç profesyonel arkadaş inceledi ? Hangisi daha önce bu konuda araştırma yaptı ?

Yazılımınızın orjinal olmaması bir yana dürüst olmamanız ise ayrı bir tartışma konusu.

120 olan portföyünüzü 40-45 olarak açıkladınız.Başka forumlarda daha farklı ifadeler kullanmışsınız.

75x45 ytl 3375 ytl yapıyor.

Siz ise karınızın 6000 ytl olduğunu söylemiştiniz.Bir farklı forumda 5000 rakamı göze çarpıyor.

120 olan hesap sayınız ise 45 olarak karşımıza geliyor.

Ciro olarak sorulduğunda 6000 diyorsunuz ama kar sorunca gene 6000 diyorsunuz.
Koskoca ajans ya da reklam firması ciro ve kar nedir bilemez mi ?

''masraf yoki,10 ytl host parası'' şeklinde bir ifade henüz ticaret hayatımda görmedim.Var mı yok mu varsa kesin olarak kaç para ?

Dahası ise 6000ytl kazandıran bir işi neden bırakıyorsunuz ? Tek başınıza bir ayda 6000ytl kazandığınız bir iş size 1 yılda neler kazandırmaz ?

Sizin reklam ajansınız trilyon kar mı bırakıyor ki ilgilenemediğiniz için satmaya çalışıyorsunuz ?

Holdingden şirket satmaya benziyor sizinkisi.

Bu kadar karlı bir iş ihtiyaç olmadığı halde neden satılır ? Koy oraya 2 milyar maaşlı adamı kendini kurtarsın kalanı da sana kalsın.

Olmadı ver 6 milyar batmasın devam etsin.

Siz mi çok zekisiniz yoksa biz mi yeterince akıllı değiliz ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu işlemler için fatura kesmemiz gerekiyor mu siz fatura kestiniz mi ? alacaksak muşterilere fatura kesecekmıyız ?

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmem siz farkediyor musunuz ama ben farkediyorum.
Gittikçe gizli olarak tuttuğunuz bilgileri veriyorsunuz ?
Hayırdır ? Aceleniz var sanırım ?

Sistemi kaç profesyonel arkadaş inceledi ? Hangisi daha önce bu konuda araştırma yaptı ?

Yazılımınızın orjinal olmaması bir yana dürüst olmamanız ise ayrı bir tartışma konusu.

120 olan portföyünüzü 40-45 olarak açıkladınız.Başka forumlarda daha farklı ifadeler kullanmışsınız.

75x45 ytl 3375 ytl yapıyor.

Siz ise karınızın 6000 ytl olduğunu söylemiştiniz.Bir farklı forumda 5000 rakamı göze çarpıyor.

120 olan hesap sayınız ise 45 olarak karşımıza geliyor.

Ciro olarak sorulduğunda 6000 diyorsunuz ama kar sorunca gene 6000 diyorsunuz.
Koskoca ajans ya da reklam firması ciro ve kar nedir bilemez mi ?

''masraf yoki,10 ytl host parası'' şeklinde bir ifade henüz ticaret hayatımda görmedim.Var mı yok mu varsa kesin olarak kaç para ?

Dahası ise 6000ytl kazandıran bir işi neden bırakıyorsunuz ? Tek başınıza bir ayda 6000ytl kazandığınız bir iş size 1 yılda neler kazandırmaz ?

Sizin reklam ajansınız trilyon kar mı bırakıyor ki ilgilenemediğiniz için satmaya çalışıyorsunuz ?

Holdingden şirket satmaya benziyor sizinkisi.

Bu kadar karlı bir iş ihtiyaç olmadığı halde neden satılır ? Koy oraya 2 milyar maaşlı adamı kendini kurtarsın kalanı da sana kalsın.

Olmadı ver 6 milyar batmasın devam etsin.

Siz mi çok zekisiniz yoksa biz mi yeterince akıllı değiliz ?

Kardeşim sen ilk önce iyi oku
120 dediğimiz bayi sayısımüşteri sayısı değil
ciddi ilgileniyorsan ben sana 6000 ytl nasıl ciro yaptığımı belgeleriyle ıspat ederim. Serverdan anlamam başına koyacağım eleman iki gün sonra herşeyi kopyalayıp gittiğinde ben ne yapacam, olaylay bundan ibaret anlatamıyorum galiba ilgilenemiyorum kardeşim, gelirini de sana isdeğini gibi ıspatlarım, maliyet domain+ hosting yani 10 ytl +4 ytl varmı başka ödesi

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben getirisi ıspatlabildikten sonra neyin karalaması yapıyorsun anlamıyorum, gerçi at çamuru kalsın lekesi, ondan sonra ödesi ötesi ile uğraş :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Niye insanları kazıklamana izin vereyim ? :)

14bin dolara satmayı biliyorsun ama sattığın şey hakkında bilgi vermeyi bilmiyorsun.

Hemen aldılar zaten sen de sattın.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye insanları kazıklamana izin vereyim ? :)

14bin dolara satmayı biliyorsun ama sattığın şey hakkında bilgi vermeyi bilmiyorsun.

Hemen aldılar zaten sen de sattın.

Nesi kazıklama acaba!..

İstediğim fiyata satarım, bu seni ilgilendirmez, fiyat düşürmek için karalama yapmanın sebebini merak ediyorum :)

"abi hiç farketmez ben 500 ytl ye bile çalışırım" diyen server cıyı işe alırsın iki gün sonra tüm dosyalarını kopyalar iki gün sonra senin okadar harcadığın emeği çalar gider bende oturur bakarım, ben bununla uğraşamam.

Gidersin yaptırırsın böyle bir site, verirsin onca para, ondan sonra oturursun bayi oluşturursun, reklam yaparsın, belli bir yere getirirsin, belli anlaşmalar yaparsın, satışını artırırsın, vermezsin 14.000 dolar, daha fazla seninle bu konuyu konuşmak istemiyorum,

Ben verdim epey bi para istediğim gibi yaptırdım siteyi, güzel bir para kazandım, bir ere ulaştırdım, hazır para kazanılacak sistem, alacak kişi gelir gösteririm gelirlerimi,

Alan kişi istediği fiyata satar siteleri, ister kendi hazırlar extrapara kazanır.

Ben sayfaları 75 ve 115 ytl ye satıyorum, maliyetim net sattığım site başına 10 ytl domain parası, aylık veriyorum 70 ytl hosting parası, buyur benim tüm hesabım ortada, satışım ortada, sakladığım hiçbir şey yok, ama sen hala bişeyler varmış gibi, spekülasyon yapıyorsun...

Başka karalayacağın bişey kaldımı...

Ha evvet bir an önce satmayı hedefliyorum, niye yeni bir anlaşma yapıldı haftaya başlayacak o alacak kişi üzerine devredilecek, artı şu an server ı takip ettirecek elemanım yok var olan müşterilerime hiç sıkıntı yaşattırmadım yaşatmak ta istemiyorum.

Başka bişey kaldımı...?

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha bu arada söylediğin ciro olayını yazmayı unutmuşum, evet kardeşim bu site sayesinde ben 5.620 ytl ciro yapmışım. Bu net yaptığım ciro...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bişey değil bir şey.

satışı baltalamıyorum lakin dürüst olmadığınız kısımları zorla açıklattırmak zorunda kaldım.
siz konunuzda haklı olduğunuzu düşünüyorsanız sinirlenmezsiniz ve düzgün cevaplar verirsiniz.

ben proje ile yakından ilgili olarak geldim ve sizinle bir alıcı olarak görüştüm.
ama siz projede kullandığınız yazılımdan bir habersiniz.
bu yazılımın mareze düşen bir program olması pek muhtemel.
yazılımcılar ya size bunu verip yollamışlar ya da siz bunu birilerine verip yollamaya çalışıyorsunuz.

bu noktada ikilem oluşuyor.kim dürüst ? siz kandırıldınız ve kandırmaya mı çalışıyorsunuz yoksa burada tamamen bilinçli misiniz ?

bunu olur da bir arkadaşımız alırsa kendisi anlamış olur.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tutarsızlığınızı sürdürmeyin.

Konu başlığında 6000ytl yazıyor.

5.620 ytl giderler çıkınca en fazla 5000ytl olur.

Arada 1000ytl oynar.Her forumda,her mesajınızda farklı rakamlar çıkıyor sizden.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey değil bir şey.

satışı baltalamıyorum lakin dürüst olmadığınız kısımları zorla açıklattırmak zorunda kaldım.
siz konunuzda haklı olduğunuzu düşünüyorsanız sinirlenmezsiniz ve düzgün cevaplar verirsiniz.

ben proje ile yakından ilgili olarak geldim ve sizinle bir alıcı olarak görüştüm.
ama siz projede kullandığınız yazılımdan bir habersiniz.
bu yazılımın mareze düşen bir program olması pek muhtemel.
yazılımcılar ya size bunu verip yollamışlar ya da siz bunu birilerine verip yollamaya çalışıyorsunuz.

bu noktada ikilem oluşuyor.kim dürüst ? siz kandırıldınız ve kandırmaya mı çalışıyorsunuz yoksa burada tamamen bilinçli misiniz ?

bunu olur da bir arkadaşımız alırsa kendisi anlamış olur.

Tamam işte herşeyi biliyorsun, gidersin marez den alırsın, sen profesyonelsin kendin yaparsın, niye alıcı olmaya kalktın o zaman... ve ondan sonra da karalama kampanyasına başladın, asıl sen açıldıkca niyetin ortaya çıkıyor, ben başından beri söylediğim herşeyin arkasındayım hiç bir şeyi yalan söylemedim. Kârım da aynı maliyetimde aynı :) ve dürüst davranıyorum.

Sen hala küçük çocuklar gibi yazım hatalarımı düzeltmeye devam et...

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben seninle iki günde konuştuğum süre içerisinde 3 tane paket sattım, bunları da ekleyelim o zaman, olurmu? cir yine değişir o zaman

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim ticaretle uğraşıyorsan bilirsin, böyle bişey net karı nasıl hesaplayacan, hadi ben bu sistemde site sattığım 2 müşterimin kataloğunu aldım ve bir tanesinin televizyonu reklam işini aldım bi bu kadar kazandığım kadar bu getirdiği işten kazandım o zaman bunu damı ekleyim kara

Anlatamıyorum galiba, sen sadece bişey diyebilmek için bişeyler çıkartıyorsun, ben bu işe takip edecek güvenebildiğim eleman bulamadığım için SA-TI-YO-RUM

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
konuyu daha fazla uzatmayın bence varsa satılmaması gerektiğini kanıtlayan birşey duymayı isterim aksi halde tartışmadan ileriye gitmiyor

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150.000 in üzerinde üyesi olan bir firma-site ile yaptığımız anlaşma onaylanmış ve ürünlerin tanıtımı ve reklamı başlatılmış. Üyelere özel indirim uygulanmakta burada. İyi bir reklam çalışması.

Bilgilerinize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5