İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk ayında 6.000 ytl kazandırdı SATILIK ayrıntılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pron1ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş yapıcaksa ben alabilirim inceleyebilirmiyim siteyi pmlermisin

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkürler. Epey bi arkadaşla görüştük, çoğu kişi iyi hoş alabiliriz diyor ve bu kadar kâr elde ediyorsa niye satıyorsun diyorlar ve düşünmeye geçiyorlar.
Ben eleman sıkıntımdan dolayı satmak istiyorm değilse bende para getiren bir yeri niye kapatayım, getirisinin olduğuna ve iyi iş yapacağına inandığım ve gördüğüm için şöyle bir teklifte bulunmak istiyorum.
BUYRUN, ben bu işten anlıyorum, diyen varsa gelsin ortak olalım o zaman, yapsın yatırımını 5 ayda da yaptığı yatırımı amorti ettirmeyide garanti ediyorum. Bu kadar da güveniyorum kazanç sağladığına. Gelsin 5 ayda yatırdığı parayı aynen amorti etsin, ha 5 ayın sonunda amonti etmedimi yetmedi yaparız paşalar gibi sözleşmemizi 5. ay yatırdığı para amorti olmadımı trink anında çıkartır veririm parayı.
Anlayan birisi varsa gelsin ona da razıyım sitenin teknik elemanı olsun ben satışına da reklamına da yüklenirim. Yani bu kadar da garanti ediyorum.
Evet arkadaşlar windows server yönetimi PHP den anlayan arkadaşlar sistemi sattırmayın gelin ortak olalım, garantili...

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne alaka? açıklama yapabilirmisin
ortaya bişey atan arkadaşlar elinizde tutarlı bişey varsa söyleyin satılmaması için bir engel varsa söyleyin değilse boş boşuna ortalığı bulandırmak için yazı yazmayın. Zaten artık satıştan da soğuttunuz...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkat etmediğim şeyleri whmdestek sayesinde dikkat ettim

En son site sahibi olan bazı üyelerimiz;
www.safferturbo.com
www.neyhanergene.com
www.saitelektrikanahtar.com
www.arslaneryapi.com
www.ciftlikkoy.org
www.marketarabasi.net
www.huseyinkeles.com
www.iphoneteknikservis.com
www.konyawebsitesi.com
www.osmanyavuz.com
www.ucretsizbayilik.com vs...

bi sitelerin hepsi fake hiç birisinde telefon numarası ve iletişim yazmıyor git kumda oyna sen 12bin$ ı hiç bir arada gördün müki milleti 12bin$ çarpıcaksın.

Sen kimsin armut musun damdan düşer gibi lost tiger diye kayıt olmuş gelmiş başka forumlardaki nicklerin ne ?

Git absürt forumlarında millet vcd satmaya çalışta milleti kazıkla burası web master forumu burada türkiyenin en zeki adamları var.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten çamur atmak yerine ilgilenseniz, ben size faturalarını da gösteririm belgelerini de, onun için muhattap bile olmuyorum... Sen dolar rakamını telaffuz ederken ben o paralarla oynuyordum...
Senin kadar da aşağıya gitmeyecem...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorularıma cevap ver, verebiliyorsan.

ve bir soru daha bu senin referansın olan site neden senin e-mail adresinle kayıtlı ?
http://whois.domaintools.com/ciftlikkoy.org

sihirlisayfam.com ile alakan ne?

http://www.domaintools.com/registrant-search/?and[]=lost-tiger%40hotmail.com

buradaki 48 domaini böle fake site yapmak için mi hazırladın yıl başından beri birisini kazıklamak kafanda mıydı ?

İn aşağıya hadi delikanlı ol az sülün osman mı sandın kendini 12bin$ mış

sen 12bin$ ı bir arada görsen one dersin foyan cıktı ortaya bırak şimdi iyi cocuk ayaklarını kul hakkı yedirmeyiz sana burada

edit;

birde ekleme;

http://www.google.com/search?hl=en&[email protected]
bu projeyi yapabilecek kudretin war ama google 1 indexin yok allah seni kahretsin birde utanmadan cevap veriyor hala bi sigara parası verilmez senin sitene

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sorularıma cevap ver, verebiliyorsan.

ve bir soru daha bu senin referansın olan site neden senin e-mail adresinle kayıtlı ?
http://whois.domaintools.com/ciftlikkoy.org"

madem araştıracan iyi araştır, oradaki domain kimin adına yönetim yetkisi kimin adına ona dikkat ette ondan sonra konuş... tüm domainler müşterinin adına yetki kısmınada benim adresim yazılı

sihirlisayfam.com ile alakan ne?

burasıda dns adresimizin olduğu yer

bir domain daha var onuda unutmuşsun,

sihirliyim.net
oda bayilerin giriş adresi

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cin olmadan şeytan ...messin. geldiğin deliğe geri gir şimdi hadi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kanıt niteliği taşıyan yazılar yazılmış siz aksi durumu kanıtlayana kadar konunuz kapalıdır... (örneğin Faturaları görmek isteriz)

pmle yollayın inceleyip tekrar konunuz açılcaktır veya silincek

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
http://img176.imageshack.us/my.php?image=picxv2.jpg
http://img361.imageshack.us/my.php?image=pic2hp7.jpg
http://img74.imageshack.us/my.php?image=pic3iv1.jpg
http://img74.imageshack.us/my.php?im...zarficijw2.jpg

müşteri bilgilerini gönderiyorum yönetim panelindeki, istediğiniz müşterinin adresini gönderirim.

- pic de müşterinin bilgileri mevcuttur. Fake olmadığını ıspatlamak için yeterlidir. aranabilir, müşterimdir beni tanımaz bile...bunun gibi tüm müşteri kayıtlarımı gösterebilirim. bunlar müşterilerin kendileri sipariş verirken girdikleri bilgilerdir. bunları ben yönetim panelinden değiştiremem. tamam

ını gösterebilirim...

-pic2 de diger müşterimin bilgileridir. Kems firmasının sahibidir. 700 ün üzerinde servis ve satış bayileri var şu an hepsine yavaş yavaş web sayfası hediye etmeye hazırlanıyorlar...şu ana kadar benden 23 site satın almıştır... sadece bu müşteriden 3.000 ytl bu siteler için fatura edilmiştir. çalışmaları dahil...aynı klasörü kopyalıyoruz...

-pic3 de o bahsettigi müşterinin

domain kaydı bulunmaktadır. isim tescilden alınmıştır. domain müşterinin adına alınmıştır. yönetim ve yetki kısmında bizim isimlerimiz vardır, domain sahibi olarak müşterilerimiz isimleri vardır. ki arkadaş bunun nasıl lanse ediyor... çarpıtmak için...

tam kanıtlar olmamasına rağmen konu açılmıştır sorumluluk halen alana aittir incelemeye devam ededebilirmisiniz

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu iyice dağılmış ve çirkin noktalara uzanmıştır. Her türlü kanıt mevcuttur. Bundan sonra ciddi alıcılarla ilgilenilecektir.
Konu Pazartesi Günü kapatılacaktır. Satılmazsa sitemiz hizmetine devam edecektir. Yeni anlaşmalar yapılmıştır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Search Results for 89.19.25.98 [reverse DNS - websayfaniz.com]

37 Results for 89.19.25.98 (Ciftlikkoy.org)

1. Abkkomur.com
2. Adrasanli.com
3. Barissevinc.com
4. Bayilikler.net
5. Ciftlikkoy.org
6. Demonuz.com
7. Durmusaliusta.com
8. Globaldanismanlik.org
9. Huseyinkeles.com
10. Iphoneteknikservis.com
11. Konakogullari.com
12. Konyawebsitesi.com
13. Marketarabasi.net
14. Melek40.net
15. Neyhanergene.com
16. Osmanyavuz.com
17. Ozkancelik.org
18. Safferturbo.com
19. Saitelektrikanahtar.com
20. Serinyil.com
21. Sihirliyim.net
22. Sunsaglik.com
23. Traktorturbo.com
24. Turbocu.com
25. Turbosarj.com
26. Turbosatici.com
27. Turboservis.info
28. Turboservisi.net
29. Ucretsizbayilik.com
30. Ucuzinternetsitesi.com
31. Urunekle.net
32. Waffleexpress.net
33. Yerliturbo.com
34. Aksmodern.com
35. Arslaneryapi.com
36. Recepkeles.com
37. Websayfasiyaptirmakistiyorum.com

------------------------------------------------------------------

Search Results for 89.19.25.99 [reverse DNS - websayfaniz.com]

3 Results for 89.19.25.99

1. Bayi.biz
2. Sihirlisayfam.com
3. Websayfaniz.com

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kardeşim ben bunlarla 5.620 ytl ciro yaptım. Bu sitelerin kimisinin çalışması içinde extra ücret alınmıştır. Bunu daha öncede belirttim. Ve artı belirttiğim müterinin parasını aldığım ve yapılacak 10 adet daha sitesi bulunmaktadır. Ve bu sitelerin kimisinin domainide transferdir yani maliyetim dahada düşmektedir. Bu sitelerin kimisi standart kimisi profesyonel paket ortalaması 95 ytl desen zaten buradakiler 4.000 ytl ye yaklaşır. Bu sitelrden birkaçıda 2 ve 3 yıllık alınmıştır ve ücretid ona göre alınmıştır. Misal konakogulları, aksmodern birde bunlar profesyonel paket sadece bu ikisi toplam 5 yıllık yani 115 X 5 =575 ytl senin verdiğin 37 isimden 2 tanesi 575 ytl ediyor :) daha hala neyin hesabını yanıltmaya çalışıyorsun. Diger müşterimden almışım 3000 ytl daha ne olsunmaliyeti neki? Saolasın çoğu kişiye kendi kendinize kanıt çıkardınız nasıl bu kadar para kazandığını gösterdiniz. Teşekkürler :) bu kadar hesabın üzerine senin satıcı yalan söylüyor dediğine çocuk bile inanmaz.
Arkadaşım yeterin artık daha fazla zorlamayın, bakın herşey çıktı zaten ortaya hala neyin üzerinde tartışıyorsunuz.
Ben sıkıldım siz sıkılmadınız.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Natrodan vps mi aldınız ? 2 den fazla ip niz varda mı kullanmıyorsunuz ?

Tek müşteri değil liste halinde tüm müşterilerin ekran görüntüsünü koyun bir de şu iddia ettiğiniz siteler nerede host ediliyor bilgilerini verin.

İlginize.

----------------------

belirttiğim müterinin parasını aldığım ve yapılacak 10 adet daha sitesi bulunmaktadır.

Programın amacı sitelerin sahipleri tarafından yapılması değil mi ?
Siz mi yapıyorsunuz ?

---------------

120 tane hesap vardı onları da bir gösteriverin.

Teşekkürler.

losttiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın kardeşim, artık satıştan soğuduğum için reklam çalışmalarımıza yeniden başladık, renklibir.com'da hediye çeki verilmeye başladı indirim çeki, 2 gün önce başladı. Alın linkide burada inceleyebilirsin http://www.renklibir.com/r1_katalog_urunler.php burada en altta görebilirsiniz, stoğa 200 adet indirim çeki yerleştirildi. ve şu anda 152 tane kalmış yani 48 tane indirim çekini üyeler puanlarıyla satın almış. Bunlardan 4 tanesi dün itibariyle siparişini geçti. E kardeşim site madem satış yapmıyor para kazanmıyor bunlar ne oluyor ya biraz mantıklı olun...
Bu verdiğim sadece başlattığımız 2 günlük bir reklam kampanyası sonucu...
Kafayı çalıştıran bu siteden iyi para kazanır...
Artık lütfen şu yüklenmeyi de bırakın....
Tutar tarafı kalmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5