İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ilk Turk TemplateMonster Dizayneri

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fati arkadasim sen template lerin TM de yayinlaninca buraya url yi yaz yada dedigin gibi ovetta ya kanitla, o zaman seni kucuk dusurenler senden ozur dileyecektir. Ben de bir sey anlamadim neden bu kadar buyuk bir olay oldu.

B

besiktaslim

Misafir
ozaman
Sticks Sticks kel Sticks olucak :D
herkez hakettiği here kavuşur senmerak etme :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Evet, bunu herkese kanıtladığın taktirde seni taşlayanlar (küçük düşürme söz konusu olamaz. Lütfen, böyle düşünme) senden özür dileyeceklerdir diye umuyorum. Şimdilik, tarafsız kalmalıyım.

E

Eseryucel

Misafir
Arkadaşlar tartışmanın manası yok gibi Fati arkadaşımızı yaptığı güzel dizaynlar için tebrik edelim ilk olup olmaması okadar önemli değil dediği gibi ülkemizde güzel şeyler yapılması önemli ...

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
Sticks ; seni burda nerdeyse herkes tanıyor. Ve herkes işini nasıl yaptığını biliyor. Ve bence bir çok kişi de sana güveniyor.. Bende aynı şekilde yapmış olduğun sitelerin çalışmaların çok çok güzel.. Bunu hiç tartışmaya gerek yok.

Fati ; Seni kimse tanımıyor, ne yaptığını kimse bilmiyor, kimse sana güvenmiyor. Ve hiç kimseye ne kanıt gösterebildin ne de inandırabildin.

Sticks bence kendini yıpratmana değmez. Hiç konuşmana bile gerek yok bence. Fati bence bu foruma ya kendini inandıracak bir şeyler yap. ya özür dile adabınla. çünkü söylediklerin gerçekten hiç hoş değil. bu Tm de designer olman veya olmamanla alakası yok. konuşmaların çok çirkinleşmiş.. ya da bu forumda bir daha fazla görünme derim...

hotweb sana da katılıyorum bizi ne ilgilendirir ha tm nin designeri olmuş ha bizim apartmanın kapıcısı olmuş :) benim için bi şe farketmior... ama buraya bunu yazdıysa gerçekten bunun arkasında olmak zorunda...

kolay gelsin..

Hangi konusmalarim cirkinlesmis?
Bu forumda fazla gorunup gorunmiyecegimede sen karar veremezsin.

Eger ortada bir cirkinlik varsa onuda senin cok guvendigin stick yapiyor.

S

Sticks

Misafir
kusura bakmayın arkadaşlar biraz uzun olacak ama açıklayıcı bir cevap olacağından eminim. Lütfen benimle ilgili soru ve yorumlarınızı, eğerki varsa ben son mesajımı yazdıktan snra yazınız çünkü karışacak yoksa konular.
Yarım saat içerisinde sanıyorum mesajım bitmiş olacaktır ve tüm yanlış anlamalar, gerçekler ve düşünebileceğim herşeye gerçek bir yanıt olacaktır.
Saygılar.

B

besiktaslim

Misafir
ya açıkcası biraz haksızlığa ve fazla eleştriye uğradığını düşündüğüm için bu konuyu ortalıkta bırakmak istemedim seni tebrik ederim şu anda template monster tasarımcıları arasında gözüküyorsun. sadece aklıma geldi ve kontrol etmek istedim

sevincini biraz erken paylaştın diye ters tepti sanırım :) herkeze kolay gelsin

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fati kolay gelsin ; Umarımki şimdi bence Seni taşlayanlar ( by ovetto ) özür dileyecektir. Onlara'da bu yakışır.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal olsun, sureklı konusanlara senı bos yere suclayan ınsalara, sanırım bundan ıyı verılebılecek bır cevap yoktur.

ve lutfen kımse emın olmadan atıp tutarak, hakaret ederek insanları suclamasın.

gordunuz ıste, yerden yere vurdugunuz adam templatemonster da..

Neyse tekrar tebrıkler..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Aynen helal olsun..
Gerci Sticks'te boş konuşmazdı ama bu sefer yaş tahtaya bastı demekki..

M

malatyasporlu

Misafir
Fati' Alıntı:
hotweb senin gibi insanlara saygim sonsuz.
Adamlara Templatemonsterde dizayner oldum dedim soylemediklerini birakmadilar.
Soyledigme soylemedigme pisman ettirdiler.Bu forum dan da soguttular beni.

yok yanlış anlama olmuş olabilirsin başarınıda tebrik ederiz yazına bak

''yorumlarınızı yazın beyler''

ben bunda bir emrivakilik gördüm ve dahası üstün görme gibi bu benim çıkardığım anlama unutmaki bu ülke ne insanlar yetiştirdi... hiç biri gelipte birisine ben dizayner(nece olduğunu çözemedim ) oldum hadi bana yorum yazın tebrik edin gibisinden bi nidayla seslenmemiştir..

ama yinede başarılarını tebrik ederim umarım bir gün microsoftta dizayner (!)olursun

F

ferhatstar

Misafir
Ya arkadaslar bir anlamsiz konuda ancak bukadar cok cevap yazilir!
Arkadasim fati :
Oncelikle Guines rekorlar kitabina girdin sanirim tebrik ederim ;) ya arkadasim birak senin bi basarin varsa bunu baskasi anlatsin bizde vayy be fati neymis diyelim boyle buraya anlamsiz bi konuda yazi yaziyorsun ondan sonra bu yazi tartismaya donuyor 6 sayfa forumda yer kapliyor! Sonuc? ne kazandik bu 6 sayfadan hic yaa forumda kapladigi yere yazik!!! Gorende benim gibi iyi bir konu heralde diye bakiyor vaktini harciyor. Arkadasim sayfani gordum tebrikler iyi bir DESIGNER (dizayner degil) sin insallah daha iyi seyler yapip kazancin artar ama sana 2 tavsiyem var 1 kendi reklamini kendin yapma 2 ya turkce konus ya ingilizce bilmiyorsan bedendilini kullan !! foruma benden dileyle nasil anlaticam mi diyorsun? Sen resim ciz biz anlariz ;)

Tartismaya giren diger arkadaslarada 1 sozum olucak:

Arkadaslar boyle bos konular icin ne zaman harcayin nede yalandan yere tartismaya girin forumda cok daha onemli konular var birakin burda tartismak veya kendi reklamimizi yapmak yerine (sanirim bu reklam yapan arkadas kendini anlamistir) forumun amaci olan bilgi paylasiminda bulunun!

Tum arkadaslara islerinde ve hayatlarinda basarilar!

(bu arada fati benim klavye cince (chinese) oldugundan turkce karakter kullanamiyorum bana sen turkceyi nasil kullaniyorsunki diye anlamsizca bir soru daha sorup daha fazla konuyu uzatma)
Sanirim bu konununda kilitlenmesi lazim!!!

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sticks' Alıntı:
kusura bakmayın arkadaşlar biraz uzun olacak ama açıklayıcı bir cevap olacağından eminim. Lütfen benimle ilgili soru ve yorumlarınızı, eğerki varsa ben son mesajımı yazdıktan snra yazınız çünkü karışacak yoksa konular.
Yarım saat içerisinde sanıyorum mesajım bitmiş olacaktır ve tüm yanlış anlamalar, gerçekler ve düşünebileceğim herşeye gerçek bir yanıt olacaktır.
Saygılar.

Cok uzun heralde... :eek: bir ay gecti bitiremedin heralde yazini.

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ferhatstar' Alıntı:
Ya arkadaslar bir anlamsiz konuda ancak bukadar cok cevap yazilir!
Arkadasim fati :
Oncelikle Guines rekorlar kitabina girdin sanirim tebrik ederim ;) ya arkadasim birak senin bi basarin varsa bunu baskasi anlatsin bizde vayy be fati neymis diyelim boyle buraya anlamsiz bi konuda yazi yaziyorsun ondan sonra bu yazi tartismaya donuyor 6 sayfa forumda yer kapliyor! Sonuc? ne kazandik bu 6 sayfadan hic yaa forumda kapladigi yere yazik!!! Gorende benim gibi iyi bir konu heralde diye bakiyor vaktini harciyor. Arkadasim sayfani gordum tebrikler iyi bir DESIGNER (dizayner degil) sin insallah daha iyi seyler yapip kazancin artar ama sana 2 tavsiyem var 1 kendi reklamini kendin yapma 2 ya turkce konus ya ingilizce bilmiyorsan bedendilini kullan !! foruma benden dileyle nasil anlaticam mi diyorsun? Sen resim ciz biz anlariz ;)

Tartismaya giren diger arkadaslarada 1 sozum olucak:

Arkadaslar boyle bos konular icin ne zaman harcayin nede yalandan yere tartismaya girin forumda cok daha onemli konular var birakin burda tartismak veya kendi reklamimizi yapmak yerine (sanirim bu reklam yapan arkadas kendini anlamistir) forumun amaci olan bilgi paylasiminda bulunun!

Tum arkadaslara islerinde ve hayatlarinda basarilar!

(bu arada fati benim klavye cince (chinese) oldugundan turkce karakter kullanamiyorum bana sen turkceyi nasil kullaniyorsunki diye anlamsizca bir soru daha sorup daha fazla konuyu uzatma)
Sanirim bu konununda kilitlenmesi lazim!!!

Evet guiness rekorlarina girdim, ve fiyatini sordugun templateyi sana satmiyorum :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin templatelerin de bedavaları forumlarda dağıtılacak öyle mi ne guzel:)

G

Gencturk.Net

Misafir
Sticks' Alıntı:
Fati sen olsan olsan belediye designerı olursun aha aha aha
Girin TM sitesine support chat'e girin konuşun biriyle. Fati Fati kel Fati :p
Aha Aha Aha... Ay Oha felan oldum yaniii... Kal geldi Fati gelince , anlatabiliyor muyum... Aha...
Fati' Alıntı:
Tessekurler Besiktaslim !!!
O zaman, Stick Stick, Kel Stick

Stick Al bu link senin bilmisliginin kaniti olsun.

http://www.templatemonster.com/cate...-+Any+Category+-&style=0&author=139&x=21&y=11
No comment :)

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Bu tur konularda bizlere sadece tebrik etmek duser. Calismalarin cok guzel umarim dahada basarili olursun.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi işin dozunu arttırıp, bu adam oradaki bir adamın nickini kullanıyor, bize gelmiş hava atıyor o benim diye! diyelim mi:) bir de tm o kadar önemli birşey mi onu anlamadım ben.. tamam girip bakardık da tebrikler büyüksün fln denecek birşey var mı bunda.. (Artık tasarım öldü, yaşasın sade siteler!)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi