İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük kapandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyi ki kapanmis ozgurluk ana avrat duz gitmek degildir stres atmak yazmis bazilari bu mu kaldi yani stres atilacak , gidin oyun oynayin , hali saha maci yapin ,sosyal aktivite falan.kisilik haklarina saldiran hic bir site barindirilmamali.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin kapanması yanlış neden derseniz site özgürlükçü bir siteydi. İnsanlar içlerinden geldiğini gibi hareket ediyorlardı sitede ben hiç girmedim ama arkadaş fena bağımlıydı :)

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin kapanması yanlış neden derseniz site özgürlükçü bir siteydi. İnsanlar içlerinden geldiğini gibi hareket ediyorlardı sitede ben hiç girmedim ama arkadaş fena bağımlıydı :)

Küfür etmenin neresi özgürlük belki stres atıyorsun ama anamı ve bacımı karıştırınca ne özgürlüğü resmen benim özgürlüğüme tecavüz ediyor. Lütfen bu siteye özgürlük filan demeyin özgürlük den anladıkları tek şey küfür etmek.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sen İstanbuldasın senin anana bacına Zonguldak'tan küfür ediyorda bir şey mi oluyor? İnci Sözlüğe girmediğiniz için zaten orada yapılan küfürleri kimsenin ciddi anlamda yazmadığını anlarsınız ama at gözlüğü takmaya devam ediyorsunuz. İnsanlar 12 saat çalışıyorlar. İşveren işçinin psikolojisini önemsemiyor, gidipde terapi yaptırmıyor. İnsanlarda stres atmak için ÖZGÜR bir alan olan interneti kullanıyorlar. Adam günde 12 saat çalışacak üstüne birde halı saha maçı yapacak, yok artık.

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bu siteyi eleştirenler tahmin ediyorum ki, Kaybedenler Klubu'nu izlememiştir. O filmde baştan başa bu tarz insanların kısıtlanmasına karşıydılar ve insanlar bu kriterleri yıktıkları için o yayını dinliyorlardı.

• Evet, ben de incisozluk üyesiyim.
  • Evet, ben de incisozlukteki insanlarla sohbetlere giriyorum.
  • Evet, ben de incisozlukteki insanlarla tanıştım.
Birşey demek istiyorum oradaki insanların mesleklerini gelir aralıkları burada onları eleştiren insanların uzaktan bakacakları insanlar. Ayrıca konuyu açan arkadaş sana onlardan bir ezgi ile cevabımı tamamlayacağım.

http://inciswf.com/1295302480.swf

Bunu yaşından dolayı değil, bu yaşta bu kadar gereksiz ön yargı ile yorum yaptığın için. Bence bundan vazgeç önün açık değil bu şekilde.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten inci sözlüktekileri ciddiye almak bir kere yanlış adamlar orda tamamen stres atmak için bulunuyor biz stres atmak için yüzeyorsak adamlarda incide birbirine laf yetiştiriyor onlar bunları kabullenmişken bizim rahatsız olmamız yersiz diye düşünüyorum.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Masonik hevesleri olan bir yavşağın, rahatlama adı altında da ergenlerinin, birbirlerine bilmem ne çocuğu diye hitap ettiği leş kokulu sitesinin kapatıldığı için pekte üzüldüğümü söyleyemem.
Ya biz rahatlama,deşarj olma tekniğini bilmiyoruz ya da bu herifler gerçekten, "....."

Rahatlama adı altında kültürünüz ayaklar altında çiğnendi. Rahatladınız mı?

Asıl merak ettiğim, "faşistlerin eline mahkum emekçiler" küfürü edince mi rahatlıyorlar? Yoksa yiyince mi? Bunlar bir ara Kızılay Meydanın'da rahatlıyorlardı...

H

halilarici

Misafir
Masonik hevesleri olan bir yavşağın, rahatlama adı altında da ergenlerinin, birbirlerine bilmem ne çocuğu diye hitap ettiği leş kokulu sitesinin kapatıldığı için pekte üzüldüğümü söyleyemem.
Ya biz rahatlama,deşarj olma tekniğini bilmiyoruz ya da bu herifler gerçekten, "....."

Rahatlama adı altında kültürünüz ayaklar altında çiğnendi. Rahatladınız mı?

Asıl merak ettiğim, "faşistlerin eline mahkum emekçiler" küfürü edince mi rahatlıyorlar? Yoksa yiyince mi? Bunlar bir ara Kızılay Meydanın'da rahatlıyorlardı...

Birde hapishanelerde rahatlarlarsa ne kadar güzel olucak.Dilekçe yazmayıda planlıyorum.Başbakanımızın ve Bilişim Suçlarının bunu dikkate alacağına eminim.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sallandıracaksın üç bej tanesini Taksim meydanında, bak bir daha yapıyorlar mı:)

Yüz çiçek açsın, bin fikir yarışsın..

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Küfür etmenin neresi özgürlük belki stres atıyorsun ama anamı ve bacımı karıştırınca ne özgürlüğü resmen benim özgürlüğüme tecavüz ediyor. Lütfen bu siteye özgürlük filan demeyin özgürlük den anladıkları tek şey küfür etmek.

Yav hocam sen siteye giriyormusun sana biri küfür ediyormu ? o siteye girenler zaten neyin ne olacağını bildiği için küfürü sorun teşkil etmiyorlar.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İnci sözlükte yine Allah(c.c.) Peygamber efendimiz (sav) veya Atatürk konuları açılmıyor ekşi sözlük daha fena adamların hiç bir kutsala saygısı yok :mad:

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
İncisozluk'ten kapanma sebebi ile ilgili bir açıklama gelmiş.
70 tane yerle görüşerek sebebini ancak öğrenebildik. adana 6. sulh ceza mahkemesinin aldığı kararla sitemiz kapatılmış. bu mahkeme nöbetçi bir mahkeme. nöbetçi mahkemeler yüzde yüz şikayetçinin istediği kararı verir. kendini akıllı sanan avukatlar nöbetçi mahkeme ile istedikleri kararı aldırırlar. dijitürk ün kendini uyanık sanan avukatları da öyle yapmışlar. hukuk oyunları ile sitemizi kapattırmışlar. adında dijital kelimesi geçen bir şirketin teknolojiye bu kadar düşman olması anlaşılabilir değil. dijitürk, türk futbolunu batırdın, ama türk internetini batıramayacaksın.

internette hukuk terörü estiren digitürk şimdi de inci sözlük'ü kapattırdı. cevabımız çok sert olacak.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
halil arıcının sorununu buldum şimdi inci yazarları liseli diye hitap ediyorya bu halil kardeş daha 8. sınıf kıskançlık söz konusu

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kapanıp kapanmaması pekte umrumda değil. Ama isteyen istediğini yapar, kimse o siteye girmeye zorlanmıyordu. küfür etmek, dini inanışlara hakaret etmek hiç güzel birşey değil ama herkes kendi isteğiyle yiyor o küfürleri. siteye girerken küfür edeceğini ve kendisine küfür edileceğini biliyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Şimdi site kapanınca, içindeki insanlar da kapanmış mı sayıldı gerçek hayatta, yoksa bizimle beraber toplumun içindeler mi?

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sitenin kapanması hiçbirşeyi değiştirmeyecek, birşeyi yapacak olan öyle ya da böyle yapar.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok o vatan hainleri hala toplumda.

Vatan haini diyor bu çocuk :D Bilgisayar başından etkinliklere katılarak vatan kurtaran birinin bunları demesi ne kadarda üzücü. İnci Sözlük yazarıyım ve vatah haini değilim. Tayyipçi değil Atatürkçüyüm, AKPli değil CHPliyim, Faşist değil Eşitlikçiyim. Senin demenle oradaki üyelerin hiç biri vatan haini olmuyor. Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5