İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam 1.5 haftadır kendilerinde olan bi domainimizi uzatacaklar 2-3 kere söz verdiler . dün ve bugün hiçbir sitemiz çalışmıyor iş yerini arıyorum istanbula gitti diyor hanımının babası rahatsızlanmış geçmiş olsun fakat burada tek bir çalışanmı var ? şirket diilmi bunlar büroları yokmu ? şu anda hiçbir site açılmıyor onlardan linux resellerim var.Neyse Tekrardan geçmiş olsun acil şifalar diliyorum bu arada mesajı karalamak anlamına almasın kimse sadece bilgisi olan varmı diye yazılan bir mesaj admin arkadaş silebilir sorun çözülmüştür

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ordan reseller aldım acaba bende yasarmıyım bu sorunları :s

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda açılıyormuki sitelerin aynı makinadansak açılmıyordur ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
eğer aldığınız hostingte bulunan siteleriniz imzalarınızdaki ise her ikiside açılıyor şuan için.. en azından bende açılıyor...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda yeni geldi ya bugüne kadar pek bi sorun yaşamadım amacım karalamak falanda değil kimse yanlış anlamasın sadece bilgisi olan varmı diye yazdım dünde bugünde baya bi saat server gitti

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,
bence yanlış yapılıyor buraya mesaj yazılmakla, cep telefonu vs yokmudur arkadaşın sizlerde, iş telefonundan aradığınızda size ulaşmaları notunu iletirseniz sanmıyorumki size ulaşmada çekince duysunlar,gecikmeye mahal versinler, buraya yazarak nekadar iyi niyetli olursanız olun bu kişiler hakkında olumsuz düşünce oluşmasına sebebiyet verebilirsiniz,

son çaredir burası herşeyi denersiniz sonuca ulaşamazsınız ozaman yazarsınız buraya herkes bilsin diye ancak burası teknik destek yeri değil indexservers ın değilmi?
Syg.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cebini arıyorum açmıyor iş yerini arıyorum hiçbişey yok mail çekiyorum cevap yok sitelerim çalışmıyor yapabileceğim tek şey buydu sanırım çünki resellerim ve 60 ya yakın müşterim var dakika başı telefonlar çalıyor sitemiz çalışmıyor diye:(

admin silersen çok sevinirim konuyu

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nazım En son dedigine göre İstanbule egitme gelecekdi ve gelmiş Olması lazım PC sindeki işlemcisi yandıgı icin galiba ortada yok ama gelir yakında az sabırlı olun ;)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbula gitmişler öğrendiğime göre hanımının babası rahatsızlanmış neyse acil şifalar dileriz şu anda sorun yok başlık kitlenebilir yada silinebilir arkadaşlar :)

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce tüm müşterilerden özür dilerim 3 günlük yoldan geldim bana ulaşmama problemi yaşanlar oldu izmirdeki arkadaşımın işleri yogunluğundan maillere bakamamış ondan dolayı bizden yanıt alınamadı.

@akon arkadaşın bir domaini var acil oldugundan ondan konu açmış.şuanda istanbuldayım.indexservers.netin gelişmesi üzerine eğitim almaya karar verdik. arasında beni yolladılar şuanda istanbul bilgeadama kayıt yaptım eğitim görecem.tekrar müşterilerden özür dilerim.

ayrıca kayınpederim aniden rahatsızlandı onuda ankaraya getirdik.herkese çok teşekkür ederim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler aydınlatıcı bilgin için bizleride merakta bıraktın herşeyin yolunda olmasına sevindim.iyi dersler sana :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
problemleri vardır , bikaç hafta önce ailesinde birisinin hasta olduğunu söylemişti diye hatırlıyorum, cep telefonu yokmu sizde ? arayıp durumu öğrensenize...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet telefonla niye aramayı düsünmüyorsunuz ayrıca iyinet indexservers ın iletisim forumu degilki :)

M

Makro Servers

Misafir
problemi olanlar bana ulaşsın pls Nazım işlerin başına geçene kadar gsm numaramı pm ile atabilirm istiyene

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buralardayım kusura bakmayın kursa başladım ilk hafta biraz yogundum ayrıca cep telefonum çalındı.daha istanbulda kaldıgım 3 gecede eve hırsız girdi telefonum çalındı tek tel değil pasaport cüzdanım kredi kartlarım banka kartlarım ama allahtan onları merdiven altına atmışta onları aldım ama telim gitti yeni numaram 0543 556 65 77 burdan bana ulaşabilirsiniz.

bu arada piyasadan çıkmadım ekmek yediğim bir işi bırakmak istemem.sadece bu sorunları yaşadığımdan giremedim.herkesten özür dilerim.arkadaşlar yardımcı oluyorlar.

H

headsurfer

Misafir
IndexServers' Alıntı:
ben buralardayım kusura bakmayın kursa başladım ilk hafta biraz yogundum ayrıca cep telefonum çalındı.daha istanbulda kaldıgım 3 gecede eve hırsız girdi telefonum çalındı tek tel değil pasaport cüzdanım kredi kartlarım banka kartlarım ama allahtan onları merdiven altına atmışta onları aldım ama telim gitti yeni numaram 0543 556 65 77 burdan bana ulaşabilirsiniz.

bu arada piyasadan çıkmadım ekmek yediğim bir işi bırakmak istemem.sadece bu sorunları yaşadığımdan giremedim.herkesten özür dilerim.arkadaşlar yardımcı oluyorlar.

Geçmiş olsun.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nazim sende baya sanssiz adamsin ne bulursa seni buluyor :) gecmis olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5