İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçti dostum geçti hemde hepimize çok iyi geçti.

Y

ysf

Misafir
konu artık, ki$i / çözüm aramakta çıktı bazı arkadaşların çirkeflik sahnesine dönüştü. umarım modlar gerekeni yapar.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten uzadıkça uzuyor ortada hiçbir çözüm yok konu kitlensede olur

M

Makro Servers

Misafir
ysf' Alıntı:
konu artık, ki$i / çözüm aramakta çıktı bazı arkadaşların çirkeflik sahnesine dönüştü. umarım modlar gerekeni yapar.
kesinlikle katılıyorum doğru tesbit

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makro Servers, Nazım ile ikinizde Hakkari hesaplarınız, arkadaşsınız sanırım aynı semtte yada bilemiyorum.
Ancak biraz empati kurmalısınız insanlarla, bir kısım mağdur insan varken şikayetlerine kulak vermelisiniz sabırla.
Sonrada onların sizi anlamasını beklemelisiniz.
Bu konu yoksa 100lerce sayfa böyle karsılıklı atışmalarla gececektir ki birbirinizi yıpratıyorsunuz, yazık...
Arkadaşların kızması, Nazım'ın haber vermeden hizmetlerinin kesilmesi ve bu arkadaşlarında müşterilerine karşı mağdur olmasıdır, Nazım sert bir çıkış yerine gelse özür dilese idi herkes susardı sanırım..
Ticarette süreklilik önemlidir, bu dereden cok sular akar geçer.. Ama sürekliliği sağlayanlar kalır.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Makro Servers, Nazım ile ikinizde Hakkari hesaplarınız, arkadaşsınız sanırım aynı semtte yada bilemiyorum.
Ancak biraz empati kurmalısınız insanlarla, bir kısım mağdur insan varken şikayetlerine kulak vermelisiniz sabırla.
Bu konu yoksa 100lerce sayfa böyle karsılıklı atışmalarla gececektir ki birbirinizi yıpratıyorsunuz, yazık...

Kesinlikle katılıyorum ama bugüne kadar hiç ilgilenilmedi bizle zaten o arakdaşta burada yüzlerce mesajı okuyor ama bize hiçbir faydası olmadı...

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Developer' Alıntı:
Arkadaşların kızması, Nazım'ın haber vermeden hizmetlerinin kesilmesi ve bu arkadaşlarında müşterilerine karşı mağdur olmasıdır, Nazım sert bir çıkış yerine gelse özür dilese idi herkes susardı sanırım..
Ticarette süreklilik önemlidir, bu dereden cok sular akar geçer.. Ama sürekliliği sağlayanlar kalır.
Katılıyorum sana ayrıca burada boşu boşuna konu uzatılıyor hiç gerek bile yok.

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nazım bu domainlerin herkesin bilgilerini kayıtlı maillerine yollasan güzel olur değilmi, bizim bir müşterimizinde domain'i varmış sende 10 yıllık fakat adam login olamıyorum ve sanada ulaşamıyor, şifremi unuttum'u tıklayınca, böyle bir kullanıcı yok diyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bendede adam bütün domain üyeliklerimize ne yapmışsa hiçbirine girilmiyor artık.Hala bazıları nasıl onu savunuyor anlamıyorum.4-5 tane domainim yok şu anda ulaşamıyorum.Terbiyesizin teki ya.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
terbiyesiz gibi hakaretlerde bulunmak sizi sonuca ulastırmayacaktır :) bence biraz sakin olmalısın

D

Dot Net

Misafir
ya arkadaşlar bu domainlerın sızce değeri 30 40 liradan fazla mı değil mi?

eğer bu paraya değer diyorsanız, en yakın avukata gidiyorsunuz, elinizdeki belgelerle ( umarım vardır ) avukatınız hemen dava açıyor bu arkadaşa karşı.

ya da bu arkadaş size tatmin edici bir açıklama yapıyor. sizi ikna edebilirse yada sorunun ne olduğunu açıklayabilirse ne güzel ama yok bunları yapmıyorsa bence hakkınızı arayın. ama burada işte şudur budur dıyerek hak aranmaz.

M

Makro Servers

Misafir
Developer' Alıntı:

Çok açık söylüyorum nazım ı hemşehri olduğumuz için yada arkadaş olduğumuz için savunmuyorum bunu bütün samimiyetimle söylüyorum ki nazım ı bu sebeplerden dolayı savunmuyorum. şikayetlere kulak veriyorum tabiki haklı olana zaten haklısın da diyorum diyadinnet arkadaşım beni aradı benim ağzımdan nazımı körü körüne savunur tek bir kelime çıktımı kendisi burda sorabilirsiniz kesinlikle körü körüne bir savunma değil ben olayın izahını yaptım o arkadaşımda kalkıp sırf sunucular açılsın die gelecek ayın ödemesini yaptı ben bunu izah etmeye çalıştım nazım a ulaşamıyanlar bana ulaşsın ben derdini anlatırım nazım a dedim nazımla görüştük nazıma sordum bunu nazım neden dedim nazım bana izah etti bende elimden geldiğince bana soranlara ilettim nazımın dediklerini empati kurmalıyız tabiki ama tek taraflı olmamalı bu yani müşterilerin tarafından bakabilmeliyiz fakat aynı şekilde müşterilerde nazım ın tarafından bakabilmelidirler nazım ın hatası tabikide var oda soruları yanıtsız bırakması ama bunun dışındakiler otomatik ödeme talimatında para olmadığı için daha doğrusu nazım ödeme alamadığı için kredi kartının limitinin dolmuş olması bu herkesin başına gelebilir çok normal bi olay bence bunu biraz anlayışla karşılamalıyız diyorum burda ki kimseye garezim yok ve kimseyede taparcasına bi bağım yok ali olur veli olur kişiler değişebilir ama önemli olan haklı olanı hatta her iki tarafında haklı olduğu yönleri bulup yardım etmek önce ki sayfada domainle ilgili bişey vardı hesaplara ulaşamıyorum filan ben orda nazım ı savunmadım dedimki 2 seçenek var 1 nazım hesabı suspend etmiş yada panel değiştirdi o hesabı taşımadı körü körüne kimseyi savunmadım kendim dahil çünkü insanız sonuçta ben kendi açımdan hata yaptığım yerler oluyor tabiki ama hiç bir zaman kendimi dahi körü körüne savunmadım @ akon arkadaşım sen benim muhattabım değilsin manasına getirmiş olayı arkadaşım ben sana direk benle muhattap ol demedim kimseyede demedim bunu sadece nazım a ulaşamıyanlar isterse bana ulaşsın ben bir şekilde nazım a ulaşırım dedim bu kadar. kimseyide kırmak geçmedi içimden ve kimseyide kırdığıma inanmıyorum kırdıysamda özür dilerim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makro Servers dostum ya sende kusura bakma lafım sana değil aslında ama nazım kaçıp gidiyor biz ortada kalıyoruz seninde elinden bişey gelmiyor yani bizim asıl ihtiyacımız olan nazım ama oda ortaya çıkmayınca baya bi gerildik işt

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nazim abiye güvenmeyen adama yemin ederim ben adam demem :) Nazım abi bence Ortalıgı boş Bırakmayacan...
Anlamadıgım Olay Şu
NazımAbi ( İndex ) Adamdan Host reseller aldıgım yok muhattabım o kadar güzelki her konuda destek cıkdı şu ana kadar abi kardeş ilişkisi tam güvence
batu,cihan abi(dakikhost) nedense herkez dakikhost bi kötü yaklaşımda dakikle calışıyom ben nasıl tam destek alıyom.allah razı olsun her konuda host reseller deyil ögrenim acımdanda destekler
Gökhan abi(LNW)Bu adamı gören topa tutuyo.MSN de hostculardan hatrımı soranlardan birileridir."destek alamıyoz " lafını anlamıyom adamları ara beni ara de arıyolar tel noyu bırak direk arasınlar ama adamları bulamıyoz deyil bulmak istemiyosunuz
kamil abi (Kayzer)tamamen ilişkimiz abi kardeş üzerine hostcu deyil arkadaş gibi konuşuyoz adam oldugu gibi rol yapmıyo allaha şükür iyi bi insan oda herkonuda yardımcı oldu

Anlamadıgım olay şu bendemi sorun var iletişim kuramayanlardamı???İyinet te konulara dikkat ederseniz genelde bu arkadaşların yardımı dokunmuşdur.Şahsen ben Onlar sayesinde bişeler kapdıgımı düşünüyorum.Şuan r10 iyinette karşındaki kücümseme salak ahmat durumda görüyosunuz(bircogunuz)Herkez karşı tarafın acıgını aramaya calışıyo destek olacagınıza köstek oluyosunuz.Siz başkasının acıgını ararken başkası sizin acıgınızı buluyo sacma bu olay :).Biraz empati kurun karşı tarafın yerine kendinizi koyun İNS olmaya calışın.Nazım kacıyo dolandırıcı ise bu kadar süre neden piyasada kaldı ??? 2 sene dile kolay deme...

bence düşünürken biraz mantıklı ollalım neyse alasmarladık Bu son post galiba tatile cıkıyom

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw buradan iyinet yöneticilerine sesleniyorum.Bu adam beni dolandırdı ve bu forum aracılığıyla forumda bu adamın tek bir harfini bile görmek istemiyorum.Şikayetçiyim lütfen ilgilenilsin.Adama anlatıyorum derdimi hala aynı tas aynı hamam sanki suçlu olan benim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yalancı-herkesi kandırdın-artık sana kim inanır
ilk önce tüm müşterilerden özür dilerim 3 günlük yoldan geldim bana ulaşmama problemi yaşanlar oldu izmirdeki arkadaşımın işleri yogunluğundan maillere bakamamış ondan dolayı bizden yanıt alınamadı.

@akon arkadaşın bir domaini var acil oldugundan ondan konu açmış.şuanda istanbuldayım.indexservers.netin gelişmesi üzerine eğitim almaya karar verdik. arasında beni yolladılar şuanda istanbul bilgeadama kayıt yaptım eğitim görecem.tekrar müşterilerden özür dilerim.

ayrıca kayınpederim aniden rahatsızlandı onuda ankaraya getirdik.herkese çok teşekkür ederim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortalık nazım ve yalakaları ile dolmuş şerefsiz insan bu nazım ben yeni bi konu açmıştım hala zor durumdayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5