İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
annudora' Alıntı:
Beyler acıkcası ben de sorun yasadım 1 hafta kadar site kapalı kalması hos olmadı ama INDEXSERVERS ismozalp tada sanırım oyle bir durum var SPONSOR oldu sagolsun. Reklam koyduk belki ama paralı bir sunucuda calıstırdık sitelerimizi ve ufak tefek sorunlar harici bir SORUN YASAMADIK. bu defa ki kötüydü belki ama HERKES ODEME GECIKTIREBILIR odemeyez yada bu TOPICTe asla kimseye lafım olmadı acıp bakabilirsiniz ve halada olmayacak.

AKON ark@dasım magduriyetini anlamaya calısıyorum bende ama zor durumda kalan biri oldugumu dusunuyorumda CEVAP vermeye yüzüm pek olmaz. hani borcunu odemek isteyen ama durumu elvermedigi icin ALACAKLISININ karsısına cıkmayan biri olarak gormek lazım. ve suan tum herkesin sitesi acıldı bende baska yere tasımıstım zaten INDEXSERVERS ta işi bırakıyormus.

KRALISTE ve AKON bence bitmis ve IKI TArafında canını sıkan bu olayı daha fazla uzatmamak lazım diye dusunuyorum. Kimseyi desteklemiyorumda yermiyorumda. Yani sizin yerinize kendimi koyuyorum sizi indexserversn yerine kendmi koyuyorum ve bende belki aynı seyi yapardım diyorum. umarım bir daha boyle sorunlar yasanmaz..

Sponsor oldugu zamanlar icin indexservers a tesekkurler. Tüm @rkadaslara gecmis olsun herkese iyi calısmalar ...

Arkadaşım valla bencede bitsin Nazım paramı geriye iadesi etsin olay kapansın yoksa dava mahkeme uğraşıcaz onunla ben 2 gün bile kullanamayıp neden yıllık parası ödeyeyim?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bu başlık açıldığından beri devamlı takip ediyordum ve gerçekten üzülüyordum sitesi kapalı kalan arkadaşlara.

Belki pek benimle alakadar olmayan bir durumda olsa kendi fikrimi belirtmek istiyorum.

Indexservers ile, birkaç kez msnde konuşmuştuk. Ana makinemin düzenlenmesi gerekiyordu, kendiside bazı düzenlemeler yapmıştı sağolsun. Ve o günden beri bir yandanda forumdaki yardımlarını gördüğümden her zaman gözümde ve inanıyorum ki herkesin gözünde pozitif bir yerlerdeydi.

Nazım Bey, foruma gelip ilk postunu atana kadarda aynı yerdeydi fakat, bu 1 haftadır sitesi kapalı kalan kişilere geldiği zaman, en azından düzgün bir açıklama yapıp sorun için özür dilemeliydi. Sonuçta burada onlarca kişi madur oldu ve Nazım Bey geldiğinde laubali bir tavırla "müjdem var çekiliyorum" vs. vs. dedi.

Burada insanlar 1 hafta mağdur kaldılar ve birçoğu geçimini internet üzerinden sağlayan kişiler. Ziyaretçileri 1 hafta giremedi ve siteler şu anda açıldığında eski hitlerine sahip değiller, belki sitelerine reklam almışlardı ve 1 hafta kapalı kalınca reklam veren reklamı geri aldı, google'da alt sıralara düştüler ve gerçekten 1 haftada çok şey kaybettiler. Bence, bütün bu insanlar güzel bir açıklamayı, tatlı bir dili ve bir özürü hak ediyorlardı.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
atay' Alıntı:
Bu başlık açıldığından beri devamlı takip ediyordum ve gerçekten üzülüyordum sitesi kapalı kalan arkadaşlara.

Belki pek benimle alakadar olmayan bir durumda olsa kendi fikrimi belirtmek istiyorum.

Indexservers ile, birkaç kez msnde konuşmuştuk. Ana makinemin düzenlenmesi gerekiyordu, kendiside bazı düzenlemeler yapmıştı sağolsun. Ve o günden beri bir yandanda forumdaki yardımlarını gördüğümden her zaman gözümde ve inanıyorum ki herkesin gözünde pozitif bir yerlerdeydi.

Nazım Bey, foruma gelip ilk postunu atana kadarda aynı yerdeydi fakat, bu 1 haftadır sitesi kapalı kalan kişilere geldiği zaman, en azından düzgün bir açıklama yapıp sorun için özür dilemeliydi. Sonuçta burada onlarca kişi madur oldu ve Nazım Bey geldiğinde laubali bir tavırla "müjdem var çekiliyorum" vs. vs. dedi.

Burada insanlar 1 hafta mağdur kaldılar ve birçoğu geçimini internet üzerinden sağlayan kişiler. Ziyaretçileri 1 hafta giremedi ve siteler şu anda açıldığında eski hitlerine sahip değiller, belki sitelerine reklam almışlardı ve 1 hafta kapalı kalınca reklam veren reklamı geri aldı, google'da alt sıralara düştüler ve gerçekten 1 haftada çok şey kaybettiler. Bence, bütün bu insanlar güzel bir açıklamayı, tatlı bir dili ve bir özürü hak ediyorlardı.

Atay arkadaşım durumu çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim tabiki buradan nazım bey e de teşekkür ediyorum çünkü herşeyden önce banada sponsor olmuştu bu güne kadar bana yaptıkları yardım için teşekkür ederim allah razı olsun diyecekte başka bir sözüm yok fakat dediğim gibi 8 aylık verdiğim emeğe yeni baştan başlıyorum. herkese başarılar dilerim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dostum kimse bukadar tepki vermezdiki hepimiz anlayışsız insanlarmıyız ama herkesin tek beklediği küçük bir maildi ya.Ama bırak bilgilendirme maili çekmeyi ne mesajlarımıza en tellerimize nede maillerimize cevap alamadık olayı bu noktaya getiren sadece 1 mail atmamaları

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde bukadar şeyden sonra en azından resellerimi tekrar açıp birde domainlerim konusunda yardımcı olursa sevinirim nedendir bilmem reselleri suspend etmiş en azından kalan bikaç sitemi taşıyayım bir iyilik yapsın ve en önemlisi domainlerim

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk öncelikle baştan başlayacam.dün gece yorumu yazacaktım ama ders nedeniyle geç geldim.
bunuda ilk başta söylüyeyim.ben dolandırıcı olsam server paralarını ödeyip tekrar serverları açtırmazdım hangi dolandırıcı bunu yapar yada hangisi açık bilgilerini verir.

ilk başta bugüne kadar bana destek ve bir nebzede olsa yanımda olan herkese teşekkür ederim.host işini bu saatten sonra bırakıyorum.

nedenmi.1 haftadır müşterilerimi mağdur durumda bıraktım.onlardan burdan özür dilerim.bırakmamın en büyük sebebi bu değil.bırakmamın sebebi artık bu işten yoruldum.çünkü herkesin bir sabrı var ve bir yere kadar gider bu.ben artık sabredemiyorum ve bırakma kararı aldım.onutmadan söylüyeyim burda anlatılanlar yüzünden değil çünkü burdakilere hiç kulak asmıyorum.neyse.

gelelim burda bizim hakkımızda yorum yaparlara verecek cevabım.

1. maşallah bir sorun oldumu burdaki bir çok host firması hemen atlar konuyu uzattıkça uzatır ve sırtımızdan müşteri kazanır.ama nedense birinin teknik bir problemi oldumu ağzını açmaz.

2. @akon ben sana bir soru sordum.bana demişsinki hangi ay ödemem kalmış.ben söylüyeyim bu ayki hariç ödemen yok ben onu kasetmedim çünkü her ayın 6 sında ödeme günün ama neden hiç bir ay düzenli ödeme yapmadın mutlakada 1 ay geçiktirirsin ve ertesi ay sana artık son uyarı gelince ödemeni yaparsın.ama iş sorun oldugunda ağzından geleni söylersin seni tebrik ederim.

3. bazılarına yardım edelim dedik maşallah burda ağzımıza sıçmadıkları kalmış onlarıda tebrik ederim.

4. @bilhost gene iş başında maşallah nede güzel konulşarı takip eder birini kötüledilermi hemen atlar ve kendini bilgili olarak gösterip müşteri kazanmaya başlar.tebrik ederim çok güzel meslektaşlarını gizli yazılarınla kötülersin.

5. @cemadak nedenmi müjde veriyorum çünkü çogu firma artık gizli gizli yorumda bulunupta müşteri çekmelerine gerek yok.artık müşterileri kendilerine alabilir.aynı @Birpaket gibi maşallah dolandırıcıların önde geleni yanı başınızda ama uyuyorsunuz Birpaket sende rolünü güzel oynuyorsun.eskisi gibi tr1servers istambulteknik te yaptıgın gibi.

6. @Developer gelince bilgeadamda çalıştıgını mı söylüyor yoksa dersmi alıyor.o zaman iyice araştırsın derim.ben bilgeadam bakırköy şubesinde okuyorum hafta sonları gidiyorum.bir diğer şeyse bilgeadam sana bilgi veripte burda yayınlarsa o zaman bilgeadam gözümde sıfır olur ve bunu sınıfta açıklarsam ve arkadaşlara dersem arkadaşlar bilgeadam dışarıdaki birine istediğinde bilgileri veriyor dersem bilgeadamın gizlilik politikası nerde kaldır.şunu söylüyeyim bu hafta sonu bende rahberliğe gidecem tam sınıfımın karşısında bu bilgiyi hatta town centere bildirecem.

gelelim serverların neden kapanmasına.
ben 2 yıldır indexservers olarak faliyet gösterdim.bu güne kadar çok kez cebimden server paralarını ödedim bir müşteri gelsin desinki nazım benim sitemi para ödemediğimden kapattı.ancak adam açar 1-2 ay gelmezse kapatırım hatta 4 ay beklediğim oluyor.ama herşey bir yere kadar.ben devamlı müşterilere bir müşteri ve hizmetci olarak görmedim devamlı onlarla kaynaştım arkadaş gibi davrandım ve sorunlarını devamlı çözmeye çalıştım.ama ben eğitim almaya kadar verdikten sonra istanbula geldim benim hesap otomotik talimat verilmiş tek hesabım var iş bankası burdaki para kredi kartına geçiyor ve ordanda server ödemeleri yapılıyor.ama bu ay müşterilerin çogu ödemelerini yapmadılar.yapmayınca kredi kartına ödeme gitmemiş ve 9 serverdan 4 tanesi durduruldu.ben tüm müşterilere ödemelerini yapmaları için mail attım ki ödemelerini yapıp serverları açtırayım ama bazıları burda köfürlü bile cevap veriyor ve ödemelerini yapmadıkları için diğer müşterileri mağdur ettiler.bu arada akon demişki istanbulda ve kursta para yiyeceğine server parasını versin.ben nasıl harçıyacağımı sanamı söylüyecem.birde ne kurs nede istanbula gelişimde harçadıgım maddi değer kesinlikle serverdan gitmedi bunuda belirteyim.lafın kısası müşteriler ödeme yapmadıkları için serverlar durduruldu ve olan bize oldu.neyse sağlık olsun bu bizim açımızdanda iyi oldu neden derseniz hiç olmazsa dostu arkadaşı müşteriyi tanıdık.
burda biri benim serverda kapalı demiş.kapanmadan önce ha bugün ha yarın yok eft yaptım dedi ama bir türlü para gelmedi ve sence ne olur ödeme günün 3 te ayın 20 si olmuş halen yok bunda neyse diyorum.

artık indexservers host işi yapmıyacak bırakıyoruz sadece bazı arkadaşlarım hariç artık host işinden çekiliyorum.adminlerden bir isteğim olacak eğer nickim değiştirilebiliyorsa değiştirmelerini rica ediyorum.artık host işi yapmıyacam ama host hakkında ve firmalar hakkında çok bilgi verecem çünkü bir çok firmanın haberi olmadan onlarla çalıştım artık bu forumda bilgi ve paylaşım yapacam tek bu olacak.

son bişey burda bize destek verenlere bizimle birlikte olanlara canı gönülden teşekkür ederiz.Allah yardımcıları olsun herkese çok teşekkür ederiz.bir lafımız veya birini kıracak laf ettiksek özür dileriz.

Kısa Not: yıllık ödemeleri olan ve sürelerine daha kalanlar süreleri boyunca bizimle devam edecekler.süreleri bittiğinde ayrılmalarını istenilecektir.

burdan herkese selam...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel ben geç ödemedim demiyorum ama sen hangi işi zamanında yaptınki benim geç ödememden bahsediyorsu hadi onu geçtim 2 yıldır senin müşterinim sen hiçbir zaman bu durumdan rahatsız oldugunu söylemedin gayet güzel gidiyordu herşey şimdi olaylar bu duruma gelincemi rahatsız oldugunu belirtiyorsun.Neyse bu saatten sonra kalkıp tartışıp birbirimizi falan kırmaya gerek yok bugüne kadar iyi kötü alışverişimiz oldu.Buradaki insanların çoğu bende dahil sana sinirimizden öyle çıkıştık artık kendimizi tutamadık çoğumuzunki içten gelerek söylenmiş şeyler değildir yada öyledir herneyse ama insanların sizinlendiğinde ne duruma geldiğini sende çok iyi bilirsin... bundan sonraki iş hayatında sana başarılar dilerim

Birde en azından domainlerime nasıl ulaşacağım hakkında bilgi verirsen pm ile çok sevinirim

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutmadan tekrar söylüyorum herkesin senden tek beklediği şey bir bilgilendirme mailiydi sinirlerin gerilmesinde en büyük neden senin haber vermemendir...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
unutmadan tekrar söylüyorum herkesin senden tek beklediği şey bir bilgilendirme mailiydi sinirlerin gerilmesinde en büyük neden senin haber vermemendir...
burası benim forumum değil burda açıklama yapan bir firma göremiyorum.burda illla açıklama yapacak diye bişey yok.
[email protected] un bana ait oldugunu sen ve bir çok müşterii biliyorsunuz buna mail atabilirdin.bu ayki ödemen yok ne yazıkki beni bu durumu siz getirdiniz bu ayki ödemeni yaparsan kalan yedeklerini ve domainlerini alabilirsin madam burda bana bırakmadıgını laf kalmadı bundan sonra artık iyilik uzatan biri olmayacam.özgünüm.

birde gibin sorun bakalım büyük firmalara ben ödemenizi 1 ay geçiktirirsem hesaplar askıya alınırmı hatta bir kaç firmada geçiktirme faizibile var.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutmadan bunuda söylüyeyim domainlerim, satmıyorum sadece indexstudio.net hariç onu satacam birde şuandaki kullandıgım tasarım.

M

Makro Servers

Misafir
IndexServers' Alıntı:
ilk öncelikle baştan başlayacam.dün gece yorumu yazacaktım ama ders nedeniyle geç geldim.
bunuda ilk başta söylüyeyim.ben dolandırıcı olsam server paralarını ödeyip tekrar serverları açtırmazdım hangi dolandırıcı bunu yapar yada hangisi açık bilgilerini verir.

ilk başta bugüne kadar bana destek ve bir nebzede olsa yanımda olan herkese teşekkür ederim.host işini bu saatten sonra bırakıyorum.

nedenmi.1 haftadır müşterilerimi mağdur durumda bıraktım.onlardan burdan özür dilerim.bırakmamın en büyük sebebi bu değil.bırakmamın sebebi artık bu işten yoruldum.çünkü herkesin bir sabrı var ve bir yere kadar gider bu.ben artık sabredemiyorum ve bırakma kararı aldım.onutmadan söylüyeyim burda anlatılanlar yüzünden değil çünkü burdakilere hiç kulak asmıyorum.neyse.

gelelim burda bizim hakkımızda yorum yaparlara verecek cevabım.

1. maşallah bir sorun oldumu burdaki bir çok host firması hemen atlar konuyu uzattıkça uzatır ve sırtımızdan müşteri kazanır.ama nedense birinin teknik bir problemi oldumu ağzını açmaz.

2. @akon ben sana bir soru sordum.bana demişsinki hangi ay ödemem kalmış.ben söylüyeyim bu ayki hariç ödemen yok ben onu kasetmedim çünkü her ayın 6 sında ödeme günün ama neden hiç bir ay düzenli ödeme yapmadın mutlakada 1 ay geçiktirirsin ve ertesi ay sana artık son uyarı gelince ödemeni yaparsın.ama iş sorun oldugunda ağzından geleni söylersin seni tebrik ederim.

3. bazılarına yardım edelim dedik maşallah burda ağzımıza sıçmadıkları kalmış onlarıda tebrik ederim.

4. @bilhost gene iş başında maşallah nede güzel konulşarı takip eder birini kötüledilermi hemen atlar ve kendini bilgili olarak gösterip müşteri kazanmaya başlar.tebrik ederim çok güzel meslektaşlarını gizli yazılarınla kötülersin.

5. @cemadak nedenmi müjde veriyorum çünkü çogu firma artık gizli gizli yorumda bulunupta müşteri çekmelerine gerek yok.artık müşterileri kendilerine alabilir.aynı @Birpaket gibi maşallah dolandırıcıların önde geleni yanı başınızda ama uyuyorsunuz Birpaket sende rolünü güzel oynuyorsun.eskisi gibi tr1servers istambulteknik te yaptıgın gibi.

6. @Developer gelince bilgeadamda çalıştıgını mı söylüyor yoksa dersmi alıyor.o zaman iyice araştırsın derim.ben bilgeadam bakırköy şubesinde okuyorum hafta sonları gidiyorum.bir diğer şeyse bilgeadam sana bilgi veripte burda yayınlarsa o zaman bilgeadam gözümde sıfır olur ve bunu sınıfta açıklarsam ve arkadaşlara dersem arkadaşlar bilgeadam dışarıdaki birine istediğinde bilgileri veriyor dersem bilgeadamın gizlilik politikası nerde kaldır.şunu söylüyeyim bu hafta sonu bende rahberliğe gidecem tam sınıfımın karşısında bu bilgiyi hatta town centere bildirecem.

gelelim serverların neden kapanmasına.
ben 2 yıldır indexservers olarak faliyet gösterdim.bu güne kadar çok kez cebimden server paralarını ödedim bir müşteri gelsin desinki nazım benim sitemi para ödemediğimden kapattı.ancak adam açar 1-2 ay gelmezse kapatırım hatta 4 ay beklediğim oluyor.ama herşey bir yere kadar.ben devamlı müşterilere bir müşteri ve hizmetci olarak görmedim devamlı onlarla kaynaştım arkadaş gibi davrandım ve sorunlarını devamlı çözmeye çalıştım.ama ben eğitim almaya kadar verdikten sonra istanbula geldim benim hesap otomotik talimat verilmiş tek hesabım var iş bankası burdaki para kredi kartına geçiyor ve ordanda server ödemeleri yapılıyor.ama bu ay müşterilerin çogu ödemelerini yapmadılar.yapmayınca kredi kartına ödeme gitmemiş ve 9 serverdan 4 tanesi durduruldu.ben tüm müşterilere ödemelerini yapmaları için mail attım ki ödemelerini yapıp serverları açtırayım ama bazıları burda köfürlü bile cevap veriyor ve ödemelerini yapmadıkları için diğer müşterileri mağdur ettiler.bu arada akon demişki istanbulda ve kursta para yiyeceğine server parasını versin.ben nasıl harçıyacağımı sanamı söylüyecem.birde ne kurs nede istanbula gelişimde harçadıgım maddi değer kesinlikle serverdan gitmedi bunuda belirteyim.lafın kısası müşteriler ödeme yapmadıkları için serverlar durduruldu ve olan bize oldu.neyse sağlık olsun bu bizim açımızdanda iyi oldu neden derseniz hiç olmazsa dostu arkadaşı müşteriyi tanıdık.
burda biri benim serverda kapalı demiş.kapanmadan önce ha bugün ha yarın yok eft yaptım dedi ama bir türlü para gelmedi ve sence ne olur ödeme günün 3 te ayın 20 si olmuş halen yok bunda neyse diyorum.

artık indexservers host işi yapmıyacak bırakıyoruz sadece bazı arkadaşlarım hariç artık host işinden çekiliyorum.adminlerden bir isteğim olacak eğer nickim değiştirilebiliyorsa değiştirmelerini rica ediyorum.artık host işi yapmıyacam ama host hakkında ve firmalar hakkında çok bilgi verecem çünkü bir çok firmanın haberi olmadan onlarla çalıştım artık bu forumda bilgi ve paylaşım yapacam tek bu olacak.

son bişey burda bize destek verenlere bizimle birlikte olanlara canı gönülden teşekkür ederiz.Allah yardımcıları olsun herkese çok teşekkür ederiz.bir lafımız veya birini kıracak laf ettiksek özür dileriz.

Kısa Not: yıllık ödemeleri olan ve sürelerine daha kalanlar süreleri boyunca bizimle devam edecekler.süreleri bittiğinde ayrılmalarını istenilecektir.

burdan herkese selam...

Nazım bence burda kendini başkalarının oyununa getiriyorsun host işini bırakman ortalığa saçılacak yüzlerce müşterinin bazı çapulcular tarafından kapılması ve müşteri tarafından hüsranla noktalanacak bir rüyanın başlangıcı olacak. bence kimseyi takma boşver sen yine en iyi bildiğin işi yani host iişini yap bırak konuşsun bazıları nasıl olsa boş tenekeden çok ses çıkar forumu biraz araştırsın millet baksın senin yardım ettiklerin kimler ve seni kötülüyenler kimler - rep ler geldi banada bazı arkadaşların zoruna gitmiş senin tarafını tutmam senin müşterilerine ağızlarında salya ile bakanların günü oldu bügün bence boşver değiştir imzanı sen bildiğin yolda devam et tekrar host işine devam et takma bazılarını değmez ;)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakmanıza üzüldüm, bu işi bırakması gerekenler şuanda devam ediyor ve siz bırakıyorsanız bence buna sevinmek değil üzülmek gerek.

syg.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin kadar terbiyesiz bir insan görmedim herşeyin bi karşılığı vardır bunuda en kötü şekilde ödeyeceksin emin ol.domainleride al kapak yaparsın...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir' Alıntı:
bırakmanıza üzüldüm, bu işi bırakması gerekenler şuanda devam ediyor ve siz bırakıyorsanız bence buna sevinmek değil üzülmek gerek.

syg.

40 sayfa yazıyı okumadın heralde bırakmasına üzüldün ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nazım adam olsan msn de bloke edeceğine herzamanki gibi kaçacağına adam gibi konuşurdun sanada verdiğin hizmetede lanet olsun...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
Nazım adam olsan msn de bloke edeceğine herzamanki gibi kaçacağına adam gibi konuşurdun sanada verdiğin hizmetede lanet olsun...
ben sana düzgün cevap verdim ama sen her zamanki gibi laflarla karşılık verdin seni tebrik ederim.senin ödemen gelmediği sürece domainleri vermiyorum bu arada beni tehtit etme yoksa savcılığa vereceğim bir dilekce ile başın derde girer biliyorsun.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) hadi daha nekadar komik duruma düşebileceksin domainler helali hoş olsun sana güle güle kullan.... sana hayatında başarılar bukadar kişinin bedduasını almak yeter bence sana yeni iş hayatında başarılar artık polemiğe girmeye bile değmezsin...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makro Servers' Alıntı:
Nazım bence burda kendini başkalarının oyununa getiriyorsun host işini bırakman ortalığa saçılacak yüzlerce müşterinin bazı çapulcular tarafından kapılması ve müşteri tarafından hüsranla noktalanacak bir rüyanın başlangıcı olacak. bence kimseyi takma boşver sen yine en iyi bildiğin işi yani host iişini yap bırak konuşsun bazıları nasıl olsa boş tenekeden çok ses çıkar forumu biraz araştırsın millet baksın senin yardım ettiklerin kimler ve seni kötülüyenler kimler - rep ler geldi banada bazı arkadaşların zoruna gitmiş senin tarafını tutmam birde başka bir olayki bu çok daha komik sunucudan sunucuya ste taşımayı bilmeyenler kalkmış burda senin için yorum yapmış birde istiyenler paketlerimizi incelesin demiş kardeşim yazıktır ayıptır yaptığınız gerçi ayıptan ne anlar bazıları senin müşterilerine ağızlarında salya ile bakanların günü oldu bügün bence boşver değiştir imzanı sen bildiğin yolda devam et tekrar host işine devam et takma bazılarını değmez ;)
saol serhat artık karar aldım.bazılarıda sevinir.şuandada bile 3 tane sipariş geldi bana güvenen güvenir ama benim yandıgım başka ödemelerini yapmaları değil.güvenip destek verdiğim kişiler bana msn de bile laf söylemeleri burda kötülemeleri o beni çok sinirlendirdi ve karar aldım.neyse herkese bu iş hayatında bol şans.ama Interneti bırakmıyacam.

ben kendime bir dünya açmıştım.ama ne yazıkki buraya kadarmış.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
40 sayfa yazıyı okumadın heralde bırakmasına üzüldün ?

daha öncede bu başlıkta söylediğim gibi index bir hata yapmıştır, yurt dışından server satmak bir hatadır şuan güvendiğiniz çk kişinin başınada aynı durum gelebilecektir,

bu hatadan sonra ikinci bir hata daha yapmıştır neyazıkki oda burada ve maillerde ,telefonlarda vs vs müşterilerine bilgi vermeyerek kişilerin gerilmesine sebebiyet vermiştir.

dürüst olduğuna inandığım için üzüldüm ben index in bu işi bırakmasına sahtekar olmadığı için üzüldüm, bu forumda neyazıkki aynı duruma düşünce kendisini işin içinden sıyırıp kaçabilecek çok kişi olduğunu tahmin ediyorum.

Hosting satışı yapan kişilerinde özellikle bu süreçte sınıfta kaldıklarına inanıyorum bir kişi düşerse sende vur mantığı ile hareket edildi neyazıkki ve çıkar amacı güdüldü.

Ağlayanın malının gülene faydası olmaz der atalarımız. bundaki kasıt bir kişi düşerse ondan çıkar sağlayan kişilere bu kazançlarının faydası olmayacağıdır.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
:) hadi daha nekadar komik duruma düşebileceksin domainler helali hoş olsun sana güle güle kullan.... sana hayatında başarılar bukadar kişinin bedduasını almak yeter bence sana yeni iş hayatında başarılar artık polemiğe girmeye bile değmezsin...
sana ne diyeyim bilemiyorum.daha üc kuruşu düzgün ödeyemiyorsun burda gelmiş kendini paralıyorsun.

6Gb alan
150Gb band belki daha fazla verdim hangi firma sana bunu 30YTL verir bunu bile düzgün ödeyemedin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5