İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi hoş serverla açıldı hala indexle devam edecek arkadaşla varmı ? rezillik ya insan bi maille bilgilendirirdi müşterilerini

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erisim yakalayan arkadaslar bence hic vakit kaybetmesin.

T

trgup

Misafir
yahu okadar yer değiştirdim.
aralarında en iyisi son olaya kadar indexserverde.

hitlerim gitti. herşey gitti.
sitelerin çoğunu kapatıp 0 dan tekrar açacam.
ama bunu indexservers de yapmayacam.
umarım belli sayıda kişi indexservers dan ayrılırda insanları salak yerine koymanın ne demek olduğunu anlarlar.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emin ol baya bi ayrılan olacak tabi saf olan arkadaşları müşterileri kandırmaya devam edecektir

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya varya insanlar ancak bukadar adi olur server çalışıyor yedekleri alacağım eksik kalan siteler var başka yere taşıyacağım adam şimdide hesabımı askıya almış bu nasıl iştir ya zorla hayatımı karartın benim diyor.......

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adam hesap suspend falan edebildiğine göre internette yazılan herşeyide okuyor bizlerde keriz gibi bekliyoruz burada

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide adam benim reselleri suspend etmiş ne b.. yicem ben ya bukadarmı olur insan
ve onlardan domain almıştım yönlendirmem lazım yeni yere fakat sitelerine giremiyorum nasıl yaparım bi fikriniz varmı domain bayilikleri vardı biryerlerden direktimi ne öle bişidi sanki

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün denedim ama giremedim şu anda açılıyor çok saol ama nedense kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor hay yarabbim fıttırdım:)

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak şimdi kullanıcı adı = mail adresi mail adresine şifre isteği yap şifrenin yollanması lazım. Kolay gelsin.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani yok direk sanki hesaplarım silinmiş hiçbir mailimi kabul etmiyor şifre hatırlaması için ne yapabilirim arkadaşlar acil :(
adam utanmadan bide dosyaları almayım diye reseller i suspend etmiş ya resmen internette 24 saat herşeyi izliyor bence hep beraber mahkemeye verelim öyle bir şansımız varsa

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorması bana düşmez ama domain panelinde kayıtlı olan mail'in şu anda aktifmi? yani kullanıcı adın, bildiğim kadarı ilede mail hemen gelmiyor zaten yani herhalde.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aktif tabiki
fakat direk böyle bi kullanıcı yok dyo hatırlatma maili yollamıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5