İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
Ucuz filan değil. Forumda arama yap o fiyatların daha altında satanlar var . Bencede orta halli fiyatları vardı. Hatta bazıları bana pahalı bile geldi.

bu mantık yüzünden bu halelre geldi

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SAYFALAR AÇILDI MÜJDELİ HABER BENDEN HAYDİ HAYIRLISI PAMUK ELLER REPLERE :p huehuehuehuhue

ASLINDA SAYFALAR DEĞİL ŞU ANDA FTP HESAPLARI VE KONTROL PANELLERİ ÇALIŞIYOR GİRİN VE DOSYALARINIZI ALIN...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haydaa yine gitti öffffffffff :( az evvel açıldı tam indirirken dosyaları kapandı yine :(

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veritabanı baglantısı kurulamadı yazıyor bu nedemek oluyor arkadaslar

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Efsunlumuyum neyim :) belkide vahiy geldi benim server a valla çok mutlu oldum cafedeyim ftp den alıyom dosyaları hemen cd ye kaydetçem :)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırak cd yı gobegıne dovme yaptır ben sana soylım bak lazım oluo :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar CPanel üzerinden Full Backup alın daha sonra yeni taşıyacağınız yere backup dosyanızı verirseniz siteniz mailler v.s. dahil olduğu gibi eksiksiz geri açılır.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi gözünüz aydın arkadaşlar ;)

index ede büyük geçmiş olsun...

syg.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benimkide acılmıs ... Baska yere tasıyıp 1 hafta onceki veritabanıyla acmıstım siteyi bugun 16.00 da ... simdi tekrar son veritabanını alıyorum. FTP işler durumda ama ben 500 MB ı tasıdıktan sonra mı ? :D

Gozunuz aydın. herkesinki acılır umarım ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5