İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten bu sayfa uzadıkça üzüntümde artıyor arkadaşlar mağduriyetiniz düzelene kadar hertürlü yardımcı olabilirim ücretsiz olarak yedeği olan varsa

Y

ysf

Misafir
nazim yada indexservers den herhangi biri gelip acilacaklarini garanti etse diger arakadaslar gibi bende gecici bir sure ucretsiz sitelerini barindirmaniz konusunda yardimci olabilirim. bu teklifi ilk basta yapmamain sebebi, tepki alacagimi biliyor olmak. ama gün be gün indexli siteler ucuyor. indexservers in cevabina karsilik bende yardimci olabilirim.

gecmis olsun hepinize..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık bana bedava reseller teklif etse işim olmaz ona hala güvenecek arkadaşlar varsa zaten akıllarından şüphe ederim kusura bakmayın...

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bardak kırıldığında toplanamıyor maalesef bu iştede böyle oluyor görünen o ki
Keşke bu kadar beklemeye bir cevap gelseydi keşke bu kadar insan mağdur olmasaydı...
İsteyen arkadaşlara mağduriyetleri giderilene kadar ücretsiz yardım teklifimiz hala bakidir...
KOLAY GELSİN

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
odeğilde hiçbir şekilde bir açıklama gelmiyor konu ile ilgili.. tek başına mı çalışıodu bu arkadaş orada ??

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işine gelmediği zaman tek başına işine geldiği zaman çok kişi
nedenmi bi sorun oldugunda tek başımayım şu işten ayrıldu bu şuraya gitti şu şöyle oldu ama herşey kötüye gitmeye başladıgında tek başımayım yetişemiyorum vb vb artık neyin ne olduguna falan inanasım kalmadı şirketmi evdenmi çalışıyo napıyo

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abi serverin barındığı yere ticket at. durumu anlat bi şekilde. onlar bişey yaparlar belki.

T

trgup

Misafir
arkadaşlar konunun fazla uzaması bir işe yaramaz artık
uzadığı kadar uzamış zaten.

ben şu anda bi bardak soğuk su içiyorum.
zaten indexservers şu andan itibaren bitmiştir.
birdaha nasıl kimin suratına bakacak.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf' Alıntı:
nazim yada indexservers den herhangi biri gelip acilacaklarini garanti etse diger arakadaslar gibi bende gecici bir sure ucretsiz sitelerini barindirmaniz konusunda yardimci olabilirim. bu teklifi ilk basta yapmamain sebebi, tepki alacagimi biliyor olmak. ama gün be gün indexli siteler ucuyor. indexservers in cevabina karsilik bende yardimci olabilirim.

gecmis olsun hepinize..
Ee dostum herkes ucuz diye koşuyordu. Bizim millete haktır bu.:D piyasayı acayip düşürüyolar, serverlerimin hepsi bomboş kaldı. sırf bu yuzden !

T

trgup

Misafir
indexservers ucuz değildi ki.

ne pahalı idi nede ucuz.
orta yolu birşeydi.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 GB Reseller paketini yıllık 50-60 YTL'ye satıyordu.Daha ucuz olamazki zaten.Ama bir gerçek var bu fiyata da olamazdı.Ki olmadığını gördük.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trgup' Alıntı:
indexservers ucuz değildi ki.

ne pahalı idi nede ucuz.
orta yolu birşeydi.
Dostum daha ucuz olurmu:) normalde aylık 10 usd olması getekir o paker. yıllık da 80- 100 usd arasında olması gerek normal o hizmetin fiyatı budur.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cengizzz' Alıntı:
Ee dostum herkes ucuz diye koşuyordu. Bizim millete haktır bu.:D piyasayı acayip düşürüyolar, serverlerimin hepsi bomboş kaldı. sırf bu yuzden !

Ucuz filan değil. Forumda arama yap o fiyatların daha altında satanlar var . Bencede orta halli fiyatları vardı. Hatta bazıları bana pahalı bile geldi.

D

Dot Net

Misafir
ben labina dan ayda 58ytl ye alıyorum reseller paketimi. bu labinanın pahalı oldugu anlamına gelmez, indexservers ın çok ucuz oldugu anlamına gelır. o paraya devam ettırmesı mümkün değil zaten. kaliteli ama pahalı mı olsun yoksa idare eder ama ucuz mu? ve görülüyor ki ucuz olan her zaman idare etmez :(

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kahretsin yaa vallahi allah kahretsin 1 yıllık bütün emeğim boşa gitti oluşturduğum oyun arşivi ben bir daha o oyunları toplayıp açıklamalarını yazıp nasıl yükleyeceğim? olurmu böyle şey işin doğrusu şuymuş arkadaşlar nazım bey 1500 $ lık borcu yatırmamış bir kaç gündür (7 gün oldu) o parayı toplamakla uğraşıyormuş yok 150 mi 100$ mı ne kalmış onuda bulup yatıracakmış dün bir mesaj daha çektik yanıtladı parayı yatırdık uğraşıyoruz eminim ki buda yalan çünkü bize çok yalan söyledi hani başka birisi para ödememiş yok ondan kapatılmış serverlar ?
niye yalan söyleniyor onu anlamadım adam gibi söyle parayı yatırmadım de server lar kapalı de 400 mb lık oyun arşivim gitti thumbları gitti oyun açıklamaları gitti animasyonlar gitti 150 adet wallpaper gitti bütün videolar gitti tasarımım gitti scriptimin bir numunesi gitti ziyaretçilerim gitti googledeki sıralamam gitti peki nazım beyin neyi gitti? nazım bey in hiç bir şeyi gitmedi. olan yine bizlere oldu artık bu saatten sonra açılsada benim ne işime yarayacak ben bu sayfayı tekrar nasıl adam edeceğim nazım bey benim yerime bu saya için reklam verecekmi veya dizinlere ekleyecekmi günde bana 10.000 ziyaretçi yollayacakmı? hayır nazım bey ben mesaj attığımda bana diyecekki bu gün konuştum amerika ile yarın açılacak HAYIR AÇILMAYACAK 7 GÜNDÜR AÇILMIYOR.
bizi yalanla avutmasın mail mi atar mesaj mı atar bütün müşterilerine bu mağduriyeti gidersin.madem internete giriyorsun neden peki burada yazılanlara bir cevap yazmıyorsun nazım bey?madem internete girip amerika ile konuşuyorsunda buradaki mağdur insanların sorularına neden cevap yazmıyorsun? eminim ki bu bütün yazılanları okuyordur ama cevap verecek yüzü olmuyordur çünkü bir insanın bu kadar yalanın altından kalkması çok güç. hadiyin ben sadece bir sayfamı kaybettim peki bu adamdan reseller alan insanlar ne yapsın onlar müşterilerine ne cevap verecekler yazık gerçekten çok yazık nazım bey. server açılsın değil bana host değil reseller değil deticated değil vps fdc yi alsan ne işime yarayacak sayfa 7 gün kapalı kaldı inanın bana herşey bitti ÇOK ÇOK ÇOK YAZIKLAR OLSUN SANA NAZIM...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ismozalp' Alıntı:
Kahretsin yaa vallahi allah kahretsin 1 yıllık bütün emeğim boşa gitti oluşturduğum oyun arşivi ben bir daha o oyunları toplayıp açıklamalarını yazıp nasıl yükleyeceğim? olurmu böyle şey işin doğrusu şuymuş arkadaşlar nazım bey 1500 $ lık borcu yatırmamış bir kaç gündür (7 gün oldu) o parayı toplamakla uğraşıyormuş yok 150 mi 100$ mı ne kalmış onuda bulup yatıracakmış dün bir mesaj daha çektik yanıtladı parayı yatırdık uğraşıyoruz eminim ki buda yalan çünkü bize çok yalan söyledi hani başka birisi para ödememiş yok ondan kapatılmış serverlar ?
niye yalan söyleniyor onu anlamadım adam gibi söyle parayı yatırmadım de server lar kapalı de 400 mb lık oyun arşivim gitti thumbları gitti oyun açıklamaları gitti animasyonlar gitti 150 adet wallpaper gitti bütün videolar gitti tasarımım gitti scriptimin bir numunesi gitti ziyaretçilerim gitti googledeki sıralamam gitti peki nazım beyin neyi gitti? nazım bey in hiç bir şeyi gitmedi. olan yine bizlere oldu artık bu saatten sonra açılsada benim ne işime yarayacak ben bu sayfayı tekrar nasıl adam edeceğim nazım bey benim yerime bu saya için reklam verecekmi veya dizinlere ekleyecekmi günde bana 10.000 ziyaretçi yollayacakmı? hayır nazım bey ben mesaj attığımda bana diyecekki bu gün konuştum amerika ile yarın açılacak HAYIR AÇILMAYACAK 7 GÜNDÜR AÇILMIYOR.
bizi yalanla avutmasın mail mi atar mesaj mı atar bütün müşterilerine bu mağduriyeti gidersin.madem internete giriyorsun neden peki burada yazılanlara bir cevap yazmıyorsun nazım bey?madem internete girip amerika ile konuşuyorsunda buradaki mağdur insanların sorularına neden cevap yazmıyorsun? eminim ki bu bütün yazılanları okuyordur ama cevap verecek yüzü olmuyordur çünkü bir insanın bu kadar yalanın altından kalkması çok güç. hadiyin ben sadece bir sayfamı kaybettim peki bu adamdan reseller alan insanlar ne yapsın onlar müşterilerine ne cevap verecekler yazık gerçekten çok yazık nazım bey. server açılsın değil bana host değil reseller değil deticated değil vps fdc yi alsan ne işime yarayacak sayfa 7 gün kapalı kaldı inanın bana herşey bitti ÇOK ÇOK ÇOK YAZIKLAR OLSUN SANA NAZIM...

Dostum geçmiş olsun aynı olayları bende yaşadım.Allahtan ben resellerı alalı 2 gün olmuştu eski yedeklerimden tekrar açtım siteleri ben sana birşey söyliyeyim bir nazım o paralarla bir boklar yedi şimdide altından kalkamıyor.Senin şu yukarıda yazdıklarını okuduğumda ben çok üzüldüm ama sana şunu söyliyeyim nazım üzülmemiştir.Çünkü müşterilerini veya insanları ne hale getirdiğini umursamıyor,umursasaydı eğer cevap verirdi.Birde buraya çıkıp nazımı savunanlar var parasını ödeyelim filan yok ya o yatsın paraları yesin ben onun parasını ödeyeyim.Yok öyle yağma...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç hafta önce sizlerin göremediği özel forumda bu kişiyle ilgili bir konu açmıştım. Yalan söylediğinden şüpheleniyordum. Daha doğrusu ben öyle düşünüyordum sadece fikir almak istemiştim. Yönetim olarak biz bunu biliyorduk ama herhangi bir kanıt olmadığı için yazamadık. Yazık olmuş herkese..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar herkese yazık oldu :( ama bu kadar insanın emeğini çalmak, bukadar insanın ahını almak olmaz elbet biryerlerden çıkartır allah diyecek tek bir sözüm bile kalmadı. yazıklar olsun ben ve benim gibi bu insana güvenenler adına da çok üzgünüm çok gerginim yanlış bir kelime de yazmak istemiyorum foruma temiz forum pis insanlar yüzünden kirlenmesin diye ama şuna eminim belki online olmuyor adıyla ama %100 bu yazılanların hepsini okuyordur.

okuyosanda NAZIM DELİKANLI GİBİ ÇIK VE CEVAP YAZ DE Kİ BEN DE BU PARALARI YEDİM VEYA ARTIK BU İŞTEN ELİMİ AYAĞIMI ÇEKTİM delikanlı ol gel buraya ne yaptığını ne b.k yediğini anlat bari de bilelim ne olduğunu yanarım yanarım yine kendime yanarım:( bu sayfayı ben ne güçlüklerle açtım internet cafelerden gelip sayfa çizdim tasarım yaptım script yazdırdım oyun bulup yükledim reklam verdim biryerlere getirdim bu sayfayı ama bir tane adam çıkıyor ve herşey boşa gidiyor artık herşeye yeni baştan başlayacağım yapacak birşey kalmadı oyun arşivi açıklamalar thumblar of allahım of. kafanızı şişirdiysem bütün forumdakilerden özür dilerim sadece neler hissettiğimi yazmak istedim isterseniz artık bu başlığı kilitleyin çünkü ben buraya baktıkça daha çok kahroluyorum neyse arkadaşlar Hepimize geçmiş olsun
Saygılar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allahım ne günlere KALDIK :) biz indexservers tan dolayı magdur olan webmaster olarak buraya mesaj yazıyoruz . Hangi mesajımdan ötürü bilemiyorumda elemanın birisi de bize -REP vermiş.

-REP detayı:
İndexservers tan Haberi... 2006-07-28 16:46 okan23 piyasa bu sayede bu hale geldi zaten

Piyasayı ben bozdum sanki. Allah akıl fikir versin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5