İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam gibi bütün müşterilerini bilgilendirseydi arasaydı sorsaydı biton müşterisi var aramızda toplar ödenirdi yazık çok yazık

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akon' Alıntı:
adam gibi bütün müşterilerini bilgilendirseydi arasaydı sorsaydı biton müşterisi var aramızda toplar ödenirdi yazık çok yazık
Bunların hepsi kendi ilgilsizliğinden oldu adam gibi ilgilenseydi ekmek yediği işiyle bir sorun olmazdı.Ama bizim Türk milleti azıcık para görsün hemen şımarıyor.Yok istanbula gitmiş kursa gitmiş versin şimdi 900 $ aklı başına gelir.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kursa para harcayacağına istanbula para harcayacağına müşterilerinin işini görseydi doru söylüyorsun söyleyecek pek bişi kalmadı 2 kelime dışında
Yazıklar Olsun

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve eminim hatta bu kesin arada bir internetede giriyor şuna bakın 30 sayfa oldu bitane bile yazısı yok insan bi girer durumu açıklar gerçi başka nickle falan giriyordur belki

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her halde kesin gelip okudu bunları ondan çıkmaya yüzü yok şimdi ben başka yerden reseller aldım.Ama parasını ondan aldıktan sonra ödiyeceğim.Yani buradaki kimse sende parasını bırakmayacak Nazım efendi...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bukadar olmaz ya bu adam ne haltlar yiyor artık kendisinden şüpheleneceğim çalışan serverinde bütün güvenliğinimi kapamış tek tek bütün müşterilerimin siteleri kapanıyor hale bakın http://www.akbayhukuk.net/index/

içine edeyim bu serverın yaptıgı işin lanet olsun oradan aldıgım resellere

bıktım artık buraya tek tek heklenen siteleri yazmaktan
Valla mahkemeyemi veririz ne yaparız bunun yasal yolları nedir bilmiyorum ama gereken yapılmalı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Varmı hala çıkıp saat 15 de serverlar açılacak diyen onu savunan ?
http://www.yilmazinsaatemlak.net/index.php bi site daha heklendi alın buyrun

sahibinin yaptıgı yoruma bakın msn de
KILOĞLAN:
eski sitelerde yok böyle bir şey.. sen de inanılmazı yeni açtın o da heklendi di mi. bence sizin indexserverdan biri yapıyor bu boku..
Mo}{iKaN{ Milimetrik Tasarım } www.maxigame.org Oyun Oynayın Eğlenin:
kesinlikle bende öyle düşünüyorum
KILOĞLAN:
içerden biri. yeni açılan sitelerinkini alıyor olabilir bilgileri. eskilerde bişey yok. oraya yeni giren bibi belki..
KILOĞLAN:
bi de adamın 2makina gidik diyon ya..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon,

Neden hala orda tutuyorsun ki siteleri?Eğer bahsedildiği gibi yüklü meblalarda borç varsa ve ödeyecek para yoksa ilerde o sunucular da kapanacak demektir.Bence acele et taşı bir yerlere.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,
buraya yazdığınız mesajlarda haklısınız genel itibari ile ancak server yöneticilerininde insan olduğunu unutmayalım ve acil bir durum söz konusu olabilir.
Nazım ile telefon ile görüşeniniz oldumu hiç? Yani durumunun iyi olduğuna dair bir bilgi alabildinizmi? Bukadar duyarsız olacağını sanmıyorum bir kişinin eğer hastalık, kaza vs gibi bir durum söz konusu değil vede internet e girebiliyor ise,

İndexservers ın firma olup olmadığı konusunda tam olarak eminmisiniz ve nazım dan başka bu işlerden anlayan çalışanları olup olmadığı konusundada,

cep telefonu dışında normal telefonları aranıp durumu sordunuzmu aceba?

Telekomdan şahsi telefonlarına bir şekilde ulaşabilirsiniz sonuçta hakkaride çok fazla aynı soyadlı kişi olacağını sanmıyorum mutlak tanıyacaklardır birisini aramanız durumunda,

Yani bir şekilde bu arkadaşa ulaşmadan burada hakkında kötü şeylerin yazılmasını sevecen bulmuyorum açıkçası,

Ulaştınız vede hala aynı şekilde ise ozaman söyledikleriniz konusunda haklısınız diyebilirim aksi taktirde lütfen bu arkadaşa ulaşmanın yollarını arayınız ve durumundan bizleride haberdar ediniz.
Syg.

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözüm meclisten dışarı beni yanlış anlamayın, sadece birşey söylemek istiyorum demekki şirket olmakla iyi hizmet verilmiyor yada güvenilirlik olmuyor arkadaşlar ben ne indexservers'ı kötülüyorum nede savunuyorum.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndexservers şirket değil.O da bizler gibi çalışıyor.Şahsen ben öyle biliyorum.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ne güvenilirliği ya ben artık kendilerinden şüpheleniyorum bu siteleri bu hale getirenler olarak .
bu arada siteleri düzelttiğim için göremeyen arkadaşlar varsa tam sayfa pkk soganları videosu falan çıkıyor sitelerde

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinde açık adres telefon vs. vardı ben en son baktığımda.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
İndexservers şirket değil.O da bizler gibi çalışıyor.Şahsen ben öyle biliyorum.

Peki Telefon ile arayıp görüşen birisi varmı? yani sağlık durumu konusunda herhangi bir problemi olup olmadığını bilen ??

diyadinnet.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben şimdi nazımla telefonda görüştüm. Nazımın dediğine göre çoğu kişi server ve sunucu parasını daha yatırmamış. daha bugün bir kaç kişi havale çıkarmış. Datacenterle yaptığı mailleşmeler malesef sonuç vermemiş. İllaki 1400$ doların yatırmasını istiyorlar. Önümüzdeki aya ait sunucu parasını şimdi gönderdim. Yeterki sunucular açılsın diye. Bu arada ödemesini yapmayan arkadaşlar varsa lütfen yapsınlar ödemelerini. Nazımın iyi niyetinden sanırım bunlar başına geldi. inşallah en kısa zamanda bu durumu atlatır.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zahir' Alıntı:
Peki Telefon ile arayıp görüşen birisi varmı? yani sağlık durumu konusunda herhangi bir problemi olup olmadığını bilen ??
Arkadaşım önceki sayfaları okusaydın anlardın hepsi denendi ev tel cep tel adam cevap vermiyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne diyosun sen bukadar şeyden sonra o adama paramı göndereceğiz g..tümüzde patlasın diye ? kursa istanbula vb paraları yiceğine adam gibi yatırsaydı...

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mağdur oan arakdaşlara yadım etmek isteriz arkadaşlar BİLhost'unda diğer sayfalarda dediği gibi arkadaşlar. Tekrardan geçmiş olsun, kimse hakkında yorum yapmak bize düşmez.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben reselleri ttaşıtmaya başlıyorum tabi server taşımaya izin verirse

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5