İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bizim arkadaşda yarın sabah savcılıga giderek suc duyurusunda bulunacak.
Gerisini artık Nazım Bey düşünsün...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diyadinnet.com' Alıntı:
Bu kadar acımazıs olmayalım. Benimde nazımdan aldığım sunucu kapandı. bir ay öncekine ait yedekle devam ediyorum. Olan olmuş. Dünyanın sonu değil. Nazımın yaptığı en büyük hata müşterilere telefonda cevap vermemesiydi. Sadece sms lere cevap yazıyor. Aslında Telefon açan müşterilere durumu anlatsaydı müşteriler daha rahat olurdu. Tabi kendisi gelip inşallah gerekli açıklamalır yapar.
Bende mesajlarada cevap vermiyor.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar üzülerek size birşey daha açıklamak zorundayım, Bakırköy'deki 2 Şube'de de Nazım IŞIK adlı bir öğrenci kayıdı bulunamamaktadır...
Bunu tekrarlayayımda okuyamayanlar farketsin.. Apacık bir dolandırıcılık ortada bence.. Adam kayıplara karıştı, gerisi herşey hikaye..
Arkadaşım 240 ytl çarpıldı. Benimle ilgili bir durum sözkonusu değil. Zaten önceden de belirttiğim gibi köklü ve kaliteli şirketlerle calısmayı tercih ederim. 3-5 kurus fazla veririm ama başım ağrımaz :p

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Developer arkadaşım biraz haksızlık yapıyormuşsun gibime geliyor çünkü güneş e indexserver i öneren bendim güneş benim yüzümden ateşe düştü ondan ne kadar özür dilesem azdır. şimdi bu bir yana neden güneş i suçladığını anlayamadım. yok nazım birtek sana mı mesaj çekiyor falan bu suçlamaktır düpedüz. sanki nazımla güneş bu işi kararlaştırmışta birlikte yapıyorlar gibi bir anlam çıkartmaya çalışmışsın ortaya hiç yakıştıramadım. En öenmliside demişsinki Nazım Işık diye birisi yok diyorsun bu bilgeadam da Nazımın sadece 1 tanemi adı var belki nazım ali Işıktır birde sadece soyadı Işık olan kişileri araştırsanız daha faydalı olacağına inanıyorum.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eywallah kardesım ısı gucu olmıyan action arıyan bı arkadas ıste ne olucak he diyip gecioruz

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BilgeAdam'ın kapısı herkese açıktır, buyrun gelin arkadaşlar. Hiçbir türlü bu soyada bu isime ortak bir öğrenci kayıdı bulunamadı.
gunesbjk, merak etme canım işsizsen seni şirkete de alırız lafını bil konuş.
Burada 240 YTL dolandırılan bir arkadaşım icin yazıyorum, yoksa ne idüğü belirsizlerle calısacak kadar delirmedim. Siz bekleyin 10 gün daha belki acılır, aman Nazım'a toz konmasın :p
Benim sözüm bitit zaten arkadaşda yarın savcılığa başvuruyor, artık Adli Makamların işi herkese iyi şanslar.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Developer Burda ben nazıma toz kondurmuyorum falan demedim benimde arkadaşlarımın toplam 480 milyonu gitti bende üzgünüm

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın başlığı kilitlemiyorum. Belki indexservers denen şahıs gelirde cevap yazar diye. Zaten yeterince mağduriyet var. Boşu boşuna birbirinizi kırmayın lütfen.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şurayı tartışma alanına çevirmeyin arkadaşlar çözüm üretmemiz lazım kavga etmemiz değil...

L

LNWServers

Misafir
Arkadaşlar dosyalarım var acil tasımam gerek diyen varsa indexservers geri gelene kadar host edebilirim sizi, herhangi bir ücret veya cıkar beklemiyorum, ilgilenenler PM atabilirler.

T

trgup

Misafir
yaw
indexservers e noldu.

benim sitelerde 2 gündür yok.
arıyorum cevap alamıyorum.
mail atıyorum ona da cevap yok.
napacağımı şaşırdım
nazım la muıhabbetti iyi olan varsa bi ulaşsın ona yaw

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trgup' Alıntı:
yaw
indexservers e noldu.

benim sitelerde 2 gündür yok.
arıyorum cevap alamıyorum.
mail atıyorum ona da cevap yok.
napacağımı şaşırdım
nazım la muıhabbetti iyi olan varsa bi ulaşsın ona yaw

Boşuna mı 26 sayfa tartışıldı bu konuda..Baştan ve sondan birkaç sayfa okursan anlarsın durumu : )

T

trgup

Misafir
yaw ben bu kadar okusaydım alim olurdum :D

bana bu adamların telefon numarasını bilen var ise cep ev farketmez.
verebilirmi :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KraListe' Alıntı:
Arkadaşlar indexservers.net verilen + repler beni yanıltmıştı hala arkadaşın + repi 57 buyrun sayfası

http://forum.iyinet.com/member.php?u=8414

Açmadığı Cep Tel : 0543 556 65 77
Açmadı Sabit Tel : 0438 211 06 02
Cevaplamadığı Mail : [email protected]
Index Bilisim ve Internet Hizmetleri
NAZIM ISIK
Ornek Caddesi No:97 Kat:3
HAKKARI
Hakkari,30000

Tebrik mesajlarını iletebilirsiniz...

buyur dostum burada

T

trgup

Misafir
ben şimdi aradım sabit telini .
bir bayan çıkdı. herhalde annesi idi.

istanbula gitmiş.
543 lü numarayı bana verdi.
ama internete giriyor. müşteriysen internet den ulaşabilirsin dediler de. nereye ulaşacaz :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak bir öneri ;

Eğer herhangi bir mağduriyet söz konusu ise, herhangi bir müşteri dolandırıldığını düşünüyorsa, ben olsam gider evini ararım ve durumu anlatırım.Yoksa kaç gündür açılacak edilecek deniyor, herhangi bir olumlu gelişme yok. + Bilgeadam'da o soyisimde birisi eğitim almıyor da denildi.Konu uzamasın bir sonuca varılsın.

Hergün oku oku sıkıldım ya :)

Edit :

IndexServers' Alıntı:
şuanda ben ordayım yeni başladım.Sistem mühendisliği bölümü bakırköy şubesinde.

bilgeadam bilgisayar kursu avrupada 2. sırada ingiltereden sonra gelir.
fiyatları şuanda 4500YTL den başlıyor.ben erken kayıt ve avantaşlarından yararlanarak kayıt yaptım.sende kayıt yapacaksan referans gösterebilirsin.referans olarak Nazım IŞIK dersin indirim yaparlar.

http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=249441&postcount=5

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıklar olsun ya ben anlamadım bu işi reselleridme sorun yok çalışıyor ama bütün sitelerim tek tek hekleniyor ne iş bu ya http://www.maxigame.org/ hale bakın güyya yine pkk heklemiş artık başka şeylerden şüphelenmeye başladım lanet olsun böyle servera

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5