İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne ole cnm manım baskalarıyla karıstırma bızı evt bende gelıyımde bırlıkte de gezelım benım sıtemde kapalı bende magdurum ınsanları karalıyp hakeret ederken bunlarıda dusun

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Town Center - Bakırköy Şubesinde 6. kat rehberlikten Nazım diye sınıf listesini arattım böyle bir öğrenci kayıdı olmadığı belirtildi.
Ben şu an eğitim aldığım için sabah8 akşam 9 kurstayım.
Akşam seansında olabilir mi bilemiyeceğim ama gelirse buluruz.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunesbjk, kardeş Nazım lafı geçen herşeye niye zıplıyorsun anlamadım, lütfen konu sen değilsin.
Ayrıca mesajımı iyi okumanı tavsiye ederim, sorunun cevabı bile üst mesajımda ilk satırda yazıyor.. Okumadan ezbere yazıyorsun galiba?

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senın yaptıgın seyı bızde yapalım dedık bak pek hosa gıtmıyormus dımı

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelen msj ı ben buraya yazdım en azından sallamadım ;) senın gıbı

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beyler Lütfen yaaa gereksiz tartısmalar yapmayalım ...
Su sorun cozulse bari. Domaini parka cektim gunde 15 dolar kazandırdı AMA SİLMİŞLER 2000 uniqe 200 click ... ANLAMADIM gitti. real clickleri bile iptal ediolar :)

nEYSE bu arada terör yanlılarıyla ugrasacagına bizim heker!(?)lar PHPbb siteleri hekledik die hava atmasını bilirler ancak. bunuda gecelim o göbek kaşıyan yakalnınca DÖNEKlik yapan uyuzdan ne umuyorlarsa ...

Son olarak bugun 15 te acılmazsa artık bende umudu kesiyorum ve elimdekilerle yeniden siteyi acma girişimlerime baslıycam sanırım.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açmadığı Cep Tel : 0543 556 65 77
Açmadı Sabit Tel : 0438 211 06 02
Cevaplamadığı Mail : [email protected]
Index Bilisim ve Internet Hizmetleri
NAZIM ISIK
Ornek Caddesi No:97 Kat:3
HAKKARI
Hakkari,30000

Arkalarda kalmış, tekrar öne getireyim dedim... Şikayetlerinizi savcılıga yapabilirsiniz. Arkadaşım yarın savcılığa başvuracağını söyledi 15:00'de yalan cıkarsa...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala açılmadımı siteleriniz? Ben bu başlığı görmekten sıkıldım vallahi. Yazık millete kaç gündür perişan oldular.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15:00 oldu hiçbir icraat yok, ne yazık ki. Hizmeti alan arkadaşım ben değilim, omnis, izhost, websahibi gibi köklü ve kaliteli firmalar harici TR'de kimse ile calısmam :p

diyadinnet.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iyisimi elinizde bulanan yedeklerle başka bir serverde devam edin. Bende öyle yaptım 100 binden fazla indexli sayfam vardı googlde. şimdi 50 binlere kadar düştü. Örümceklerin domaini kapalı görmesi kötü bir durum. Sunucular açılana kadar en azından sitenin açık olduğu görülsün. Serverler açıldımı son yedeklerinizle devam edersiniz..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunesbjk' Alıntı:
arkadaslar nazımdan msj geldı

replerı esırgemeyın :) plsss

dun ıkna etmısler data centerı tamam acıcaz demısler acmalarını bende beklıorum sızler gıbı dedı yanı yıne tahmınen 15 ten sonra

Developer' Alıntı:
Canım 15:00'den sonra konuşacağım. Tartışmanın anlamı yok, burada mağdur insanlar var.

gunesbjk' Alıntı:
ne ole cnm manım baskalarıyla karıstırma bızı evt bende gelıyımde bırlıkte de gezelım benım sıtemde kapalı bende magdurum ınsanları karalıyp hakeret ederken bunlarıda dusun

Saat 15:00, ben ne demiştim. 15:00 olacak ve gene Nazım'ın yalanları ile bir gün daha gececek değil mi ? Kim, kimi karalamış peki?

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa senın kafanmı sulu adam bana msj atıo bugun actırıcam sıtelerı dıo bende sızle paylasıorum senın kafa basmıo ama bu olaylara ıste sankı benım sıtem acıkta kafa buluorum sızle arıza yaaratıp duruosun yok mu ısın gucun ben bencıl ve yalancı delım kendınle karıstırma bana gelen msj ı ıyılık edıp paylasmak ıstedım anlayan anlar kımseyede anlatamam

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki nazım bey sen hiç birşeye cevap verme bakalım mahkemedede böyle yapabilecek misin? Çok yakında tekrar görüşürüz...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen bana bilip, bilmeden adama hakaret ettiğimi söyledin, bende sana al sonuc gösteriyorum. Birde sevindirik rep istiyor sanki acılacakmış gibi Allahım ya...
Arkadaşlar üzülerek size birşey daha açıklamak zorundayım, Bakırköy'deki 2 Şube'de de Nazım IŞIK adlı bir öğrenci kayıdı bulunamamaktadır...

diyadinnet.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar acımazıs olmayalım. Benimde nazımdan aldığım sunucu kapandı. bir ay öncekine ait yedekle devam ediyorum. Olan olmuş. Dünyanın sonu değil. Nazımın yaptığı en büyük hata müşterilere telefonda cevap vermemesiydi. Sadece sms lere cevap yazıyor. Aslında Telefon açan müşterilere durumu anlatsaydı müşteriler daha rahat olurdu. Tabi kendisi gelip inşallah gerekli açıklamalır yapar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5