İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neredeyse sinirden oturup ağlayacağım.Ama ben biliyorum bu sinirlerimin acısını nerde çıkaracağımı...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütüm siteleri heklıyorlar hanii sürekli aynı script falan banlansa hata bende dicem ama html oyun joomla vb hepsi tek tek hekleniyor bu ne demek ya

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
akon' Alıntı:
yazıklar olsun ya ben anlamadım bu işi reselleridme sorun yok çalışıyor ama bütün sitelerim tek tek hekleniyor ne iş bu ya http://www.maxigame.org/ hale bakın güyya yine pkk heklemiş artık başka şeylerden şüphelenmeye başladım lanet olsun böyle servera

Warning: main(templates//main.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/maxigame/public_html/index.php on line 384

Warning: main(templates//main.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/maxigame/public_html/index.php on line 384

Warning: main(): Failed opening 'templates//main.html' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/maxigame/public_html/index.php on line 384

hoca burda hangi script yüklüydü yazma izinlerini chmod 644 le komple... büyük ihtimal makinaya shell scripti attılar yazılabilir dosyaları başka hesaptan değiştiriyor lamerler... bu coldlamer denen itleri tanıyorum 3 ay önce sitelerini kapattırmıştım hiçbir şey yapamadılar benim sitelere shell.php den başka birşey bilmiyor bunlar...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide adamlar bütün siteleri tek tek götürüyor ne yapmam lazım benim
bu serverin hatası diilmi

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyseki hemen düzeltiliyor configphp setting php yi falan siliyor adiler

oradaki script onarcade idi :(

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
serverinde izinlerle ilgili problem var adamkendi dizini dışına erişebiliyor belli ama sende işini zorlaştır conf dosyalarına yazma izni verme hatta FTP leri kontrol et bilmediğin bir php dosyası var mı herhangi bir hesapta... dosya genelde shell.php diye adlandırılıyor bu coldlamer bir hesaba onu atmış komple makinada istediği sitede yazılabilir dosyaları değiştirir bu şekilde...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bakıyorum öyle bi dosya falan yok delirmek üzereyim pek iyi diilim bu güvenlik işlerinde bugüne kadar bi sorun yoktu nezaman serverda bu aksalklık oldu bütün sitelerim heklenmeye başladı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce www.tuning53.com da heklendi ne yapacağız ben tek bişi biliyorum bu serverla alakalı bişi 5 gün öncesine kadar yoktu böle bişey peşindeler ama bakalım çıkcak kokusu

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.inanilmaz.org/
ya yeter ya allah belalarını versin bu ne ya bi çözüm bulun bana ya

lütfen anlayan bi arkadaş yardımcı olsun tek tek güyya pkk siteleri hekliyor
lütfen arkadaşlar :(

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer WHM yetkin varsa mantıklı bir çözüm bulana kadar tüm hesapları suspendle.Shell üzerinden saldırıya karşı etkisi olur mu bilmiyorum ama denemekte yarar var.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var whm panel yetkim ama ozaman bütün müşterilerin sitesi kapanacak ya ben bunun altında başka bişiler arıyorum bugüne kadar bi sorun olmadıda bu 5 gündürmü açıldı bütün açıklarımda hekliyorlar beni

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterilerine sunucuda çok kritik bir sorun olduğunu söyle.Suspended page'i de WHM'den Bakım Nedeniyle Geçici Olarak Kapalıyız gibi birşeyle değiştir.

Sonra sana tavsiyem güvendiğin sağlam bir yer bul ve hesapları oraya taşı.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay be tam bir yılan hikayesine döndü benimde 8 domain var ne yağcam bilmiyorum...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yılan hikayesini bile geçti ya ayıp yazıklar o lsun

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
harbiden habi 3.kez tuningimi heklediler. adamlar bizim açıktan kendilerini heker sanmaya başladılar. Akon bi çare bul lütfennnnn. banlanmayacağımı bilsem sövecem ana avrat bu apoyu da gelmişini geçmişini. neyse

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanki reselleri değiştireceğim bir aksilik olmazsa merak etme sen ama çok güvenilir bi firma bulmak istiyorum herkesin beğendiği ve referansı iyi 10 gb alan 250 - 300 gb bw yeterli olacak

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana 10 20 gb bw veren alan olarak da 250 500 mb alan, hespali bir reseller lazim. hitli siteler koymayacagim . yurt disindan bir tavsiyeniz var mi hostgator veya resellerzoom gibi

M

Makro Servers

Misafir
harikahost.net' Alıntı:
Hosting İhtiyacı olan arkadaşlar sitemizi ziyaret edebilirsiniz...

http://www.harikahost.net/site/hosting.php?pt=r

Ayrıca güncel referanslarımızı kontrol edebilirsiniz...KOLAY GELSİN

http://www.harikahost.net/site/referans.php

Ayrıca sitelerinin elinde yedekleri olan arkadaşlar var ise indexservers problemi çözülene kadar ücretsiz host hizmeti sağlayabiliriz

Bu şekilde davranmak yakışmamış reklam yapacaksanız başka bi konu açın ordan yapın reklamınızı başka birinin adı olmadan reklam yapamıyor musunuz?

populist tavırları bırakın lütfen buradaki insanların birçoğu host konusunda tecrübeli ve eğer sizi seçeceklerse google aramasında bile bulup gelebilirler.

başkasının ekmeğenin üzreni ticaret yapmayın kendi ticaretinizi yada bu işe bulaştırmayın karalamayacak düzeyde istediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz yanlız ticari kaygılarınız olmadan yapın bu işi.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar güneşten aldığım bilgiye göre adamın 1400$ borcu varmış.Elindede 500$ varmış.Yani sizin anlayacağınız yattı bu sitelerin açılması ben artık hakkımı yasal yollarla arıyacağım.Kimsede burada ümitle beklemesin sitelerin açılması için mücize gerekli...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5