İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel tabiki var fakat her böyle mesajda reklam kokan bu 2 arkadaşın mesajalrın ıgörüyorum ben bu tarz mesajlara hiç dahil olmama rağmen ben bile bu durumdan rahatsız oldum

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam kokan derken mesela hangi msj ? yanlıs anlama ama kimsenin avukatlıgını yapmıyorum..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyfendi lütfen lafınızı bilin de konuşun.Benim kimseyi karaladığım yok.Birkaç sayfa önceki mesajlara dönerseniz elinde yedeği bulunanlara Nazım Bey sorunları çözene kadar ücretsiz ev sahipliğimi yapabileceğimi belirtmiştim.Amacım karalama olsa 19 sayfa yazının 18. sayfasında değil her sayfasında mesajlar yazar karalardım.

Lütfen terbiyeli olun biraz.

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajalrımda terbiyesizlik boyutunda bir şeyler olduğunu zannetmiyorum sadece bundan önce attığın mesajlara bakmam yeterli oldu

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
okan23' Alıntı:
bilhostla cyberturk kardeşleri mniye her zaman çamur atıp kendi reklamlarınızı yapma peşinizdesiniz bu tür ucuz yolalrı bırakın artık ya milelt çözüme ulaşmaya çalışıyor siz karalama derdindesiniz ancak nerde böyle bir başlık açılsa 2 niz eksik olmuyorsunuz bir anlam veremiyorum

Ben Nazım'ı neden çamurlayayım? Sen neden maydanoz oldun biri özel mösajla avukatlık yapmanı mı istedi okan23? Ayrıca imzamda bir barındırma sitesinin reklamı varda ben mi görmüyorum? Ben neyimi reklam yapıyorum bi yuazsanda öğrensem...

M

Makro Servers

Misafir
Arkadaşlar Nazım İstanbula kurs için gitti yanlız eşi hastalandı orda maddi açıdan çok zor günler geçiriyor şuan yanında çalışanlardan Burhan askere gitti burda kalan diğer çalışanıda işten ayrıldı bi terslik çıktımı hepsi üstüste geliyor adamın başına üstüne birde bu ay çoğu müşterisinden ödeme alamadı benimde elden aldığım bir miktar para vardı bende kendim şehir dışına hastaneye kaldırıldım ödeme yapamadım ipler koptu nazım yokken ben bazen sunuculara filan bakıyordum. Nazımınki büyük bir şanssızlık ve tüm hepsinin üstüste gelmesi de olayı körükledi yanlız biraz anlayış gerekli takdir edersinizki her firmada bazen problemler olur bunuda mazur görmek gerekiyor şimdi bazı arkadaşlar çıkıp evet ama bizim sunucular müşteriler filan dicek haklısınız tabi ama nazım a da hak vermek gerekiyor adam hangi biriyle uğraşsın eşi hasta kendisi istanbulda kursta burdaki bi çalışan iş bırakıyor biri askere gidiyor üstüne ödeme alamıyor olayı toparlayıp bu şekide bakın lütfen ve yorumlarken dikkat edin lütfen. Teşekkür ederim

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
Ben Nazım'ı neden çamurlayayım? Sen neden maydanoz oldun biri özel mösajla avukatlık yapmanı mı istedi okan23? Ayrıca imzamda bir barındırma sitesinin reklamı varda ben mi görmüyorum? Ben neyimi reklam yapıyorum bi yuazsanda öğrensem...
benim senin gibi burda ticari bir kaygım yokki niye başkasının adına savunma yapayım
sadece arama tuşunu kullanmam yeterli oluyor muhalefet olduğun mesajları görebilmem için sende aramaya kendi kullanıcı adını girersen görüceksin :) biraz daha çabalarsanız böyle salak saçma mesajlarla firmalarınızı daha iyi yerlere getirirsiniz emin olun ilk attığım mesajıma bakarsan benim burda olayım nazım ın yada başkasının serverları dğeil sadece sizin her mesaja atana kılıf bulmanızdan rahatsız oldum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapanan sunucuda herhangi bir hesabı bulunan birisi bana özel mesajla sunucu ip'sini yollasın da durum neymiş öğrenmeye çalışalım..

L

LNWServers

Misafir
SLiM_BoY' Alıntı:
Kapanan sunucuda herhangi bir hesabı bulunan birisi bana özel mesajla sunucu ip'sini yollasın da durum neymiş öğrenmeye çalışalım..

Çoğu datacenter ücünsü sahislara bilgi vermez, alabilecegini düşünmüyorum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Çoğu datacenter ücünsü sahislara bilgi vermez, alabilecegini düşünmüyorum.

Durumu izah etmeye çalışırız.Sunucu geri gelebilecek mi, yoksa tamamen mi kapandı diye sorarız.Daha sonra da yardım etmezlerse etmesinler : )

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
diyadinnet.com' Alıntı:
Büyük ihtimalle sunucular bu gece açılacakmış.

Nerden duydun ki ? ben ikide bir FTP yokluyorum sonuc yok. Elimde bu ayın 16 sında alınmıs veritabanı yedegi var biraz eksik ama yinede ASIL veritabanı olmadan girmiycem sanırım insallah cabucak hallolur su mesele.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
okan23' Alıntı:
benim senin gibi burda ticari bir kaygım yokki niye başkasının adına savunma yapayım
sadece arama tuşunu kullanmam yeterli oluyor muhalefet olduğun mesajları görebilmem için sende aramaya kendi kullanıcı adını girersen görüceksin :) biraz daha çabalarsanız böyle salak saçma mesajlarla firmalarınızı daha iyi yerlere getirirsiniz emin olun ilk attığım mesajıma bakarsan benim burda olayım nazım ın yada başkasının serverları dğeil sadece sizin her mesaja atana kılıf bulmanızdan rahatsız oldum

tartışmak istiyorsun ama ben atılmak istemiyorum özelden cevabını yazdım özelden devam et belliki canın sıkılıyor..

hayatımda ilk defa biri ticari kaygı için mesaj yazdıımı söyledi bir forumda helal olsun bu şekil iftira eden ilk sen oldun... ben imzama bile yazmam çoğu gibi bravo vallahi..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya beyler tartısmasanız Gereksiz yer bosverin ... Olan oldu. su server duzelse bari.

AH BE indexservers biz zaten bişey demiycez de sadece bize kesin zaman versen yani bizde beklemesek yada durumlar ne gosteriyor bi bilgi versen . Baska ulasılabilecek bir yerde yok.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bugün yeni bir gün yine moralsiz başlıyorum tam 5 güne girdik hala açılan giden birşey yok.Burada kavga eden arkadaşlar kişisel olaylarınızı özel mesajla hallederseniz bize daha çok yardımcı olursunuz.

Ben şimdi biraz tezat gördüm madem nazım beyin eşi hasta neden istanbula kursa geldi ki yani çok mu acelesi vardı.Eşi hastaysa onun yanında kalıp ilgilenseydi.İşten birileri çıkıyor.Yaw sonuçta bizim niye beklediğimizi hepimiz biliyoruz nazım para problemi yüzünden parayı ödese sorun çözülecek.

Madem yanında 3 kişi çalıştırabiliyor istanbula kurs için gelebiliyor.O zaman lütfen bizimle alakası olmayan sunucu paralarınıda ödesin.5 gün ne demek yaw hayatımda böyle bir rezalet görmedim.

Ben paramın geri iadesini istedim.Eğer o parayı göndermez hizmete başlamazlarsa kendisi hakkında yasal yollara başvurmaktan çekinmeyeceğim.Çünkü kimse kolay para kazanmıyor ve kimse yapamayacağı işe girmemeli tüm ihtimalleri düşünmelidir.

Sizin o kadar müşteriniz var ve bu işten ekmek yedinizi söylüyorsunuz sonra istanbula kursa gidiyorsunuz oradaki elemanın askere gideceni bilerek ve yerine başkasını almayarak bunu neden düşünmüyorsunuz?

Benim artık savunacak halim kalmadı.5 gün çok uzun bir süre ne bir cevap ne bir telefona çıkma bu kadarda olmaz.Gerçekten manevi olarak bu 5 günü çok stresli geçiriyorum.Çocuk gibi bugün açılacak yarın açılacak öbür gün açılacak iyide bu çocuk oyuncağı değilki.

Arkadaşlar bundan sonra kimse yazmasın yarın açılacak 3 te açılacak gerçekten bıktım o yazılanları görmekten kendisi gelsin birşey açıklıyorsa açıklasın açıklamıyorsa hakkımızı başka yollardan savunacağız zaten...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz siz olun bidaha indexserverstan almayın tek tek bütün sitelerim hekleniyor her hekelyende serverinizdaki açıklar diyor www.marmarisvet.com hale bakın pişman oluyorum gittikçe bukadarmı ilgisiz olur bi insan

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırm senn FTP ler calısıor bence o sayfayı sil yada baska bişeyler at bari.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayıp ya server bukadar ilgisiz kalırsa ağzına sı.... çok olur nereye kadar sürecek bıktım müşterilerime rezil olmaktan uygun ve güvenilir reseller alabileceğim biryer varsa lütfen yazım tabi toptan reselleri nasıl taşıcaksak ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5