İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gunesbjk' Alıntı:
nazım msj atmıs paralarını yolladım acmalarını beklıorum demıs yıne amerıka saatıne gore saat8 ı beklemek gerekıcek yanı bıze gore 15 i

45 dakika var yani oylemi . bakalım bekleyelim umarım bu kez acılır

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bana iki gündür mail çekiyorlar ödeme zamanınız geldi diye dün ödenemedim bugünde ödemeniz gecikti diye mail çektiler maşallah ödemelerin peşini bırakmıyorlar ama icraat yok ben anlamadımki bu işi

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güneş dostum sen bi daha mesaj at nazım beye bize cevap yazmıyor belki sana ne oldunu açıklar?

@akon
Dostum o scriptin özelliğidir.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
abacus' Alıntı:
Manuel yazilmis, baya ilginc 1 durum.
Olay zaten en başından beri ilginç,garip,şaşırtıcı,inanılmaz... yaw bir sitenin 4 gün kapalı kalması ne demektir?Yakında sitelerin googleda indexli sayfaları silinir.Diğer sitelerde banner gözükmez.Reklam verenler paralarını geri ister.Host alanlar paralarını geri ister.İndexservers gelsin bende paramı geri isticem.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakırköy'deki BilgeAdam 2 eğitim yeri var, bence gelin arkadaşı bulun ve konuşun. Beklemekle çözülecek iş değil sizin ki. Yazık emeklerinize ve paranıza ayrıca her geçen gün cok şey kaybediyorsunuz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Developer' Alıntı:
Bakırköy'deki BilgeAdam 2 eğitim yeri var, bence gelin arkadaşı bulun ve konuşun. Beklemekle çözülecek iş değil sizin ki. Yazık emeklerinize ve paranıza ayrıca her geçen gün cok şey kaybediyorsunuz.
Doğru bende katılıyorum arkadaşa...

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Developer" aslinda suanda magdur olan arkadaslardan bazilarinin amatorlugude soz konusu herseyden once bol bol yedek alinmali , ornek veriyorum boyle 1 problem olmazdida hdd yanabilirdi teknoloji hali hicbirseyin garantisi yok , o yuzden bu cogu arkadasa tecrube olmustur cunki zannetmiyorumki arkadaslarin yedekleri olsa 1 cogu suanda yeni firmalarla anlasma yollarina girerlerdi.

iyi calismalar.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Town Center ve Sahil'de olmak üzere 2 eğitim yeri vardır tekrar söylemiş olayım :)
Town Center Bakırköy Meydanda,Sahil'de olanıda sahile doğru inen düz yoldadır. Bilmeyenlere bilgi olsun

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mantıklı benim resellerde şu anda sorun yok allaha şükür inşallahta olmaz inşallah sizinkilerde en kısa zamanda düzelir

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün git, yarın gel. Sitelerinizin bu kadar kapalı kalması google içinde çok kötü. Tüm indexiniz silinebilir, silinmesede değerleri düşebilir haberiniz olsun.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
sizden ilk öncelikle özür dileriz.bizim istanbulda oldugumuzdan dolayı hiç bir müşteri ödemelerini yapmadı ve en önemlisi bir server müşterimiz ödemelerini yapmamış datacenterda bunun üzerine 3 serverımızı suspendledi.şuanda onunla uğraşıyoruz.hafta sonu oldugundan billing servisine ulaşamadık.dün geceden beri adamlarla görüşüp ödemeyi yapmayan serverı kapatmalarını suspend edilen serverları açılmasını rica ediyoruz.bu sorundan dolayı sizden özür dileriz.foruma gelince cevap verecek bişey yok çünkü o forum bize ait değil.

25.07.2006 tarihinde ilhan bahar <[email protected]> yazmış:
Tam 4 gündür hiç bir açıklama yapılmadan siteler kapalı duruyor.Lütfen foruma veya maillere gerekli sebebi belirtin.Neden siteler kapalı???Bu muydu sizin referanslarınız size o kadar üstüne basa basa dememe rağmen hiç birşey olmaz demiştiniz evet hiç birşey olmadı.Nazım bey açıklama yapmazsanız size para gönderdiğimin ve hizmet alamadığımı ispatladığım için hakkınızda suç duyurusunda bulunmak zorunda kalıcam.Lütfen açıklama yapın durum ne kadar kötü olursa olsun sebebi bizlede paylaşın ki bizde ne kadar bekliyeceğimizi yada ne beklediğimizi bilelim.

--------------------------------------------------------------------------------

--
İyi Çalışmalar
Index Networks Bilişim Hizmetleri
Mail:[email protected]
Tel:0.438 211 0602

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
butür durumlarda en büyük hata Bilgi vermemektir keşke nazım buraya ve müşterilerine durumu izah edici bir mesaj yazmış olsaydı,
ben inanıyorumki biranevvel durumu düzeltecektir arkadaşlar.

syg.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5