İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yedek almıyor musunuz siz düzenli? ben 3-4 günde bir yedek alırım ne olur ne olmaz. 1 saatlik bir işlem hareket kabiliyeti kazandırıyor bu gibi durumlarda.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Fakat bir de iyi yönünü düşün , bundan sonra eminimki 2 günde bir yedeklerini alıcaksın, suan yedeklerin olsaydı zaten 1 dakika durmazdın, hakkın tabi.Fakat ders almanız gerekiyor, bir şeyi öğrenmemiz için, herkes için geçerli bu.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) boyle ogrenmek pek ıstemezdım sıtelerımız acılsın artık yaaa

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LNWServers.com.tr' Alıntı:
Fakat bir de iyi yönünü düşün , bundan sonra eminimki 2 günde bir yedeklerini alıcaksın, suan yedeklerin olsaydı zaten 1 dakika durmazdın, hakkın tabi.Fakat ders almanız gerekiyor, bir şeyi öğrenmemiz için, herkes için geçerli bu.
Yaw şuan benim değiştirmem keklik olur çünkü daha alalı 1 hafta bile olmadı ki yıllık ödedim.:(

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Yedekleri olan arkadaşlar varsa, host verebilirim indexservers geri gelene kadar bundan herhangi bir kazancım yok sadece insanların magdur olmaması, zaten biz shared hosting satmıyoruz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman size geçici olarak ev sahipliği yapabilirim.Nazım Bey sunucuyu tekrar aktif hale getirene kadar ücretsiz yardımcı olabilirim.Ama domain kontrol paneline erişim nameserver değişikliği yapmanız gerekiyor.Eğer bu imkanınız varsa şu anda MSN'deyim.Benimle iletişim kurun.

[email protected]

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.Ancak indexserversta yanlız benim sitelerim yok diğer yedek almayan arkadaşlarında siteleri var.Onun için böyle sadece kendimi kurtarmak bana yakışmaz.Tekrar ilginize minettarım...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten benim teklifim de sadece size değil :)

Burdaki amacım hem size hem Nazım Bey'e bu zor durumda yardım etmek.Eminim ki biz böyle bir duruma düşsek o da elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdı.

Sunucumuzun imkanları yettiği sürece herkese kapımız açık.Lütfen kapımızı çalmaktan çekinmeyin..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer sunucu kapalıysa ve sunucu dışında başka bir yerde dosyaların kopyası yoksa sunucu erişime açılana kadar ulaşamazsınız.

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Sıfır olurmu, belki baska problem vardır, ödeyince acarlar neden acmasınlar.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Bu ücret aylık olarak ödenmiyor mu? Yani ben sizin müşterinizim diyelim. Sizden 10 dolara dedicated aldım. Siz bunun için 9 dolarda ödeseniz parasını yatırabilirsiniz diye düşünüyorum. Sunucu parası ödenmemesi garip geldi bana. Sonuçta parası peşin ödeniyor.

Şimdi şu şekilde açıklamam daha doğru olur,

Herhangi bir şekilde DC ye olan yükümlülükler yerine getirilmedi, insiyatif DC nin elindedir dilerse cezaya alır dilerse birkaç gün sabreder, tabi insiyatif DC de olduğu için süre geçtiği zaman DC ile iletişim kurup durumu anlatmak işe yarıyor sabrediyorlar,bekliyorlar yeterki alacaklarına inansınlar,

Ancak ödenmediği zaman ve bilgi verilmediği zaman siz istenilen ücreti eksik gönderirseniz kabul edilmez, tabiki pazarlık DC lerde de geçerli bir argümandır pazarlık ederseniz bundan kurtulmak mümkündür ancak iletişim kanalları kullanılmadığı zaman illaki ödeme yükümlülüğünü yerine getirmeni isterler,

Daha öncede söylediğim gibi bu Layered çalışma prensipleri Dedicatednow için durum nedir bilmiyorum umarım aynı değildir Layered ınki çok katı,bir ram upgrade parasını geciktir aynı cezaya kalırsın :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5