İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Ve çoğu firma geç ödediğin zaman 25 veya her sunucu için 50 $ tekrar aktif etme ücreti ister, bu da zorluk cıkarmıs olabilir 10 tane sunucu varsa minumum 250 $ demektir.Fakat DN nasıl uyguluyor bilemiyorum.

hiphop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben decitadet server aldım

paylasımlı degil benim serverimde 1 sorunum yok ama nazmi beye ulasamamak en buyuk sorun

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Acılırsa haberdar ederseniz bu TOPIC te sevinirim ben domaini PARK a cektim :D Gelen ziyaretci en azından bos gormesin. Google da ne yaparsa yapsın umrumda değil.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yerinizde olsam kalan yedekler ile yeni yere taşınırdım. Zaten telefon açmayıp sadece mesajları değerlendiren kişiden ileriye dönük bir çalışma beklenemez diye düşüyorum. Yorum yapmamak için kendimi zor tuttum bende biliyorum ki server'ları üstlenen kişinin en zor hali budur, fakat ne olursa olsun her an tlf da çalsa eğer bu server'ları satmayı göze almışsa sitemi kaldırmalı saçma sapan sorularıda.

Buda herzaman yaptığım tavsiyedir sahibi ile online konuştuğunuz yerden Hosting hizmeti almayın.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerin toptan yedeğini nasıl alcam ki 100 e yakın site var :( bi kolayı varmı bunun

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şu anda benim resellerin bulundugu server hala çalışıyor şanslıyım galiba ama korkuyorum full reseller yedeği nasıl alırım acil yardım yalvarırım bi sorun olursa rezil olacağım bisürü müşteriye inşallah sorunlarınız en kısa zamanda çözülür

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bugünde saat 9:30 site yine kapalı.Bazı benden host alanların ücretlerini geri ödedim.Ben ayın 18.de parayı göndermişim 7 gün olmuş 4 gündür kapalıydı.Sitede 15 gün para iadesi vardı.Sanırım ücreti bende geri istemek zorunda kalıcam.Tabi bi muhatap bulabilirsek.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100'e yakin accountu , cpanel/whm 'de toplu yedek alamazsiniz , lakin bir baska firmayla anlasip migrasyon (toplu tasima ) denenebilir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradaki müşteriler mağdur anlaşılan da, gerekli satış yapan kişi ve/veya kişiler yok ortada, nasıl olacak bu iş? Açıklamaları, iletişim adresleri ve acılmayan telefonlar tuhaf geldi bana epey bir başka vurgun mu?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Developer' Alıntı:
Buradaki müşteriler mağdur anlaşılan da, gerekli satış yapan kişi ve/veya kişiler yok ortada, nasıl olacak bu iş? Açıklamaları, iletişim adresleri ve acılmayan telefonlar tuhaf geldi bana epey bir başka vurgun mu?
Umarım öyle değildir.Bu arada artık mesajlarada cevap gelmiyor.Yani tüm iletişim kesildi.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten müşterisi ile iletişime geçmeyen bir satıcıdan şüphe duyarım, iyi niyetinden...
Hadi niyeti iyi de desek, işi düzelsede birçok müşterisini kaybetmiştir sanırım.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abacus' Alıntı:
100'e yakin accountu , cpanel/whm 'de toplu yedek alamazsiniz , lakin bir baska firmayla anlasip migrasyon (toplu tasima ) denenebilir.
of ya ne yapacağım ben acayip sinirlerim bozuk tek tek full yedek alsam işe yararmı? sonra bi sorun olursa diye

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bana göre herşey konuşarak halledilir.Bu nazım arkadaşımızın ne yaptığını yada ne yapmaya çalıştığını bilmiyoruz.Bunuda ancak konuşurak öğrenebiliriz.

Madem arkadaşımız telefonlara,maillere cevap vermiyor.Öyleyse yüz yüze görüşmek en iyisi sanırım.Bakırköy bilge adamda eğitim aldığını söylemişti.

Arkadaşlar perşembe gününe kadar açılmazsa bakırköyde buluşup arkadaşlar bir görüşelim.Bakalım belkide başka bilmediğimiz şeyler vardır.Sonuçta oraya gittiğimizde de görüşmemezlik yapmayacaktır.

Bakırköy durağında buluşabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçsinler.

Msn:[email protected]

Kesinlikle bir art niyet yoktur.Tamamiyle görüşme amaçlı gidecektir.Kimsenin aklına yanlış düşünceler gelmesin lütfen...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiphop' Alıntı:
ben decitadet server aldım

paylasımlı degil benim serverimde 1 sorunum yok ama nazmi beye ulasamamak en buyuk sorun
Sizde mi aynı yerden hizmet aldınız?

Bir arkadaşın dediğine göre, ücret ödenmeyince tüm hizmetler durduruluyordu. Sizinki durdurulmadığına göre ya böyle bir yaptırım yok bu firmada ya da ...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakırköy - Town Center ve Sahil kısmı olmak üzere 2 BilgeAdam eğitim yeri vardır. 2'sine de uğramayı unutmayın. Town Center'da ben bulunuyorum :p

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada olsam katılırdım size ama taa iskenderundayım :(

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nazım msj atmıs paralarını yolladım acmalarını beklıorum demıs yıne amerıka saatıne gore saat8 ı beklemek gerekıcek yanı bıze gore 15 i

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gunesbjk' Alıntı:
nazım msj atmıs paralarını yolladım acmalarını beklıorum demıs yıne amerıka saatıne gore saat8 ı beklemek gerekıcek yanı bıze gore 15 i
Ben mesaj attım cevap atmadı ama neyse bekleriz artık.İnşallah açılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5