İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İndexservers tan Haberi olan varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi bilgisi olan arkadaş yokmu bu konuda ne yapabilirim acaba
?

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon merak etme bugun aksam nazım foruma gırıcek merak etmeyın arkadaslar

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ona tum soruları sorarsınız benım hala sıtelerım acılmıo

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu saatten sonra girse ne olur girmese ne olur günlerdir zaten internete giriyor ödeme mailleri çekmeyi biliyo hesap kapatmayı biliyor boşverin bu işleri

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ara çalışma vardı herhalde domain'lerde o zaman indexservers'ın forumuna falan bakıyordum millet yakınıyordu aynı dertten mail gelmiyor kullanıcı gözükmüyor gibisinden

M

Makro Servers

Misafir
BirPaket' Alıntı:
bir ara çalışma vardı herhalde domain'lerde o zaman indexservers'ın forumuna falan bakıyordum millet yakınıyordu aynı dertten mail gelmiyor kullanıcı gözükmüyor gibisinden
bayisi olduğu yerden ayrılıp başka bi yere geçiyordu o nedenle oluyordu o olay sanırım şimdi başka bi yerle anlaştı senin kullanıcıyı taşımayı unutmuşta olabilir

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa ne sansız adamın herkesın kı acıldı bızım kı hala kapalı varmı boyle ıs

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunesbjk merak etme benim aldıgımda açılmadı bu kadar bekledim artık yeter yaptıkları resmen dolandırıcılıktan öte birşey değil.

Ben bu forumdan tanıdım kendisini güvendik adam şimdi gelmiş oraya cevap yazmam diyor dün neydin ki sen bugün böyle konuşuyorsun

Ben bu insanları anlamıyorum.

Bu insan resmen yüzsüz çıktı işte gelip daha bu işi yapmasın burada zaten bu saatten sonra ben şahsım adıma yapmaya calisirsa yaptırmam her yerde baltalarım bu adamı verdiği zarar o kadar çok ki!!

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazartesını beklıyorum artık yanı herkesın kı acıldı bı bız kaldık bu sansızlık artık

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meraklanma akon domainlerine bişey olmaz.akşam gelince herkese cevabım olacak.meraklanmasın herkese.bu arada size bir müjdem var host piyasasından ayrılıyorum.artık sadece bir kaç özel müşteri dışında host satışı yapmıyacam.yıllık ödeme yapanlarda sadece süreleri kadar kalacaklar.

sadece şunu söylüyeyim.
@akon bana tek bişey söyle hangi aylarda düzgün ödeme yaptın.mutlaka 2 ay sonra ödeme yaparsın bu ayki ödemen dahi yapmaşsın neyse gelince herkese cevap verecem.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi aylardamı ödeme yapmışım ben senin 2 yıldır müşterinim hangi ayın parasını almadın? sen hangi zamanda benim işimi tam zamanında yaptınki ben ödemeni tam zamanında yapayım sana domain için para veriyorum uzat diye sen 1 ay sonra uzatıyorsun istersen msn konuşmaları falan herşey duruyo sen ne zamanında para ödemekten bahsediyorsun? günlerce hostumuz kapalı kaldı kaç kere ağzımızı açıp birşeymi dedik sana ? yine güvendik yine güvendik bugüne kadar sen kalkmış nezaman zamanında ödeme yaptınız diyosun.Sen dört dörtlük iş yaparsın karşılıgınıda 4 4 lük alırsın ama öyle değildi.Nekadar sorunlar yaşadığımızı sen çok iyi biliyorsun.Neyse bu saatten sonra sizle kötü olmak istemem iyi kötü geçti 2 sene...

Zaten bu zamandan sonra host işini yapacağım desende pek müşterin olacağını sanmıyorum keşke böyle birşey yapacağına bütün müşterilere açıklama maili atsaydın belki böyle yüzlerce kızgın mesaj okumak zorunda kalmazdın

senin resellerde kalan sitelerim ve domainlerim var ne resellere nede domainlere ulaşamıyorum son olarak o konuda yardımcı olursan sevinirim.

Yeni iş hayatında başarılar....

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet akşam oldu ne zaman cevap vermeye başlayacaksın?Nazım bey seni bekliyoruz...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beyler acıkcası ben de sorun yasadım 1 hafta kadar site kapalı kalması hos olmadı ama INDEXSERVERS ismozalp tada sanırım oyle bir durum var SPONSOR oldu sagolsun. Reklam koyduk belki ama paralı bir sunucuda calıstırdık sitelerimizi ve ufak tefek sorunlar harici bir SORUN YASAMADIK. bu defa ki kötüydü belki ama HERKES ODEME GECIKTIREBILIR odemeyez yada bu TOPICTe asla kimseye lafım olmadı acıp bakabilirsiniz ve halada olmayacak.

AKON ark@dasım magduriyetini anlamaya calısıyorum bende ama zor durumda kalan biri oldugumu dusunuyorumda CEVAP vermeye yüzüm pek olmaz. hani borcunu odemek isteyen ama durumu elvermedigi icin ALACAKLISININ karsısına cıkmayan biri olarak gormek lazım. ve suan tum herkesin sitesi acıldı bende baska yere tasımıstım zaten INDEXSERVERS ta işi bırakıyormus.

KRALISTE ve AKON bence bitmis ve IKI TArafında canını sıkan bu olayı daha fazla uzatmamak lazım diye dusunuyorum. Kimseyi desteklemiyorumda yermiyorumda. Yani sizin yerinize kendimi koyuyorum sizi indexserversn yerine kendmi koyuyorum ve bende belki aynı seyi yapardım diyorum. umarım bir daha boyle sorunlar yasanmaz..

Sponsor oldugu zamanlar icin indexservers a tesekkurler. Tüm @rkadaslara gecmis olsun herkese iyi calısmalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5