İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteden yüksek adsense geliri

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Her kese merhaba.Bir adsense hesabı 2 farklı blogda yerleştirilirse ve bloglardan birinde ucuz reklam metinleri,diğerinde ise pahalı reklamlar çıkıyorsa ,bunlar bir-birini etkiliyorlarmı? Mesela, diyelim bloglardan birinde Tahmini Ort.TBM 15 TL o birinde ise 5 tl ise… (Ve ya bloglardan biri ingilisce,diğeri türkce ise...)Yani bu zaman hesab raporu nasıl oluşur?

Bi de arkadaşlar bu günlerde yeni duymuşum ki,Google Adsense de blogları o kadar da önemsemiyormuş.Buna ne dersiniz?Peki o zaman neden bloggerde adsenseden iyi kazanmalar hakkında söylentiler geziyor?

Cevabınız için önceden teşekkürler.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Size güzel bir metod anlatacağım mesela bu sitelerden aldığınız içerikleri Tittle dahil google translate aracılığı ile önce ingilizceden almancaya cevireceksiniz sonrada almancadan ingilizceye buda içeriği değiştirecek tabiki biraz ingilizce bilginiz mevcut ise gramer hatalarını düzenleyebilirsiniz sonuç = özgün içerik.

ingilizceden almancaya çevirdiğimiz zaman kelimeler birebir anlamlı mı oluyor bunu merak ettim?

koolpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel makale olmuş. Fakat açılan sitenin hit alma süresiyle ilgili tereddütlerim var.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Güzel makale olmuş. Fakat açılan sitenin hit alma süresiyle ilgili tereddütlerim var.

işde buna da ben çare oluyorum. yok denecek kadar ingilizce allah vergisi zeka ve günde 30dk çalışma ve benim size vereceğim bilgilerle 30-40 günde 300-500 hit yakalayacağınız ingilizce ya da arapça ya da hintçe ya da bilmem nece site sahibi oluyorsunuz

burda

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bu adamı gerçekten dinleyin. :)

İlk okuduğumda diğer yerde ve burada çalışıyorum falan diye uğraşamadım ama bir arkadaşım ve burada birkaç arkadaş kazançların gerçekliğini bana ispatladı. Bugün birth control ile ilgili bir site açtım bakalım 1*2 ay içerisinde neler olacak.

ATABEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırf senın makalelerını okumak ıcın tekrar buraya takılmaya basladım :) emegıne saglık

DeliKase

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa bir süre değil baya oldu google hiti. Makaleleri bir program aracılığıyla eş anlamlılarını koyarak özgünleştiriyorum. İngilizce bilgim iyi derecede olduğu için de anlamsız cümleler kurmuyorum.

@trgy, bahsettiğin program nedir acaba?

gsmarenasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam harika bir çalışma bizlere yol gösteriyorsunuz. her satırı altı çizilecek bir yazı olmuş.
bir yazınızda revisitor.com gibi bir site tavsiye etmiştiniz. O olayı ne zaman kullanmalıyız. Siteyi açar açmaz mı? yoksa 30 makaleyi falan geçince mi?

eroiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazıdan yola çıkıp site açan arkadaşlar son durum nedir kazançlar hitler iyimi bizlerde bu yola girelimmi?

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yazıdan yola çıkıp site açan arkadaşlar son durum nedir kazançlar hitler iyimi bizlerde bu yola girelimmi?

trgy'Da bu konudan yola çıkarak site açmış sanırım 2. haftasında 25usd kazanmıştı günlük.

Konu sahibi neredeyse 1 aydır siteye uğramıyor paylaşımları oldukça kaliteli tekrar aramızda olması gerek.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
trgy uğradığında bir anlatmalı tecrübesini : )

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar söylenenleri yapın üstüne sizlerde bişeyler ekleyin emin olun kazanıcaksınız ;)

Ehardwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu ingilizce-almanca-ingilizce çevirisinde cümleler nerdeyse birebir aynı oluyor. Bazı kelimeler sadece farklı. Bu problem teşkil etmez mi ? Her arkadaş bu şekilde mi kullanıyor ? Bununla ilgili sorun yaşayan var mı?

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu başlatan arkadaş uğramıyor ama başarmış olanlar trgy gibi arkadaşlar açık açık anlatmalı olayı ki bizlerde birşeyler yapabilelim.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu yazıdan sonra bende deneme maksatlı ingilizce bir site açmayı düşünüyorum.

okyanus05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bilgi için çok sağol gerçekten ingilizce sitelerde deli para veriyor mesela ben bi sitemden aylık en az 700 dolar kazanıyorum ingilizceler çok getiriyor gerçekten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5