İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı

komando_piyade_ısparta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin yaş 25 heralde peker. benim 23.. sen nerelisin.. nerden geleceksin ıspartaya.. tanışalım konuşalım. anlaşırsak ikimiz için de güzel olurrr... ben karabüklüyüm.. illaki ankara üzerinden gidecemm.. kibbbb Allaha emanet devrem

komando_piyade_ısparta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 Askerimiz daha şehit olmuş dün gece karakolu basmışlarr.. ulan 85 yıllık koca bi cumhuriyet geçmişinde bütün dünya bir olmuşş bükememiş bileğini alayını püskürtmüş denize dökmüşşş... çakal sürüleri siz çakalsınızzz hayinsiniz hayince saldırırsınızz... ulan ben başta olsam kökünüzü kazırdım.. barzaniyle talebaninin başına yığardım o bombaları.. yılanın başı onlar... Ama devlet devlet değilki öyle bi başbakanımız varki 1 MART teskeresi geçse 30.000 amerikan askeri türkiyenin dogusuna yerleşecek.. baykal sordu tayyibe peki nezamn çıkacaklar.. tayyib valla bende bilmiyorumm... bunun üzerine geçmedi teskere... uyandı bazı akpli vekiller... eyyy tayyib 30.000 asker demek bir ülkenin ordusu kadar asker demek.. sen nasıl okadar askeri dogu anadoluya konuşlandırmayı kabul edersinn... ki birde amerikan askerleri, amerika gibi bir devleti.... yoksa başbakan olmadanmı anlaşmıştınız bunları....ya akıl dengen yerinde değil yada hayinsin bunları kabul ettiysen.. ama moralinizi bozmayın arkadaşlar Mustafa Kemalin ordusu bütün hayinlerin canını almaya yeter Allahın izniyle....

peker_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kırıkkale den

senin yaş 25 heralde peker. benim 23.. sen nerelisin.. nerden geleceksin ıspartaya.. tanışalım konuşalım. anlaşırsak ikimiz için de güzel olurrr... ben karabüklüyüm.. illaki ankara üzerinden gidecemm.. kibbbb Allaha emanet devrem
selam dostum evet ben 25 yasındayım aslen yozgat ama kırıkkalede oturuyorum ve burda gıdecem 20 sınde allah ızın verırse. senın msn yı ekledım ama ya kabul etmedın yada yanlıs yazmıssın ben _ olarak gırdım. BELKI BEN YANLIS YAZMISIM DIR BILEMIYORUM SEN BENI EKLE ISTERSEN. lypeker71_
@hotmail.com

atkk_44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam millett... korkmayın fazla yaa.tip tip adamlar gidip yapıp geliyor.ama ısparta dedimmi yedin oğlum diyo herkez.orda görüşmek ü[email protected] ıspartadayım...

komando_piyade_ısparta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
brezee dipnotun çok güzelllll.. Türkiye onlara çocuklarına, yiğenlerine güzel zatenn.. kim takar işçiyi memuru (sözde ayak takımını) garibana ayak takımı diyenin yedi sülalesini s... ..Türkiyeyi işçi ayakta tutmuyormuu.. bugune kim getirdi......baş olmuş insan olamamış.. Türk değil ki zaten o.ç..... Silah verseler vuracam pez. hiç sevmiyorum ayar oluyorumm.. Hatırlattın yine bana Brezee

CEYDAveLEVENT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM ARKADAŞLAR

SELAM ARKADASLAR İSİM DEN DE ANLAYACANIZ ÜZRE İSMİM CEYDA VE peker_66 NIN BIR ZAMANLAR Kİ KIZ ARKADAŞIYIM.(bundan daha bır hafta öncesine kadar ) ARAMIZA BİR KIRGINLIK GİRDİ.ŞU AN ÇOK PİSMANIM ONU KIRDIGIM VE ÜZDÜĞÜM İÇİN TELEFONLARIMI AÇMIYOR BENİM LE KONUŞMUYOR ve benim de elimden ağlamak ve ona mesaj yağdırmakdan başka bir şey gelmiyor.BİR ARKAŞIMIZDAN DUYDUM BES GÜN SONRA ISPARTA EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO TUGAYINA GİDECEKMİS. VE OYER HAKKINDA BİGİ ALMAK İÇİN BU FORMA GİRMİSTİM K, BIR DE ONUN MESAJINI GÖRDÜM.
ONA VE SİZLERE BURDAN BİR KAC BIRSEY YAZMAK İSTEDİM.

BENİM AŞKIM YILMAZ ım SEN BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİ İMİŞŞİN BUNU SENİ KAYBEDİNCE ANLADIM VE SENİ 15 AY BEKLEYECEĞİM NE OLUR BENİ AFFET NE OLUR SENİ ÇOKKKKK SEVİYORUM
HANİ SENİN BANA ÇEKTİGİN BIR MESAJ VARDI

<<BEKLENEN GÜN GELECEK İSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR >>diye. BEN O ÇİLE YE ÇOKTAN RAZIYIM ASKIM.YETERKİ SEN BENİ AFFET YETERKİ SEN DE BENİ UNUTMA.AŞKIM BİRAZ ÖNCE GİDECEİN YER İLE İLGİLİ BİR VİDEO İZLEDİM VE BİRCOK MESAJ OKUDUM ORDA ASKERLİK YAPMIŞ KİŞİLERDEN HİÇİYİ BİRYERE BENZEMİYOMUŞ…EMİNİM SEN BÜTÜN ENGELLERİ AŞACAK KİMSENİN YAPAMADIĞINI YAPACAKSIN BUNU SENİ EN İYİ TANIYAN BİR KİŞİ OLARAK BİLEREK SÖYLÜYORUM.BEN SEN DEN EMİNİM SENİN NASIL GÜÇLÜ OLDUĞUNU BİLİYORUM AŞKIM. SENİ SENSİZLİKDE ANLAMAM GEREKIYORMUS BEBEĞİM

SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVEN AŞKIN

VE SİZ KOMANDOLAR VE SİZ ARKADAŞLAR BENİM AŞKIM L.YILMAZ PEKER BES GÜN SONRA SİZLERLE BİRLİKDE OLACAK ONU BURDAN TANIYIN O OKUMASSA BU MESAJI ONA SOLEYİN. VE ONA ÇOK İYİ BAKIN BEN ONU KIRDIM BIR HATA YAPTIM APTALCA İDİ VE BUNUN APTAL CA OLDUGUNU ONU KAYBEDİNCE ANLADIM. O YANINDA KI TÜM ARKADASLARINA yerinde ise BABACAN DAVRANIR HERKES İLE İYİ GEÇİNİRDİ BIR ARKADASINA UNİVERSITE YÖNETIMİNCE YAPILAN YANLIŞA KARSI GELEREK OKUL YÖNETIMI TARAFINDAN 4. SINIFTA OLMASINA RAĞMEN OKULDAN ATILMIŞ BIRI. BUNUDA ARKADAŞINA BÖYLE OLMASI GEREKIYORMUS DOSTUM SAGLIK OLSUN SEN OKUMANA DEVAM ET VE ŞU OKUL SENİ DEİL SEN OKULU BİTİR DİYECEK KADAR MÜTAVAZİ BİR İNSAN ve inanın bununla kalmayacak kadar çokkk ARKADAŞ YANLISI OLAN BİRİ ONU TANIYINCA ONUNLA SOHBET ETTİNİZDE BUNU EMİNİM SİZDE ANLAYACAKSINIZ

SİMDİDEN HEPİNİZE HAYIRLI TESKERELER

ÖZELLİKLE SANA ARKADASLARININ TAKTIĞI LAKAPLA
K.Ü ASİSİSELAM ARKADASLAR İSİM DEN DE ANLAYACANIZ ÜZRE İSMİM CEYDA VE peker_66 NIN BIR ZAMANLAR KIZ Kİ ARKADASI YIM.(bundan daha bır hafta öncesine kadar ) ARAMIZA BİR KIRGINLIK GİRDİ.ŞU AN ÇOK PİSMANIM ONU KIRDIGIM VE ÜZDÜĞÜM İÇİN TELEFONLARIMI AÇMIYOR BENİM LE KONUŞMUYOR ve benim de elimden ağlamak ve ona mesaj yağdırmakdan başka bir şey gelmiyor.BİR ARKAŞIMIZDAN DUYDUM BES GÜN SONRA ISPARTA EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO TUGAYINA GİDECEKMİS. VE OYER HAKKINDA BİGİ ALMAK İÇİN BU FORMA GİRMİSTİM K, BIR DE ONUN MESAJINI GÖRDÜM.

BENİM AŞKIM YILMAZ ım SEN BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİ İMİŞŞİN BUNU SENİ KAYBEDİNCE ANLADIM VE SENİ 15 AY BEKLEYECEĞİM NE OLUR BENİ AFFET NE OLUR SENİ ÇOKKKKK SEVİYORUM

<<BEKLENEN GÜN GELECEK İSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR >>diye. BEN O ÇİLE YE ÇOKTAN RAZIYIM ASKIM.YETERKİ SEN BENİ AFFET YETERKİ SEN DE BENİ UNUTMA.AŞKIM BİRAZ ÖNCE GİDECEİN YER İLE İLGİLİ BİR VİDEO İZLEDİM VE BİRCOK MESAJ OKUDUM ORDA ASKERLİK YAPMIŞ KİŞİLERDEN HİÇİYİ BİRYERE BENZEMİYOMUŞ…EMİNİM SEN BÜTÜN ENGELLERİ AŞACAK KİMSENİN YAPAMADIĞINI YAPACAKSIN BUNU SENİ EN İYİ TANIYAN BİR KİŞİ OLARAK BİLEREK SÖYLÜYORUM.BEN SEN DEN EMİNİM SENİN NASIL GÜÇLÜ OLDUĞUNU BİLİYORUM AŞKIM. SENİ SENSİZLİKDE ANLAMAM GEREKIYORMUS BEBEĞİM

VE SİZ KOMANDOLAR VE SİZ ARKADAŞLAR BENİM AŞKIM L.YILMAZ PEKER BES GÜN SONRA SİZLERLE BİRLİKDE OLACAK ONU BURDAN TANIYIN O OKUMASSA BU MESAJI ONA SOLEYİN. VE ONA ÇOK İYİ BAKIN BEN ONU KIRDIM BIR HATA YAPTIM APTALCA İDİ VE BUNUN APTAL CA OLDUGUNU ONU KAYBEDİNCE ANLADIM. O YANINDA KI TÜM ARKADASLARINA yerinde ise BABACAN DAVRANIR HERKES İLE İYİ GEÇİNİRDİ BIR ARKADASINA UNİVERSITE YÖNETIMİNCE YAPILAN YANLIŞA KARSI GELEREK OKUL YÖNETIMI TARAFINDAN 4. SINIFTA OLMASINA RAĞMEN OKULDAN ATILMIŞ BIRI. BUNUDA ARKADAŞINA BÖYLE OLMASI GEREKIYORMUS DOSTUM SAGLIK OLSUN SEN OKUMANA DEVAM ET VE ŞU OKUL SENİ DEİL SEN OKULU BİTİR DİYECEK KADAR MÜTAVAZİ BİR İNSAN ve inanın bununla kalmayacak kadar çokkk ARKADAŞ YANLISI OLAN BİRİ ONU TANIYINCA ONUNLA SOHBET ETTİNİZDE BUNU EMİNİM SİZDE ANLAYACAKSINIZ

K.Ü ASİSİ

peker_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla senı anlamıyorum
sen ne demeye calısıyosun kımı
kıme anlatıyosun anlamdımkı benım senın nasıhatlarına arkadasların benı senden dınlemeye ıhtıoyaclarımı var
sen kım oluyorsunkı benı arayaıp mesaj boguyosun
ben TUKURDUGUMU ASLA YALAMAM SEN BEKLEMEN ILE KALIRSIN
benden sana eskı bır dost tavsıyesıı....ERKEKLER ARABAYA BENZER IKISINE DIKKAT ETMEZ ISEN ALTINDA KALIRSIN...sen yoluna artık ben yoluma benı de bırdaha arama mesaj atma canım sıkkın kalbını daha cok kırarım haberın olsun

peker_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes senı msn de gormıyorum

ben ısparta piyade komando çıktım..

yani, iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi komando eğitim alayı komutanlığı, yazıyo şubedeki askıda... silüsümü pazartesi alacam.. teslim tarihim mayısın 19 ile 23 ü arası silüsü alınca bakacaz artık..... msn [email protected] eklemek isteyen devrelerim konuşmak isterseniz ekleyin.. ben Karabüklüyüm Ankara üzerinden gidecemm....

arkadaşlar askerliği çok abartıyorlar bir sürü laf uyduruyorlar tatile gitmiyoruzz tabiki zorlanacazzz.. ama herşeyi bi kenara bırakın ve düşünün...........

beşikteki bebeklerin canına kastedenleri... Allahım hepsinin canını almayı hepimize nasip etsin... Allah hepsinin belasını versin.. ama önce mehmetciğin elindennn..

kardes senı msn de gormıyorum umarım ıyısındır sohbet et olum bol bol orda ne kazmalara dusecez bı allah bılır aman sakın yanlıs anlamayın burdakı arkadaslar keske hepımız aynı yere dussekde burdan tanısmanın anlasmanın tadına varsak . ama maalesef benı bılıyorsunuz mazotu bımıs lokomotıf gıbı bogurdemeye basladım :)) nede olsa egırdır dag komando bınım kı sızın oraya buradan kotu dıyenler bana ne dıyecek bılmıyorum ayva bıttı de sıra da ne var onu da aklım kesmıyoo:)) KARDES NEYSE BUNU UMARIM GORURSUN DE ABINI BIR YOKLARSIN MSN DE UMARIM IYISIN UMARIM HOSSUNDUR BUYUKDE OLSAK TERTIBIMIZSIN ALLAHA EMANET OL TERLI TERLI SU IC REFUZE OLURSUN BELKI:))

armani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

selam arkadaşlar bende ısparta iç güvenlik eskişehirden allah hepimizin gideceklerin gidenlerin ve dönenlerin yardımcısı olsun

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM ARKADASLAR İSİM DEN DE ANLAYACANIZ ÜZRE İSMİM CEYDA VE peker_66 NIN BIR ZAMANLAR Kİ KIZ ARKADAŞIYIM.(bundan daha bır hafta öncesine kadar ) ARAMIZA BİR KIRGINLIK GİRDİ.ŞU AN ÇOK PİSMANIM ONU KIRDIGIM VE ÜZDÜĞÜM İÇİN TELEFONLARIMI AÇMIYOR BENİM LE KONUŞMUYOR ve benim de elimden ağlamak ve ona mesaj yağdırmakdan başka bir şey gelmiyor.BİR ARKAŞIMIZDAN DUYDUM BES GÜN SONRA ISPARTA EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO TUGAYINA GİDECEKMİS. VE OYER HAKKINDA BİGİ ALMAK İÇİN BU FORMA GİRMİSTİM K, BIR DE ONUN MESAJINI GÖRDÜM.

K.Ü ASİSİSELAM ARKADASLAR İSİM DEN DE ANLAYACANIZ ÜZRE İSMİM CEYDA VE peker_66 NIN BIR ZAMANLAR KIZ Kİ ARKADASI YIM.(bundan daha bır hafta öncesine kadar ) ARAMIZA BİR KIRGINLIK GİRDİ.ŞU AN ÇOK PİSMANIM ONU KIRDIGIM VE ÜZDÜĞÜM İÇİN TELEFONLARIMI AÇMIYOR BENİM LE KONUŞMUYOR ve benim de elimden ağlamak ve ona mesaj yağdırmakdan başka bir şey gelmiyor.BİR ARKAŞIMIZDAN DUYDUM BES GÜN SONRA ISPARTA EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO TUGAYINA GİDECEKMİS. VE OYER HAKKINDA BİGİ ALMAK İÇİN BU FORMA GİRMİSTİM K, BIR DE ONUN MESAJINI GÖRDÜM.

K.Ü ASİSİ

30 bin acemi askerin icinde senin aşkınmı arayacaklar selamını sölemek icin :D

sade12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende ısparta iç güvenik tatbikat merkezi falan filan oraya düştüm [email protected] eklerseniz sevinirim msnsini yazan arkadaşları ben ekledim.kendi e_mail adresime allaha emanet olun 24ünde teslim oluyorum bende..eklerseniz orda tanışırız.

peker_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın

30 bin acemi askerin icinde senin aşkınmı arayacaklar selamını sölemek icin :D

valla haklısın kardes nedenır bılmem ama bıldıgım bıse var oda emege saygı yanı su kız benım eskı de olsakız arkadasım bır bısey yapmıs usenmemıs orda okadr sey yazmıs ve tım askerlere de HAYIRLI TESKERELER dılemıs benım ılgılendıgım alan bı oldu yosa bana yazdıkları ve orda okadar kullandıgı kelımeler benı hıc ama hıc ılgılendırmedı.bu senı de ılgılendırmemelı ıdı bence.profılıe baktım heryere bısey ler yazmıssın ALISKANLIK YAPMIS SEN DE .gecınce haber ver

şafak:2009agustos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Abim De Gitti 25 Mayısta Teslim oldu abiler walla ordaki komutanlar çok iyiymiş demin aradıda çok iyilermiş çavuş olarak gitti oraya abim walla şimdiden özledim abimi çok kötü oluyor abimler burdan giderken otobüste askerlerle tanışmışlar.yani çok arkadaşları war gideceklere vatan borcudur gidin diyorum.1 ay sonra abimin yemin törenine gidicem çok çok öpücem abimi askerdekilere ve gideceklere hayır teskereler

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şafak hala Karanlık :p

87/4 Tertip
Acemilik : 40. Piyade Alayı 1. Tabur 4. Bölük
Usta : Jandarma Asayiş Komando Bölük K.lığı / Doğubayazıt - AĞRI

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
developer bizim timde ağrıya düştü bi 15 gün sonra karakollara gelicez msn gönderirsen görüşürüz.

88/2 :)

acemi : 5 nci jandarma er eğitim taburu / bilecik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5