İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı

C

CAVİTCOSKUN

Misafir
BENDE 23 ÜNDE ISPARTA DAYİM P.MNG.K. CAVUŞU OLARAK HERKESE HAYİRLİ TESKERELER

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaslar bende 40. piyade alayı ic guvenlık ve tadbıkat bolugune dustum R/A cavuş yazıyo R/A roket atar demekmıs subeye sordum arkadaslar bu arada forma uye olmadım davet gerelli diyor ben msnimi vereyim ekleyin tanısalım msn vermek yasakmı bilmiyom ama chat_cini28@hot.

selam arkadaslar

aynen bende (p-011) R/A.çvş
ayın 23 ünde ordayım ataşehirden kamilkoçla gidiyorum
hepimize hayırlı tezkereler

K

Kayıtsız Üye

Misafir
selam tertiplerim

bursalı toprağım aynı yere düşmüşüz (p 001) p.mng.k.çvş orada görüşürüz artık kardeşim.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
ısparta 40. piyade hakkında

arkadaşlar 40 piyade alayında 317. kısa dönem askerim. arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasın ama ısparta çok kötü biyer yemekler çok kötü bunalıma girdiğim için izne geldim acemiliğiniz 75 gün haberiniz olsun. havada çok souk allah yardımcınız olsun...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
26 kasımda teslim olucam dostum bende

selam arkadaslar 40.piyade alayı cavus a dustum var mı oraya dusen arkadaslar 23 kasımda oaradayım.ayrıca nasıl bir yer bilgisi olan varsa sevinirim

26 kasımda ordyım dostum şansımız olursa tanısırız birader bende çvş olarak gidiyom

K

Kayıtsız Üye

Misafir
slm

mrhb arkadaslar bende ısparta piyade er askerım 40. piyade (iç güvenlik) 2 gün sonra gidiyorum acemilik 1 ay dıyolar dogrumu ?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
selam

arkadaslar bende 24 kasımda teslim oluyorum

ısparta 40. piyade alayı 60-81 havan eri

allah yardımcımız olsun dekoman...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
MM.MK.TF.CVŞ

ee netcez şimdi bız anlatın bakem ya azcık bıseyler:)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
slm arkadaşlar

bende 23 kasımda ıspartadayım (p-002) 7.62 mm. mk.tf.çvş benim adres recebim50...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
ısparta mm.mk.tf cvş taburundayım arkadaslar kımsenın bı bılgısı yok sanırım

K

Kayıtsız Üye

Misafir
slm

[ben emrah 25 kasım teslim oluyorum orda görüşürüz msn adresini ekledim ist-maltepe

K

Kayıtsız Üye

Misafir
piyade manda kıta çavuşu

arkadaşlar kıdemli çavuş diye heryerde söylemeyin gülerler:) sakın ha. bu arada refizeye ayrılmayta çalışın çavuşluk çok zordur. hele bide eğitim çavuşu olursan hapı yuttun. bunlar kulaktan dolma sözler ama napalım. neyse artık o p001mng.k.çvş işte ondan olcaz. askerde kafaya kepten başka bişiy takmayın. ben kendimi tatile gidermiş gibi hazırladım. devrelerim. 87/4 40. piyade alayı benimde. ne götürüyorum diye sormayın evden herşeyi doldurdular :S çaldırcağımı biliyorum ama evdekilere söz geçiremiyorum. manisalı bulursanız o benimdir. ama demircili olcak :) neyse allah hepimize kolaylık versin. vatan borçu kutsaldır.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
7.62 MM. MK. TF. ÇVŞ' um

msn : Bayraksam hot..

23 cuma günü teslimim msn ekleyen arkadaslarla görüşelim... masallah baya kitle var burda

ismim samet.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Selam millet şuan ıspartadayım.. Bi gün önce çıktım yola Antalya üzeri geldiğim için antalyada bi gün geçirip 22sinde teslim olacağım.. Antalyada gezdim tozdum ama hiç tadı yok... Bende Antalyada kalmakatan vazcayıp ıspartaya indim gece.. Otogarda askeri malzeme satan bi dükkana aldılar servis bekleyin diyerek, hikayemiş baştan diyim.. Bi liste verip eksik varsa alış veriş yapılması sağlanıyor, ben aldıktan sonra pişman oldum zira öptüler az buçuk.. Harbi kazıkçılar haberiniz olsun.. Otogar haricinde tükkanlarda acemi asker öpmek için sabırsızlıkla bekliyorlar.. Size tavsiyem eksiğiniz varsada satıcıya kanmadan realistolun.. Bern metro turuzim ile geldim servis falan hikaye belediye otobüsüyle indim şehire.. 22 sinde yani yarın teslim olacam.. Görüşürüz beyler..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hayırlı teskereler developer....

Allaha emanet ol...

Hayırlısı ile gidip hayırlısı ile gelirsin inşallah...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Esenlerden saat 22:00'de topluca gidiyoz o zaman
Ali köyü felan ne yaw? Esnaf böyle olursa hiçbir yerde rahat etmeyiz
adam gece rahat yatıyosa askerie sahip çıkacak..Doğusu batısı hepsi
bizim bölücü faşistlere bu vatan toprağında nefes al(a)mayacaklar!!!
Hayatı zindan edip, Çanakkale ne bedellerle bu toprağa sahip çıkıldığını
çapulsuzlara, ABDullah uşaklarınada göstermekten her zaman olduğu
gibi yine zevk alacağız..

Bilader adamlar gece rahat uyuyamıyo..cunku Orda Gece Gunduz Eğitim Oldugundan ve Sureklı Sesler Oldugundan Dolayı Uyuyamıyolar...ve Sırf Bu yuzden adamlar askerı pek sevmezler..gıdınce goruces saten..Ben Kamıl Koç'la gıdıyorum.11-12 Numaralı Koltuktayız.Bı Sekılde Bulursun Bizi..!Sımdıden Hayırlı Teskereler..

KARdeş ben de...
İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkezi 40 NCI PİYADE EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI / ISPARTA
(P-004) 60-81 MM.HAV.ÇVŞ
25/11/2007 pazar günü teslim oluyorum... sen ne zaman teslim oluyorsun...

Birde giderken yanımaz neler almalıyız bilen varmı...
Bazıları orda herşeyi veriyor diyorlar... Kİ ÖLE VERİYORLAR
Bazıları sen yinede al...
Bazıları alsanda zaten onları açemiliğin bitene kadar dolapda durduğunu
Bazıları ise ne ıspartamı olum sen git köprüden atla diyor...

SON OLARAKDA HANGİ OTOBUS FİRMASINI TERCİH EDERSİNİZ...

Herkese hayırlı Teskereler...

msne eklemek isteyen arkadaşlar.MSN adresim: [email protected]

Kamil Koç'u Tavsıye ederim..Hakıkatten Çok iyi ve guzel arabaları var ustelık tecrubelı ve konforlu..

N

nerdesiN meHMET

Misafir
tanrı türk'ü korusun ve yüceltsin

Arkadaşlar bende 87/4 ısparta iç güvenliğe gidiyorum ..pazar günü teslim olcam..herkeze hayırlı teskereler...ALLAHA EMANET OLUN..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaslar suan ordayım..sanıldıgı gıbı ınzıbat falan beklemıyo..tam tersıne size cok yardımcı oluyolar..nerede ne yapabileceğinizi eksık malzemenız warsa onları nereden en ucus sekılde temın edıcegınızı soluyolar..suan hava acaip sıcak..saat 3-4 gibi teslım olmayı dusunuyorum..Hepinize Hayırlı teskereler

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaşlar ilk önce 40.piyade er eğitim alayına düşenlere allah kolaylık versin...
aşırı bir soğuğu vardır.75 günlük bir eğitim süresi vardır ve oraya düşen asker kardeşlerimizin
%90 ı doğuya gideceklerdir nerden biliyorsun derseniz benim abimde acemi birliğini ısparta da yaptı usta birliği diyarbakıra çıktı ve abim ordaki arkadaşları içinde en şanşlısıydı çünkü çoğu arkadaşı şırnak,hakkarı ve tunceliye gitti.

BÜTÜN ASKERLERE HAYIRLI TESKERELER................

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5