İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı

K

Kayıtsız Üye

Misafir
(p-011) r/a çvş. ne anlama geliyor arkaşlar yokmu bilen gerci ne kaldı 22 sine

benimkide (p-65) kardes o kesın mayın arama dedektörudur.cunku sılah olmadına göre o.pekı baska bıs yazmıo mu sadece o kadar mı.benımkınde (p 65)mayın arama dedektöru cawusu yazıo yanı senınle kadaerımız aynı sanırım.gorususruz

K

Kayıtsız Üye

Misafir
KARDES SEN BU ISI BILION EKLE

Bütün çavuşlar buraya toplanmış ya :p Ama hepiniz kayıtsız üyesiniz olmadı.
O zaman Çavuş Eğitim Taburuna gidenler MSN'leri bıraksın bir zahmet ;)

7.62 MM. MK. TF. ÇVŞ'dayım. Aynı yerde olan varmı benimle?
senınle beraber olcaz sanırım benım adım olcay senın kıne.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
selam

meraba arkadaşlar.bende ıspartra iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezine düştüm.sülüsümde myn.ded.opr.çvş yazıyor.24 de ordayım.ama sülüste yazan okadar önemli değilmiş.orda hepimiz çavuş talimgahında olacaz.orda eğitime göre sınıflandırma yapılacakmış.aynı yerde acemiliği yapan arkadaşlar söyledi.sanırım sülüsünde çavuş yazanların hepsi çavuş talimgahında olacak aynı yerde.orda görüşnek üzere.msn adresim fb_he_hakan .gitmewden önce tanışalım.ıspartada görüşmek üzere...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
exor

slm arkadslar bende yanınıza gelıyorum izm
allah hepğımıze once sabır sonra guc kuvvet versın inş sızlerle orda guzel anlar paylasırız
izmirden kart askerden slm...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bölüme sanırım 15e yakın çavuş not düştü ya bu kadar beklemezdim bütün Çavuşlar iyinet'den mi geçiyor nedir, Çavuş taburuna gelenler Developer(Özcan) kim diye bağırsınlar :D

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tertiplerimi niye siliyorsunuz yoksa yazma adabından mı yoksunlar birde Çavuş olacaklar yıkıldım :D

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Merhaba
daha önce yazmıştım hatta ilk yazan benim ama mail adresi problem oldul ki sanırım silinmiş.

ısparta mk.tf.çvş oğuz gomtanım :)

gmail kullanıyorum oturhan.. adresim.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Toplam 36 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 35 Misafir)

yuh :) developer konu patlama yaptı sana hayırlı teskereler bakalım biz nereye düşücez.

P

piyade cvş izzet

Misafir
tertiplerim

tertiplerim bende ıspartadayım pepimize simdiden hayırlı teskereler 23 ünde ordayım dafak herseye ragmen 460 by

K

Kayıtsız Üye

Misafir
TOKAT 40.piyade alayı

selam arkadaşlar bende iç gvnlik egitim ve tatb.bölümü 40 piyade alay komutanlıgı ıspartaya düştüm p mng k cvş yazıyo şimdiden herkese hayırlı teskereler allah yardımcınız olsun tokatlı
msn [email protected]

K

Kayıtsız Üye

Misafir
komando

mrb.ben kütahya dan semih.ısparta iç güvenlik tatb.merk.kom.eğt.a.k.lığı 21 kasımda 2007 de geliyorum.görüşmek üzere şimdiden hayırlı teskereler hepimize.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
benimkine myn.ded.opr.çvş yazmışlar.ama mayın işini istihkam bölükleri tarafından yapılıyormuş.ama ısparta çavuş talimgahı.ne alaka.bende zaten şans yok.bu tip işler hep beni bulur.ısparta iç güvenlik çvş talimgahına düşenler çok sıkı eğitime hazır olun.piyade komandolar

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar bende Isparta 7.62 mkineli tüfek çavuş talimgahına gidiyorum.
adım ümit demirel,
tertiplerimin allah yardımcısı olsun
0537 642 47 51

K

Kayıtsız Üye

Misafir
selam

arkadaslar bende 40. piyade alayı ic guvenlık ve tadbıkat bolugune dustum R/A cavuş yazıyo R/A roket atar demekmıs subeye sordum arkadaslar bu arada forma uye olmadım davet gerelli diyor ben msnimi vereyim ekleyin tanısalım msn vermek yasakmı bilmiyom ama chat_cini28@hot.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5