İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yarışmanın yasal prosedürü nedir ? Bu tarz ödül ve ikramiye vaad edilen yarışmaların ödülleri kazanan talihli noter huzurunda tespit edilir ve ödüller yine o şekilde verilir.

DooMsDaY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende email gonderdim. Bayadir iyinettede biraz takilayim diyordum bu yarisma vesile oldu.

lordlevent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler böylece kendimizi sınama şansımızda oldu.
bizde tuzumuz kadar katkıda bulunalım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar en az 30 başvuru gelmiş geceden bu yana.
Hemen hepsini işleyeceğiz.

ganyeto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeniyim ve merak ettim . bir hata mı yaptım ? Evet yeniyim ...sonra ?

Belli yeni olduğun... Seo denilen olayın kendisi manipulasyon, yani aslında yasak olan metotlarla yapılıyor. Şimdi kalkmış diyorsun ki, "yasak olan bir olayın ödülü noter huzurundaki çekiliş ile mi veriliyor?"

Dostum,

Forumdaki bilip-bilmediğin konulara mesaj yazmadan biraz araştır. Seo nedir? Seo yarışması nedir? Ödül neden verilir?

Webmaster forumları başka forumlara benzemez. Burada az bilenin çok bilene saygısı vardır. Çok bilen de az bilen talep ederse vakti doğrultusunda ücretli ya da ücretsiz yardım eder. Ok?

TUĞBERK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün gördüm maili, bende katılıyorum. Maili tarafınıza ilettim, herkese başarılar

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belli yeni olduğun... Seo denilen olayın kendisi manipulasyon, yani aslında yasak olan metotlarla yapılıyor. Şimdi kalkmış diyorsun ki, "yasak olan bir olayın ödülü noter huzurundaki çekiliş ile mi veriliyor?"

Dostum,

Forumdaki bilip-bilmediğin konulara mesaj yazmadan biraz araştır. Seo nedir? Seo yarışması nedir? Ödül neden verilir?

Webmaster forumları başka forumlara benzemez. Burada az bilenin çok bilene saygısı vardır. Çok bilen de az bilen talep ederse vakti doğrultusunda ücretli ya da ücretsiz yardım eder. Ok?

Çene çalma yarışması olsaydı 1. seçilebilirdin. Çenen değil kafatasının içindekini çalıştırırsan biraz, benim sorduğum soruya laubali ve gevşek bir cevap verene kadar daha muntazam akla yatkın cevap verirdin. Egoların tavana vurmuş ki; elinden birşey gelmediği için burada "yeniyim" diyen birisinin konumunu kullanarak, alay edebileceğini düşünerek, saygınlık kazanabileceğini düşünüyorsun. Üstelik saçma sözlerinle.

Saygı ancak onu kazanarak edinilebilir..........dostum

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar lütfen burayı tartışma konusuna çevirmeyin.
Güzel bir yarışmamız var,bırakın öyle devam etsin. :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben hâlâ şu anahtar kelimeyi anlamadım. Bu arada, gönül iser ki yarışmalar noterli olsun ama bir noterin saati kaç para haberiniz var mı? Bu yarışmaya katılanlar sadece güvenle giriyorlar ve kaldı ki zaten herkes yarışmayı esas yönünden teyit edebilir, SEO yarışması mı bu? O zaman aç google'ı kim birinci kim ikinci kendin kontrol et, bu kadar basit :)

Anahtar kelime ne ya? :) özelden söyleyin bak kimseye söylemem çok merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5