İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

Sizce İyinet Ayın web sitesi aşağıdakilerden hangisi olmalı

• 3dmalatya.com

Kullanılan: 10 9.3%
  • bilgisever.net

Kullanılan: 16 14.8%
  • kenancanol.com

Kullanılan: 4 3.7%
  • lyrics10.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • psikolik.com

Kullanılan: 12 11.1%
  • sahneustalari.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • sanalplanet.com

Kullanılan: 28 25.9%
  • usluer.net

Kullanılan: 23 21.3%
  • yeniansiklopedi.com

Kullanılan: 3 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    108
  • Anket kapatılmış .

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlk 10'a kalan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Sonuçlardan rahatsız olan arkadaşlar var ama herkesin memnun olması imkansız zaten bu tarz yarışmalarda.

Herkes kendini övüyo bende geri kalmıyım :D Bir misyon taşıyan, eşi olmayan, yazıları (max) 300'den fazla yorum alan tek site benimkisi :)

Ekleme:
Seo konusunda en iddialı benim hala :p

http://www.google.com.tr/#sclient=p....,cf.osb&fp=282e3c6005212f1e&biw=1280&bih=717

http://www.google.com.tr/search?rlz....,cf.osb&fp=fa24226abf9c008d&biw=1280&bih=709

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlk 10'a giremeyen siteler şike var diyorlar ya, önceki aşamayı kastediyordum biraderim.

yusufcanol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk 10a giren sitelere 3 bilet diğer sitelere 1er bilet verin, çekiliş yapın. Halk oylaması, bence sağlıklı bir yol değil.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Halk oylaması bencede hiç sağlıklı değil.

Eurovison gibi herkes dostuna oy vericek. Ama kurallar böyleyse bende sonuna kadar zorlıcam.

Hatta 12 Aralık tarihinde askerde olcağım için, internette kampanya başlatabilirim, bana oy verin 400 tl şehit ailelerine bağışlanıcak diye.

H

halilarici

Misafir

Eurovison gibi herkes dostuna oy vericek. Ama kurallar böyleyse bende sonuna kadar zorlıcam.

Hatta 12 Aralık tarihinde askerde olcağım için, internette kampanya başlatabilirim, bana oy verin 400 tl şehit ailelerine bağışlanıcak diye.

herkes dostuna oy verecek diye birşey yok.En iyi rüşveti verene veririm ben.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27

:) ama halk oylaması olmasa da jürinin halk önünde belli kriterlere göre değerlendirmesi gerekiyor güvenlik konusunda

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Jüri seçsin birinciyi, jüriye güvenmeyenin zaten iyinet forumunda işi ne ?

Bana oy verenlere 1 $ paypal atıyorum :p

Fuuy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyumu usluer.net ( İsmail ) kardeşimden yana kullandım inşallah hak eden kazanır. Tüm site sahibi arkadaşlara başarılar diliyorum.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Halk oylaması ne kadar sağlıklı tartışılır. Buna en güzel çözümü yukarıda arkadaşın biri belirtmiş. Halk oylaması %30 etkileyebilir. Kalan ise jüri seçimi olur. Ama artık çok geç diye düşünüyorum. Kurallar ilk açıklandığında bunun yanlış olduğu söylenmeliydi.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar yarışmanın en başında, halk oylamasının sonucu %50 etkileyeceği söylenmişti. Gerisi jürinin kararı olacaktır. Yarışma konusuna bir göz atarsanız göreceksiniz. Herkese başarılar..

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Oylama sonuçlarına direk etki edeceğinizi bilmenizi isteriz diye bir ibare var bu konunun en başında o yüzden söyledim Yeniçeri. Dediğin gibi olması daha iyi.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
psikolik.com sitesi en güzel biçimde optimize edilmiş ve Full CSS yapısı + HTML 5 Microdata verisiyle fark yapmış durumda. Bundan ötürü psikolik.com diyorum.

tlyyvz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lyrics10.com tasarımı çok hoşuma gitti. herkes bloglarla katılmış yarışmaya, bu farklı bir proje bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5