İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ayın Web Sitesi Oylaması

Sizce İyinet Ayın web sitesi aşağıdakilerden hangisi olmalı

• 3dmalatya.com

Kullanılan: 10 9.3%
  • bilgisever.net

Kullanılan: 16 14.8%
  • kenancanol.com

Kullanılan: 4 3.7%
  • lyrics10.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • psikolik.com

Kullanılan: 12 11.1%
  • sahneustalari.com

Kullanılan: 6 5.6%
  • sanalplanet.com

Kullanılan: 28 25.9%
  • usluer.net

Kullanılan: 23 21.3%
  • yeniansiklopedi.com

Kullanılan: 3 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    108
  • Anket kapatılmış .

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yarışma kurallarında açıkça belirttik. Yazılmayan şeyleri tartışmanın bir anlamı yok. Siteye yeni üye olanların da oyları geçerlidir. Sadece multi üyelikler açılarak kullanılan oylar geçersiz sayılacaktır. Sadece oy kullanmak için üye olanlar olabilir. Sizler sitelerinizde, çevrenizde yarışmayı duyurup, arkadaşlarınızı oy kullanmaya teşvik edebilirsiniz.
Bundan sonra bu tarz konuşmalar yapılmasın lütfen. Hiçbirşey değişmeyecektir.
Ayrıca halk oylaması %50 etkilidir. Bunu daha önce açıkladık. Burda 1000 oy alıp fark atan bir site, yarışmayı kazanamayabilir. Lütfen artık tartışmaları bir kenara bırakalım. Yapıcı olmaya çalışalım.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Kusura bakmayın arkadaşlar, çok fazla gereksiz yorum var.
Herkes kendince düşünmüş, öyle yorum yapmış.
Psikolik.com 'a alakasız bir soru sormak için girmiştim ve çok güzel, çok sıcak karşılanmıştım.
Onun için aklımın bir köşesinde yer etmiş, görür görmez ona oy verdim.
Haksızlık falan yok gibime geliyor. Ki bence yok.
Umarım gerçekten hakeden bu yarışmayı kazanır.
Herkese bol şans dilerim.

bunyamin2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisever.net

bilgisever.net e oyunuzu Werin COk lazim bu putcet:tili

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yarışmanın kurallarını tartışmanız yersizdir.Şu anda bu kurallarla başlandığı için bu kurallarla bitmelidir.
Ama bir sonraki yarışmamız için önerileriniz varsa,başka bir konu açıp oradan bizimle paylaşabilirsiniz.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
psikolik.com atağa geçmiş durumda bakalım ilerleyen saatler ve günler neler gösterecek.

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben oy kullanmadım fakat yarışmaya şöyle bir incelediğimde daha çok grubu olan önde gider bir his verdi bana

2. bu konu sadece ankete ayrılmalıydı soru dışında oyumu ahmete verdim mehmetten aldım gibi yönlndirici yazılar kural dışı olmalıydı neyse katılan herkese başarılar

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Burda aslında adaletsizlik var çevresi olan karışmayı kazanacak. Kişi dışardan üye getirecek sadece oy amaçlı siteye üye olup oyunu kullanacak bu sayede yarışmayı kazanma seviyesine gelecek bu aslında kural dışı olması gerek ama bakıyorum bir sorun teşkil etmiyor çünkü bu olay sitenin de işine geliyor üye kazanıyorlar. Umarım gerçekten hak eden kazanır.

NOT: Ben sadece görüşümü belirttim lütfen mesajı silmeyiniz moderatörler.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Burda aslında adaletsizlik var çevresi olan karışmayı kazanacak. Kişi dışardan üye getirecek sadece oy amaçlı siteye üye olup oyunu kullanacak bu sayede yarışmayı kazanma seviyesine gelecek bu aslında kural dışı olması gerek ama bakıyorum bir sorun teşkil etmiyor çünkü bu olay sitenin de işine geliyor üye kazanıyorlar. Umarım gerçekten hak eden kazanır.

katılıyorum ; forum olması büyük bir avantajdı ama bizda yoktu maalesef :(

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Gerekli açıklama yapıldı, hâla adaletsizlik diyorsunuz.
Bence çok iyi gidiyor. Yarışma bu, yenmekte var yenilmekte. :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yarışma kurallarında açıkça belirttik. Yazılmayan şeyleri tartışmanın bir anlamı yok. Siteye yeni üye olanların da oyları geçerlidir. Sadece multi üyelikler açılarak kullanılan oylar geçersiz sayılacaktır. Sadece oy kullanmak için üye olanlar olabilir. Sizler sitelerinizde, çevrenizde yarışmayı duyurup, arkadaşlarınızı oy kullanmaya teşvik edebilirsiniz.
Bundan sonra bu tarz konuşmalar yapılmasın lütfen. Hiçbirşey değişmeyecektir.
Ayrıca halk oylaması %50 etkilidir. Bunu daha önce açıkladık. Burda 1000 oy alıp fark atan bir site, yarışmayı kazanamayabilir. Lütfen artık tartışmaları bir kenara bırakalım. Yapıcı olmaya çalışalım.

Küfür, hakaret, aşağılama söz konusu olmadıkça mesaları silmiyoruz zaten. Fakat siz tüm mesajları okumamışsınız. Bir önceki sayfada yukarıda ki mesajı yazmıştım.
Yine de söylüyoruz. Fikirleriniz bizim için önemli. Önerilerin hepsini bir sonraki yarışma da değerlendireceğiz. Fakat bu yarışma için bir değişiklik söz konusu değil. Bu yarışmaya katılan herkes, bunları bilerek katıldı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bugün iyinet üzerinden 1 ziyaretçi gelmiş, ama kullanılan oy sayısı daha fazla ankette. Yani, millet sitelere bakmadan arkadaşına oy veriyor. Arkadaşı bol olan kazansın ayın sitesi ödülünü.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında kurallar başta belliydi ve itiraz edilmedi. Siteler belli olduktan sonra da itiraz edilmesi yersiz. Ödülde güzel olunca arkadaşlarını oy kullanmaya teşvik edecek kişiler elbette olacaktır. Ne diyelim hayırlısı olsun. :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ben kendi sitemi işin içinden çıkartırsam daha öncedende takip ediyordum ismail in sitesini.
girerse büyük ihtimal kazanır diyordum. usluer için. hayırlısı bakalım.

ortalamaninja

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sürekli güncel tutulan site bulmak zordur
programlamada siteye kolaylıkla gezintiye olanak veriyor o nedenle bence Psikolik.com
bi adım önde. tebrikler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5