İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet butonlarında gazetenet reklamı

R

Radyoblue

Misafir
Dogru olmasi icin referxchange susalimmi yani,ne diyosun sen?burda herkez rahatsizligini dile getiriyor.Yapilan yanlis ortada iste..herkez en kisa sürede bu yanlisliga son verilmesini istiyor kimsede sitesinde gazetenet linkini istemiyor.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyoblue' Alıntı:
Dogru olmasi icin referxchange susalimmi yani,ne diyosun sen?burda herkez rahatsizligini dile getiriyor.Yapilan yanlis ortada iste..herkez en kisa sürede bu yanlisliga son verilmesini istiyor kimsede sitesinde gazetenet linkini istemiyor.

Arkadaşım o kadar dikkat ederek yazdım senin verdiğin cevap gibi bir cevap gelmesin diye ama ille de yanlış anlaşılacak.

Açıkca eleştiri yapılmasını yasaklayamayız tabii demişim. Bundan sen susmanızı söylediğimi nasıl anlıyorsun?

azıcık sabırlı olun demişim. Ayrıca mesajları okursanız durumu daha iyi kavrayabilirsiniz. bedavaonline da iyinetadmine mesaj attığını söylemiş yanıt bekliyor.

Siz görüşünüzü yazıyorsunuz çok güzel. Moderatörlerin görüşlerini yazma hakları da vardır herhalde ! ben de sabırlı olun biraz diyorum. O KADAR !!

Saygılar...

R

Radyoblue

Misafir
Haklisin ReferXChange,bir cok kisi bu gün düzelmezse iyinetten cikmaya hazirlaniyor,insallah kisa sürede bu hata düzeltilir,ama prestij kaybi biraz zor telafi edilir.

Z

zeynelkoc

Misafir
kimse susun demiyor tabi rahatsızlığınızı dile getireceksiniz ama biraz üslubumuza dikkat etmemiz elbet daha iyi olacaktır

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet adminlerine

Web sitemdeki sayacınızla bereber belirmeye başlayan link beni oldukça rahatsız etti.Bu hatanın bir an önce giderilmesini rica ediyorum.Link devam eder ise yarından itibaren sayac kodumu kaldırıyorum.Bilginize.
Bedavamelodi.com

S

Sticks

Misafir
Valla kullanmıyorum ama yeryüzünde böyle birşeyin başka bir Toplist servisinin yaptığını açıkçası görmedim.
Üye sözleşmesinde böyle birşey üyeler kayıt olurken belirtilmedi ise iyinetin böyle birşey yayınlamaya hakkı yoktur.
Gerçekten çok saçma ve bu konuya geri dönüp bakmayacağım o yüzden bu mesajıma cevap yazmanıza gerek yok.

Dediğim gibi sözleşmede geçmiyor ise üye olurken yapılması iyinetin hakkı değildir fakat böyle birşey sözleşmede geçiyorsa webmasterların şikayet etme hakkı yoktur.

Ama normal bir göz ile bakıldığında cidden çok saçmadır ve haksız kazanç elde etme amaçlı yapılmıştır ki bu da iyinetin yapmasını hiç beklemediğimiz birşeydir.
Böyle birşeyi savunanların da gerçekten ne kadar anlayışlı insanlar olduğu ortadadır.

Kınasam da farketmeyeceğim ama böyle başarılı bir sistemin yöneticilerinin böyle KALİTESİZ/HAKSIZ VE SEVİYESİZ birşey yapmış olması birçok yer tarafından iyinet'in gözden düşmesine sebep olacaktır.

I

iyiliste

Misafir
Sanirim iyinet admini henuz online olmadi ve bunlari okumuyor. Okuyunca hatasini anlayip reklami kaldiracaktir.
Online olsa herhalde en azindan bir aciklama yapardi. bekleyelim bakalim.

Z

zeynelkoc

Misafir
toplist bannerlarının bulunduğu yerler altüst olmuş durumda iyinet adminin düzelteceğine eminim yoksa birçok üyesini kaybetme tehlikesi yaşar

ayrıca henüz online olmamış

iyinetadmin
Son Hareketi: Bugün 07:37

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün arkadaşlarıma katılarak iyineti bu yaptıgı işten dolayı kınıyorum tasarımları bozuyor ve bize kazandırdıgı güveni kaybediyor durumda yapıcaksanız bi iş 88x31 banneri değiştirerek yapmanız yeterlidir!!! Bi Kaç Arkadaşımın Dediği Gibi Bende Sitelerimi Cekeceğim Düzelmemesi Durumunda...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin online olunca eminimki konu hallolacak ve çoğunluğun sesine kulak verecektir.
Tabii konu hakkında ki yorumlarınızı yazmaya devam edebilirsiniz. (aşırılık yasak ama :))

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım Anasayfaya Git ve Altta Online Olanlara Bak... Hatta Alt-Print Screen ile resmide çektim ama dosya yükleyemioruz buraya gösteremicem :) ve yeni online olmadı... su adna nerede nbaksan 15 dakikadır online...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin'in hangi sayfayı izlediğini görebiliyorum, şuan da forumla ilgili diye bir bölüm var, oraya bakıyor!
Belki çok uzun bir açıklama yazıyordur. :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu "iyinet ve forumlar ile ilgili" başlıklı foruma açsaydınız, eminim daha kısa sürede cevap alacaktınız.

S

Senbul

Misafir
Bu gercekten cok ayıp bir durum.Bende iyinet bannerı kaldırıyorum.Hostbul zaten cıkıyor donusumlu olarak bu çıkan link tasarımı bozuyor.Nezaman o reklam kalkar bende sayacı ozaman tekrar koyarım.Herkesı protestoya davet ediyorum...

T

türkelit

Misafir
Arkadaşlar bugünün yarınıda var ...banneri kaldırıyorum lar vs..vs.. admin herhalde sitenizin görünümü bozuluyor endişenizi gözönüne alacaktır ama biraz eleştirilerin dozunu kaçırmıyormusunuz?
Eleştirilerinizde haklı olabirsiniz ...sanmıyorm admin bilinçli olarak sitenizde bozukluklar meydana gelmesini istesin..eğer hata yapıldıysa düzeltilir mutlaka.. gerçi benim sayfamda hiçbir sorun yok zaten iyi net bannerinden başka banner da yok.
Bazı arkadaşların tepkisi sanki sayfalarında milyarlarca liralık zarar oluşmuş gibi anlaşılma yaratıyor insanda.
Tahminim adminin aklına gelmemiştir üye sitelerde bozukluğa yol açabilirmi uygulama diye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5