İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet butonlarında gazetenet reklamı

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"gerçi benim sayfamda hiçbir sorun yok zaten iyi net bannerinden başka banner da yok."

Eminmisiniz?

Z

zeynelkoc

Misafir
iç sayfalardan biri

toplist kodlarının iç içe girdiğini göstermek için yazmıştım

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eh ben admını uzun suredır onlıne goruyorum nedne bi açıklama yazmıyor ? iyi veya kotu bır açıklama yayınlanması gayet iyi olur düşüncesi içerisindeyım...

U

ulukislali

Misafir
Sabahtan bu yana admin'den cevap gelmemesi gercekten cok ilginc.Eger ki yaptigi isin dogrulugundan eminse, burada kendini coktan savunmasi gerekmez miydi? Reklam yaptigi site sanki iyinet degil, amatör, bu islere yeni baslayan birinin sitesi. Acaba iyinet sahibinin oglu ya da kizi bir deneme yapti da onun mu reklamini yapmaya calisiyor.
4,5 yildir ciddi, profesyonel bir site olarak bildigim iyinet üzerine acaba hala öyle düsünebilir miyim? Admin su gözlüklerini cikar ve yazilan yazilara bir göz at istersen.
......................................... www.berin.de

A

atakan_s

Misafir
Arkadaşlarım,

iyinet gibi bir sitenin böyle bir uygulamanın sonuçlarını tahmin edememiştir gibi bir savunma kabul edilemezdir. Üzülerek söylüyorum ki, bu uygulamanın sonucunu tahmin edemeyecek birisi iyinet'i alacak ve/veya yönetecek kadar tecrübesiz olamaz.

Ayrıca admin'den halen cevap gelmemesi de kafamızdaki soru işaretlerinin büyümesine sebep oluyor.

Komplo teorileri yazmak hiç hoş değil, böyle bir şeyin olmaması temennimiz ama yakında iyinet sponsorlarının linklerini de yayınlayabilir mi? Neden olmasın!

Kim tahmin ederdi ki sitemize böyle bir link ekleneceğini? Değil mi?

Site admininden bir cevap gelmemesini, yaptığını haklı olarak yaptığını düşündüğüne yormaktayım ben.

Kimsenin şahsına ya da yönetim biçimine karışmam, karışamam.
Ama birer birer yitip giden üyeler iyinet admini için bir sorun olmasa gerek (halen cevap vermediğine göre..)

Bir düşünün, normal bir siteyi ayakta tutan ziyaretçileridir, ama bir toplist'i ayakta tutan üye site sahipleridir.

Sesimizi bu kadar hızlı duyurmamıza rağmen halen cevap verilmemesi ise bence yapılan en büyük hatadır.

Sayın moderatörler,

Ortamı sakinleştirmekteki iyi niyetinize teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarım adına burada yıkıcı değil, yapıcı olmaya çalıştığımızı bildiririm.

Saygılar.

R

Radyoblue

Misafir
Türklelit hadi bakalim bu laflarinla iyinet adminden 10 puan alirsin,yalakalik yapmayin neyse onu söylüyor millet

S

Senbul

Misafir
Site adresi: http://www.senbul.com
Site adı: S e n b u l . c o m

Sayın , İYİNET'e kayıtlı http://www.senbul.com adresindeki 'S e n b u l . c o m' isimli sitenizin iyinet kurallarına uygun olmadığı tesbit edilmiştir. Siteniz veritabanımızdan banlanmıştır.

Admin bu konuda ne kadarda alınganmıs sitemi banlamıs.Ama buraya cevap yazma ve uyelerden özür dilemek gibi bir lükse girmemiş.Ya bukadar cocukca bir davranıs beklemezdim bu yonetimden.Çok komik duruma düşürdün kendini.Neyse diğer sitemi banlamayı unutmussun.Onuda kendim sildim....Bari acıkca yazsaydın yaptıgın protesto hosuma gitmedi oyuzden banladım diye.dürüst olsaydın ama onu bile beceremedin.

Sayın ,
İYİNET sayaç sistemi üyeliğiniz, isteğiniz üzerine iptal edilmiştir.
Aramızdan ayrıldığınız için üzgünüz.
İleride sizi tekrar aramızda görmek dileği ile şimdilik hoşçakalın

T

türkelit

Misafir
Radyoblue' Alıntı:
Türklelit hadi bakalim bu laflarinla iyinet adminden 10 puan alirsin,yalakalik yapmayin neyse onu söylüyor millet
Samimimisin bu söylediklerinle ? sadece evet / hayır demen yeter.
Böyle düşündüğün için üzüldüm gerçekten.
Benim için kapanmıştır bu konu.
yalakalık lafına yorum yapmıcam (protesto)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi.org
cepsayfam.net
aramatr.com
sitelerini iyinetten cekmiş bulunmaktayım kaliteli oldugunu düşündüğüm iyineti artık 3 büyük toplistten biri olarak görmediğim için listemden cıkarmış bulunmaktayım...

C

canm

Misafir
evet arkadaslar, eğer Sticks'in dedigi gibi uyelık sartlarında, kaydolurken boyle bırsey belırtılmedıyse, yapılan gercekten buyuk terbıyesızlık !!
Kurallar bir yana, hakkaten çirkin bir davranış, sırf bu sebepten bırakın iyi.net'i.
Forumlarından bile soğudum.

Hele insanlara zorla yaptırılan link değişiminden " gazete zımbırtısından bahsedıyorum." bana artık para verseler o siteye girmem !!

Bu boyle giderse, ziyaretçi kaybetmenin dışında, " adi bir toplist olarak anılır"

iyi calismalar...

Z

zeynelkoc

Misafir
Banner kodunun altındaki link kaldırılmış

Açıklama da en kısa zamanda umarım yapılacaktır...

U

ulukislali

Misafir
Kaldirilmis gördük zeynel, ama hic olmamaliydi. Bu safhaya gelmemeliydi is. Ayrica elestiri yapti diye bir arkadasin sitesi gercekten cikarildiysa, hemen tekrar kendisinden özür dileyerek alinmali. Bu benim kisisel düsüncem.
Umarim iyinet bundan sonraki adimlarini daha profesyonelce atar da bu forumda bos seyler yerine, daha yapici konular tartisilir .
...................................... www.berin.de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5