İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet butonlarında gazetenet reklamı

S

SempatiX

Misafir
Sadece Saçma ve Ezikçe Demekle Yetiniyorum... Arkadaşımızın Sitesi Kurallara Aykırı İse Nasıl Buraya Önce Kabul Ediliyor ? Sonra Banlanıyor... Degil Sayacın Kaldırılması Artık Reklamlarım Bile Konulsa İşim Olmaz İyinet Toplistiyle... ( Kimse lagaluga Yapmasın Kendi Şahsi Görüşüm... ) türkelit Arkadaşım Bu Dava Basit Bir Link İşi Degil Göründüğü Gibi... Buradaki Asıl Dava Linkin Konulması Degil Linkin Konularak Buradaki Webmasterlerin Afedersiniz Ama Keriz Yerine Konularak Üzerlerinden Kar Elde Etmektir... Sadece Yazık...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sitesi silinen arkadasinin sitesine girip bir bakma zahmetinde bulunsaydin, arkadasinin a d u l t site reklami/linki yayinladigini gorebilirdin. iyinet kurallarina uyarak uye olduktan sonra, kurallara uymaktab vazgecenlerin siteleri banlanir bkz: http://www.iyinet.com/i/rules

Amacin spekulasyon yaratmak ve iyinet aleyhine propaganda yapmak ise yanlis yerdesin. Baska forumlari dene.

R

Radyoblue

Misafir
THM haklisin bu konuda cikarilacaksa bu sitelerde cikarilmali öyleyse.www.webservis.gen.tr de eg-zotik shop reklami yapiyor neden o site cikarilmiyor,hiti yüksek sitelerle ugrasmak SIKAR biraz öyle degilmi?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sekulasyon yapiyorsun, cunku ben bu mesaji buraya yazana kadar ortaligi karistirmakti niyetin. "Turk webmasterlari icin varim" da cok komik bir aciklama.

Yukarida bahsi gecen siteler sikayet olarak kabul edilip tek tek incelenecektir.
Bu tur siteleri tesbit ettikce lutfen bildiriniz.

S

Senbul

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Sitesi silinen arkadasinin sitesine girip bir bakma zahmetinde bulunsaydin, arkadasinin a d u l t site reklami/linki yayinladigini gorebilirdin. iyinet kurallarina uyarak uye olduktan sonra, kurallara uymaktab vazgecenlerin siteleri banlanir bkz: http://www.iyinet.com/i/rules

Amacin spekulasyon yaratmak ve iyinet aleyhine propaganda yapmak ise yanlis yerdesin. Baska forumlari dene.

Çok komik bir acıklama inan sadece guldum biliyormusun.a d u l t site reklamı var diye banladım demek sadece.Suanda iynete kayıtlı şuan itibarı ile 1517 adet site var.İlk sayfana baksan ne sitelerde benim sitemde olan a d u l t site reklamı yayınlayan siteler goreceksin.ilk 100 içinde abartısız en az 30 site bulurusun a d u l t site reklamı yapan.Kaldıkı ben sadece textreklam olrak sitemde reklam yayınlamaktayım.Banner olarak bile değil sen boyle a d u l t site reklamı yapan siteleri banlarsan herhalde listede enfazla 500 site kalır.
Bakın ilk sayfadan size ornekler.

abaragambi.com
sevkpartner.com/
eg-zotikitiraf.com
bedavalar.net
eg-zotikhaber.

sende bunların reklamını yapıyorsun kendinide banla ozaman :)

Bukonuda bana destek veren arkadaslara tesekkurler.Bu sekilde dusunen tek kişi olmadıgıma sevindim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu sitelerde incelenecektir senbul, uyarin icin tesekkurler.

S

Senbul

Misafir
İyinet admin sana listendeki site reklamı yapan siteleri arastırp yazacan bunların içinde isim yapmıs siteler var.Bakalım ozaman onları banlayabilcekmısın.eger bunu yapabilirsen senın hakkındaki tüm yazdıklarımdan dolayı bu forumda butun uyelerden özür dileyecem.Ama sende bu sozunu tutcaksın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
R

Radyoblue

Misafir
senbul sen atildin diye milletide attirmaya calisiyosun.Biz burada senin atilmaman gerektigini savunmaya calisiyoruz.Bence diger sitelerin webmasterine gercekten ayip ettin.

S

Senbul

Misafir
Evet bak şimdi sen burada yazılı siteleri banlayabilirsen;Bende bütün forumdan sana karsı hata yaptıgımı soyleyip özür dileyeceğim.Ben sitemde eg-zotik birkac sitenin text olarak reklamını yaptıgım gerekcesiyle banlandım.Ama bu asagıda ismi yazılı sitelerin hepsinde (Şuan itibarı ile 20:45) farklı eg-zotik sitelerin banner olarak reklamları var.Madem beni banladın bunlarıda banla..

Bu siteler ilk 150 site arasından tek tek ziyaret edilerek tespit edildi.Site sahiblerine karsı hiç bir pozitif durum yoktur.Sadece bana yapılan haksızlıgı ortaya cıkarmak için referans olarak yazılmıstır.Bu durumdan rahatsız olan site sahiblerinde özür dilerim.kendinizi benim yerime koyarak düşünmenizi rica ederim...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet saçmalamaya başladı artık seviye diye bişi bırakmadı ne kendi sitesinde nede forumunda beni ilgilendirmiyor artık zaten sitelerimide cektiğimi bi önceki mesajımda bildirmiştim bundan sonra adil olmayan bir şekilde iyinete yayın hayatında başarılar.

S

Senbul

Misafir
Radyoblue' Alıntı:
senbul sen atildin diye milletide attirmaya calisiyosun.Biz burada senin atilmaman gerektigini savunmaya calisiyoruz.Bence diger sitelerin webmasterine gercekten ayip ettin.

YA arkadasım benım kimsiyi attırmaya niyetim yok tamammı.Ortada yapılan haksızlık belli ve acık.Bana site reklamı var diye banlandın yazıyor.Ama asıl neden bu değil.Bu konuyu bastan sona okumadın herhalde.Okusaydın anlardın neden bukadar bu konunun ustunde durdugumu.İyinet beni atsa ne olur atmasa neolur bir site banlamıstı ben oteki sitlerimide kendim sildim.Ayrıca o yazdıgım siteleri banlamak o kadarda kolay olmaz senbul.comu banlamak kolay olabilir ama bir webservisi yada abaragambiyi banlamak okadar kolay değil.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Siteleri incelemeye henuz vaktim olmadi ama kisaca:

Bu sitlerin hepsi uye olurken incelendi ve sitelerinde sadece urunlerinin resmi oldugu icin onaylandi. Sonradan musteri cekmek amaci ile resimler eklendi ise (urun haric) bu siteler uyelikten cikartilir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
mp3arsivi' Alıntı:
İyinet saçmalamaya başladı artık seviye diye bişi bırakmadı ne kendi sitesinde nede forumunda beni ilgilendirmiyor artık zaten sitelerimide cektiğimi bi önceki mesajımda bildirmiştim bundan sonra adil olmayan bir şekilde iyinete yayın hayatında başarılar.
Sanirim benim sacmaladigimi soylemek istiyorsun. iyinet != iyinetadmin

S

Senbul

Misafir
Arkadasım kesınlikle elestirine saygı duyuyorum.ben zaten burada iyinete tekrar uye olma cabasında degilim.iyinete uye olmam yada olmam onemli degil.Ben listeden banner yanında cıkan linkten rahatsız oldugumu dile getirdim ve kodu sayfamdan kaldırdıgım için banlandın.Ama konu baska tarafa dondu eg-zotik site reklamı yaptıgım için atıldı oldu.Bunun ustune ben uyelıgımı sonlandırdım Bende 1 tane site yokki diğer sitelerimide kendim cektim.Adminin 2000 siteyi kontrol etmesi zaten imkansız bunun bilincindeyim ama o siteler zaten hep ilk sayfada benim sitemin ilk sayfaya cıkmasına imkan yok nasıl olduda 1752 site arasında secilipte eg-zotik site reklamı var gerkcesiyle banlnadı ?

R

Radyoblue

Misafir
e konu uzadi iyice sündü arkadaslar simdi ne olacak webmasterler eg-zotik shop reklami alamayacakmi,alirsada iyinetten banlaniyomu.Eski köye yeni adet pek DATLI olmadi ya demi.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sen ciddi misinnn bende seni garip bi modaratör sanıyordum cok tırstım ben yaaa

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farkında olmana sevındım zaten yukarıda yazılı olan bir çok site sadece urunlerı satanın reklamını yapıyor....
Saygılar..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senbul dikaktını çekerse yazıyı duzeltmıştım demekkı ben duzeltırken sen almışsın, o yorumu yazarken sadece senın yazdıkalrını okumuştu m ancak yazdıkdan sonra oncekı sayfaya dondum ve yanlış bir açıklama yaptığımı anladım,
saygılar...

S

Senbul

Misafir
dazlakcom' Alıntı:
senbul dikaktını çekerse yazıyı duzeltmıştım demekkı ben duzeltırken sen almışsın, o yorumu yazarken sadece senın yazdıkalrını okumuştu m ancak yazdıkdan sonra oncekı sayfaya dondum ve yanlış bir açıklama yaptığımı anladım,
saygılar...

Evet bende mesajı yolladıktan sonra farkettim.ben alıntı yaparken sen duzelmişsin.

S

Senbul

Misafir
iOysa ben sitemde banner bile yayınlamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5