İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hublot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç " tırnaklı olarakmı yoksa tırnaksızmı olacak?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Herkese başarılar, bakalım ne çekişmeler olacak :)

Bu arada forumtr a.ş. mi yahu? :D

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu arada katılım için mail vb. başvuru mesaj olayı var mı ?

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yarışmayı kazanacak sıralamada alt sayfaların veya klasörlerin değil de sıralanan saf domainlerin kazanacağı belirtilmiş idi.

Google
Google. Gelişmiş Arama · Dil Araçları. Web'de Ara Türkçe sayfalarda ara. Google'la Reklam Fırsatları - Google Hakkında - Google.com in English ...
www.google.com/intl/tr/ - Önbellek - Benzer
Google - [ Bu sayfanın çevirisini yap ]
Enables users to search the Web, Usenet, and images. Features include PageRank, caching and translation of results, and an option to find similar pages.
www.google.com/ - Önbellek - Benzer​

gibi olur ise. Burada ana domain sayfanın sonunda da olsa klasörlü sonuç yukarıda olduğu için google aynı domaindeki alttaki sonucu yukarıya çekiyor. Böyle bir durumda ne olur?

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben şimdi domain aldım sitemi oluşturdum.bir yere bilgi vermek falan gibi bir zorunluluk var mı?siteyi açtım eklemem gerekenleri ekledim.yapılacak bişey var mı başka ? sonradan boşa kürek çekmeyelim.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben şimdi domain aldım sitemi oluşturdum.bir yere bilgi vermek falan gibi bir zorunluluk var mı?siteyi açtım eklemem gerekenleri ekledim.yapılacak bişey var mı başka ? sonradan boşa kürek çekmeyelim.

bu soru ve birden çok siteyle katılabilir miyiz?

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu soru ve birden çok siteyle katılabilir miyiz?

önceki mesajları okursanız hocam yarışmayı düzenleyen kişi birden çok siteyle katılmamızı tavsiye etti sandbox vs durumları için. Ayrıca ek olarak demiştiki şuanlık bir yere bildirilmesine gerek yok fakat ilerleyen zamanlarda bunun içinde bilgilendirme alacak herkesten şuanlık değil yani.

Vendetta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarismaya katilma süresi varmi? yoksa 3 ay önceden katilmak istiyorum

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Başlangıçtan 2 ay sonra gibi bir süreden bahsediliyordu. Bu da mayıs sonuna denk geliyor.

T

trgy

Misafir
Yarışma güzel gidiyor. baya bir site katılmış. :)

dipnot: Linklerini eklemeyenler eklesin bu son uyarımdır. Pazar gününe kadar eklemyenler eklesin. Gördüğüm kişiyi eleyeceğim. Kimsenin canının yanmasını istemem.

T

trgy

Misafir
Kaç kişi katıldı bilmiyorum indexlenen sitelr üzerinden tahmin yürüttüm. Haftaya belli ederiz kaç kişi katılmış.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Selamlar,

Acaba yarışma için açtığımız sitenin subdomaini ilede yarışmaya katılabilirmiyiz ?

Örneğin :

site 1: iyinetfrmtr.com
site 2:iyinetmrdvt.iyinetfrmtr.com

Teşekkürler.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Selamlar,

Acaba yarışma için açtığımız sitenin subdomaini ilede yarışmaya katılabilirmiyiz ?

Örneğin :

site 1: iyinetfrmtr.com
site 2:iyinetmrdvt.iyinetfrmtr.com

Teşekkürler.
subdomain ile katılım yasaksa tabi ki buda yasaktır.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
subdomain ile katılım yasaksa tabi ki buda yasaktır.

Subdomain neden yasak biliyormusun peki ? Eski bir sitenye ait olduğu için benim dediğim yarışma için açtığımız site için lütfen TRGY haricindekiler cevaplamasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi