İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Süre uzun olduğu için katılacak kişiler var daha en az 75 i bulacağımızı düşünüyorum. Yarışmaya son katılım tarihini belirttikten sonra daha net belli olur herşey.
Diğer önerilerilerle de kitleyi artırabilirsiniz. Sonuçta basına yansıyan veya somut olarak bu alanda bir ödül töreni gerçekleştiren bir yarışma bu zamana kadar yapılmadı. Tabii bütçeye ve bağlantılara da bağlı bir durum.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı siteler siteadı.com/... diye katılmış bunlar yasak değil mi?

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Fakat siteadı.com/***** olan çoğu site, sadece yarışmayı tanıtan yazı içeren siteler.. Onlar zaten yarışmadayız demiyor, şu siteyi destekliyoruz diyor ve/veya ona backlink veriyor :)

T

trgy

Misafir
Ben de her katılanın ismi ve tüm bilgileri mevcut bahsettiğiniz sitelerin sahiplerini de biliyorum ama neden öğrenmek istiyorsunuz?

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyinetfrmtrtrkygnclrwebmaster-seoyarismasi.com // satılıktır. Şuan ilk sayfada ilgilenmediğim için bu şekilde gidiyor.

İletişim için pm.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Öğrenmek istedim hocam. Herhangi bir nedeni yok. Sıralamada olan arkadaşları bilmek iyi olurdu.

Aslında şu an birinci olan yarışma sonunda ilk sayfada dahi olmayabilir.. Bence son ay herkes kim birinci kim ikinci vs vs bilse daha iyi olur. ( Kişiler açıklamadıkca bilmemeli ) Anlık sıralama değişebilir. Eminim trgy kendisine yollanan bilgileri saklı tutacaktır.

T

trgy

Misafir
Tüm bilgiler gizli arkadaşlar kimseye belirtilmeyecek. Belirtildiği zaman dostu olan var düşmanı olan var, çirkin şeyler olabiliyor.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Üşenmeyip tek tek baktım. Lakin göremedim. Bu sitelerini öğrenmek istediğim şahısların şu site benimdir deyip yazmaları benim o konuda tek tek o siteler var mı yok mu? Diye aramamdan daha kolay bir durumdu. Öneriniz için sağolun hocam.
Rica ederim :)
Nasıl gidiyor yarışma arkadaşlar..

İyi gidiyor, dün başlayan "bu sayfanın çevirisini yap" sorununu çözmeye çalışıyorum :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
katılmayı düşünüyorum fakat geç kaldığımı düşündüm. 2 ay bitmiş başlangıçtan bu yana.

biraz araştırma yapıp tekrar karar vercem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5