İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet e-dergi Türkiye'nin webmaster dergisi!

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Evet yaptımda upload etmedim, fazladan öneri olursa onlarıda yapar koyarım diye düşünmüştüm ancak yarım ile bir saat arasında upload ederim. Şu an dışarıdayım.

Ekleme: Söyledikleriniz doğrultusunda hazırlanan kapak;
1434.png

1382.png

1427.png

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Kapak gerçekten güzel ama fontları boğmuşsunuz. Yani tutup inceltmişsiniz pixelleri kaymış. Tahoma 15px ile oraya sığdırabilirsiniz iPhone4'ü. kırmızı yerine de siyah ya da mavinin koyu rengi olabilir.

E

Erturk

Misafir
Öylesine karalamıştım dostum. Bir süredir forumla pek ilgilenemiyorum :hihi: Beyaz olduğunu bilmiyordum o yüzden standart bir resim koydum. İçerik hakkında da bilgim yok açıkcası :) Şablon hazır. Düzenlemeler ve ince ayarlar sonrada yapılabilir tabi.

sempaty teşekkürler ;)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hocam yok mu sağlam grafiker, kapaklar çok tıs ya. Webmaster'lar kapak yapmasın anasını satıyım! :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merakla bekliyoruz, tutarda inşallah, ilerde yazılı olarakda basılır, pcnet, chip vs gibi :)

Erturk 10 numara olmuş, ++++ :)

C

Compni

Misafir
Fazla söze hacet yok adam yapacağını yapmış.
Helal olsun, dostum gerçekten güzel olmuş.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşlar sağlam bir kapak yapılsın, güzel müzel diye gaza getirmeyin milleti. Daha iyisi olmalı, bariz belli.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bence en önemlisi bir dergi scriptine kurulması, pdf falan oldumu okuyasım gelmiyor valla, bıktık pdf den :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5