İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet paylaşım grubu projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhabalar İyinet Halkı, iyinet olarak yeni bir proje ile daha karşınızdayız. Bu proje de ise kullanıcılarımız ve iyinet için yararlı bi proje.
Hem bize, hem de kullanıcılarımıza yarayacak bir proje.

- Paylaşım Grubu Nedir?
Paylaşım grubuna dahil olan üyeler, kendi paylaşım alanlarında(ki bu bilgili oldukları alandır) sürekli paylaşım yaparlar ve kullanıcılarımızı bilinçlendirirler. Bu gruptan olan kişilerin rütbesi ve rengi olacaktır.

- Paylaşım Grubuna Nasıl Dahil Olabilirim?
Paylaşım grubuna dahil olmak isteyen üyelerimiz başvuru yapabilirler ancak başvuru yapmadan önce bilinmesi gereken şeyler var. Örneğin: paylaşım yaparım diye başvuru yapacaksınız ancak paylaşımınız 0'a yakın. O durumda kesinlikle kabul edilmeyeceksinizdir. Forumda düzenli paylaşım yapan ama yine de başvuru yapmak istemeyen üyelerimiz ise otomatik olarak o gruba dahil edilecektir(eğer isterlerse)

- Dağılım nasıl olacak?
Paylaşım grubuna dahil olurken ya da olmadan önce hangi bölümlerde paylaşım yapacağınızı bize söyleyeceksiniz, biz de sizi o bölümde takip edeceğiz. Eğer ki o bölümde gerçekten çok başarılı paylaşımlar yapıp, o bölümle ilgili hakimiyeti ele alırsanız moderatörlüğe hak kazanabilirsiniz. Ama unutmayın: moderatörlüğe ulaşmak için sadece paylaşım değil, bilgi birikimi, tecrübe ve üyelerle iletişim de önemlidir.

- Ben karşılıksız paylaşım yapacağım, karşılığında ne kazanacağım?
Öncelikle İyinet webmaster dünyasının ilk ismidir, ve siz bu isim için başta gelen kişilerden olacaksınız. Size iyi bir referans olabilir referans dışında İyinette güzel bir görünüm sağlanacak.

- Peki, herşeyi anladım başvuru yapmak istiyorum?
Başvuru yapmak için şunları en altta verdiğim nicklere pm olarak bildiriniz.
1- Paylaşımda bulunacağım bölüm(ler) :
2- Önceden yaptığım paylaşımlar(varsa) :
3- Bu bölüm için önceden kazandığım tecrübeler :
4- Bu bölüm için yaptığım çalışmalar(varsa) :

Gönderilecek nick(ler) : Lanet, EkolNet

Not : Yeni açılan kategorilerimiz olacaktır ders adına, paylaşım grubundaki üyeler isterse o bölümlerden de seçebilirler kendilerine pm ile geçiş sağlanacaktır.

Konu altından sormak istediklerinize cevap verilecektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
özgün mü olmalı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok güzel düşünülmüş. Pm attım beni de alırsanız sevinirim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayırlı olsun Eif
Xman beyler de bu gruba geldiler mi acep?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Renk de çok güzel. İyinet uyumlu. Beğendim :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Keşke webmaster konularında bilgim olsaydı.Ama maalesef çok fazla yok.Daha başlangıç seviyesindeyim.Güzel düşünülmüş bişey.Heralde en fazla hatalı konu bildiren üyelerin başında geliyorumdur ona bişey yokmu:) Şaka bi yana derslerle ilgili bölümler açıldığında mutlaka paylaşımlarım olacaktır.Gruba katılmaktanda keyif duyarım...Herekese başarılar.

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Güzel düşünülmüş ama ben kendim paylaşımlarıma bakıyorum ki genelde vBulletin ve Photoshop Paint Shop Pro Corel Freehand bölümlerinde paylaşım yapmışım yaptığım paylaşımlara ilgi yok ya da şöyle diyeyim takip edilen bölümler değil .
bunlarda paylaşımlarım

http://forum.iyinet.com/2516295/sorgu-ara-ve-sonuclar/

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
rsmalee genellikle kullanıcılarımız son 10 konuyu takip etmekle beraber sadece aradıkları şey olduklarında ilgili bölümlere girerler. Bu yüzden navbar'da konu belirtimi gibi bir projeye de gittik. Ayrıca imzanıza link ekleyerek konularınızı göze batırabilir bi hale gelebilirsiniz eğer aktifseniz forumda yeteri kadar.

Biz bütün alt yapıyı karşıladık. İlgi çekmek sizin elinizde bu durumda.

C

Clivrape

Misafir
bu Şekilde Kabul Edilemezsin Bence... Biraz Daha Destek Biraz Daha Etkin ve Gerekli Konular Paylaş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5