İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anahtar kelime gönderildi.

verilen anahtar kelimlerle ilgili makaleyi imzamda bulunan sitemde yayınladığım vakit sitem için kötü bir etki yaratır mı? Sorumun nedeni sitemin sadece turizm konusunda özgün bir site olması.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
verilen anahtar kelimlerle ilgili makaleyi imzamda bulunan sitemde yayınladığım vakit sitem için kötü bir etki yaratır mı? Sorumun nedeni sitemin sadece turizm konusunda özgün bir site olması.

Bu konuda bir makalenin turizm sitesinde yayınlanması siteye zarar vermez. Ama konu ile ilgili bir blog olsun derseniz yeni bir blog açıp onunla da katılabilirisniz.

Arkadaşlar anahtar kelime tek bir kelimedir derken yanlış anlayanlar olmuş sanırım. 56 karakterlidir anahtar kelime. Anlamayanlar varsa pm.le teyit alabilirler.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İşim olduğu için gelen mesajı 10 dakika sonra okuyabildim :(

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Önceki yarışmalarda hit almak isteyenlerin anahtar kelimeyi kullanarak yarışmaya mudahele ettiklerini gördük. Bu nedenle kelimeyi sadece yarışmacılara bildiriyoruz. Lütfen yarışmacı olmayan kişilerle paylaşmayın.

Anahtar kelime

W******** ******, *****n, ******* ve ****** *********rim

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk 7'e imletiğim site girdi benim site yok ilk 1 saat soncu :D

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Her yeni indexlenen içerik bir sonrakinin üstüne ekleniyor. Bu Google'ın güncel içeriğe verdiği önemi mi gösterir?

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir arkadaş benim makalemden bayağıııı bir esinlemiş :D valla ne diyeyim hakeden kazansın :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Makalelerini bildirenler katılımcı listesinde onaylanıyor. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz arkadaşlar.

Güvenlik açısından konuya site adresleri yazılmaması rica olunur.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel makaleler yazılıyor :)

2 kişinin linki onaylanmadı arkadaşlar kendilerine de bildirdi. Lütfen yarışma olduğunu ima eden ifadeler kullanmayalım. Katılımlar devam ediyor.

Başarılar bol şans diliyoruz. Hakeden kazansın.

(Anahtar kelime 56 karakterden oluşan tek bir kelime olarak kabul edilecektir)

En çok sorulan sorular:
Anasayfam çıkarsa kazanır mıyım? Evet anasayfadan link çıkışı olması gerekiyor (makaleyi anasayfada sabitleyebilirsiniz footer ya da sidebar çıkışı kabul edilmez)
Anahtar kelime hangisidir? Tamamı tek bir kelime olarak kabul edilecek.
Kazandığım nasıl anlaşılacak? Konuda bulunan arama motoru ip adresinden kelime yazılıp arattırılacak.
Site dahil edebilir miyim? Evet. 30 kasım'a kadar site dahil edilebilir. Farklı ip şartı ile.
Makale kaç karakter olmalıdır? Böyle bir koşul koymadık. Ama çok kısa olması her iki taraf için de dezavantaj oluşturacaktır.
Bir site kaç ödül kazanabilir? Sadece 1 ödül.
Bir kişi kaç ödül kazanabilir? Dereceye giren siteleri için birden fazla ödül kazanabilir. Sadece teselli ödülü kişi bazlıdır.

SeA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Katılacağım Eif için... Millet Yarışma görsün :)

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nakit para ödülü biraz daha yüksek olsaymiş daha güzel olurmuş, hosting ödüllerinin nakitten daha fazla olması pek benim açımdan iç açıçı olmadı.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Son dönemlerin en yüksek ödüllü yarışmalarından biridir. SEO yarışmalarını sürekli takip eden bir grup var 10-15 kişiden oluşan, onlar iyi bilir. Bu tarz bir yarışma kolay denk gelmiyor.

spainloco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün itibariyle makalem yazılıyor birinci olan arkadaş kıymetini bil oraların akşama sabaha devralmaya geliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5