İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ticaret Sistemi Yakında!

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hayırlı olsun, dolandırıcılık bir nebze olsun engellenecektir.

iNsurgenTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısacası gittigidiyor gibi değilde, paypal gibi anladığım kadarıyla :)

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel düşünülmüş bir sistem olmalı sorunsuz işlemeli,tabi bunlar için eleman çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz.Bence çalıştırmalısınızda sonuçta bu sitenin geleceği ile alakalı ve elemanların parasınıda komisyonlardan rahatlıkla çıkartabilirsiniz.Eski yıldızı parlatma zamanı geldi;)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kredi almakla bu işin yürüyeceğini sanmıyorum.

Mesela domain alacağım cebimde param var ama önce sizden kredi almam gerek (bu krediyi kaç saatte alabilirim merak ediyorum), krediyi aldım diyelim sonra o krediyi domaini satana aktaracaksınız (satıldığı saatte uyuduğunuzu veya işte olduğunuzu farzedelim), o kişi bu defa kazandığı krediyi size bozdurmak için uğraşacak.

Neden bu kadar zahmete bizi sokup zamanımızdan alasınız ki?
Acil para ihtiyaçlarında bu işi ne kadar çabuk hızlandırabilirsiniz?

Kredi sistemi yerine nakit çalışmayı düşünürseniz tercih edilebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu sistem dışında forumda ticareti yasaklamayı düşünüyormusunuz?

T

trgy

Misafir
Kredi almakla bu işin yürüyeceğini sanmıyorum.

Mesela domain alacağım cebimde param var ama önce sizden kredi almam gerek (bu krediyi kaç saatte alabilirim merak ediyorum), krediyi aldım diyelim sonra o krediyi domaini satana aktaracaksınız (satıldığı saatte uyuduğunuzu veya işte olduğunuzu farzedelim), o kişi bu defa kazandığı krediyi size bozdurmak için uğraşacak.

Neden bu kadar zahmete bizi sokup zamanımızdan alasınız ki?
Acil para ihtiyaçlarında bu işi ne kadar çabuk hızlandırabilirsiniz?

Kredi sistemi yerine nakit çalışmayı düşünürseniz tercih edilebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu sistem dışında forumda ticareti yasaklamayı düşünüyormusunuz?

Çok güzel sorular sormuşsunuz. Teşekkür ederim öncelikle.

İlk başta beta olarak yayın yapacak o eklenti ve kullanmak isteyen kullanacak, belirli günler ve saatlerde kredi alınabilecek ve kredisini paraya çevirebilecek. İlla kredi lazım olduğunda, kredi almasına gerek yok. Paypal gibi düşünün şu an bakiyeniz varmış gibi.

2-3 ay sonra ise sistemi iyice geliştirip otomatik düzene sokacağım. Kredi kartı ile anında kredi alınabilecek ve istediği zaman kredisini kullanabilecek. Daha çok geliştireceğiz bu sistemi ama dediğim gibi öncelikle beta olarak yayına sokacağız ve biraz yavaş işleyecek.

Son sorunuza gelince. Ticareti yasaklamayacağız, kullanmak isteyen kullanacak kullanmak istemeyen kullanmayacak. Fakat forumda dolandırıldım iye konu açılması yasaklanacak. Çünkü bu sistemi başımız ağrımasın diye kuruyoruz ama illa başım ağrıdı diyen olursa da mahkemelerde arayacak çözümünü.

Boxer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

İlk başta beta olarak yayın yapacak o eklenti ve kullanmak isteyen kullanacak, belirli günler ve saatlerde kredi alınabilecek ve kredisini paraya çevirebilecek. İlla kredi lazım olduğunda, kredi almasına gerek yok. Paypal gibi düşünün şu an bakiyeniz varmış gibi.

2-3 ay sonra ise sistemi iyice geliştirip otomatik düzene sokacağım. Kredi kartı ile anında kredi alınabilecek ve istediği zaman kredisini kullanabilecek. Daha çok geliştireceğiz bu sistemi ama dediğim gibi öncelikle beta olarak yayına sokacağız ve biraz yavaş işleyecek.

Son sorunuza gelince. Ticareti yasaklamayacağız, kullanmak isteyen kullanacak kullanmak istemeyen kullanmayacak. Fakat forumda dolandırıldım iye konu açılması yasaklanacak. Çünkü bu sistemi başımız ağrımasın diye kuruyoruz ama illa başım ağrıdı diyen olursa da mahkemelerde arayacak çözümünü.

eğer bu dediklerini başarabilirseniz webmaster forumları arasında ilk sırayı siz çekersiniz emin olun, millet dolandırılmak korkusuna birşey satamaz duruma gelmiş vaziyette. hayırlı olur inşallah.

SpyCracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

kredi kartı ile kredi alınma sisteminin çok güvenli olması lazım

koruyalım derken kredi kartlarıda gitmesin baya bir güvenlik sistemi lazım siz bu sistemi yapınca milletin kredi kart bilgilerini çalmak için hekerlar boş durmaz

ama dedikleriniz gerçekleşirse 1 numara oluruz :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kredi kartı ile kredi alınma sisteminin çok güvenli olması lazım

koruyalım derken kredi kartlarıda gitmesin baya bir güvenlik sistemi lazım siz bu sistemi yapınca milletin kredi kart bilgilerini çalmak için hekerlar boş durmaz

ama dedikleriniz gerçekleşirse 1 numara oluruz :)

O önemli değil ortak ödeme sayfasına yönlendirilir , orda ödeme yapar insanlar .

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Beta olarak kurulduktan sonra, daha fazla geliştirilebilir.
Ama benimde sormak istediğim birşey olacak.
Örnek veriyorum benim bir kredi kartım yok. Ama buradan bir domain almak istiyorum, ben nasıl kredi alıp bu domaini alacağım? :)

Bir seçenek var; o da hesaba para yatırıp, kredi kartından iyinet krediye dönüştüren insanlar olacaktır. Ya bu şekilde dolandırılırsam?
Sistemde bence bunlar düşünülmeli, bunun dışında güzel bir sistem.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Beta olarak kurulduktan sonra, daha fazla geliştirilebilir.
Ama benimde sormak istediğim birşey olacak.
Örnek veriyorum benim bir kredi kartım yok. Ama buradan bir domain almak istiyorum, ben nasıl kredi alıp bu domaini alacağım? :)

Bir seçenek var; o da hesaba para yatırıp, kredi kartından iyinet krediye dönüştüren insanlar olacaktır. Ya bu şekilde dolandırılırsam?
Sistemde bence bunlar düşünülmeli, bunun dışında güzel bir sistem.

belli günler havaleyle alım yapıcakmışsın örneğin pazartesi alabilicen..

Kredi kartına gelince sahte veya çalıntı kredi kartıyla ilk baş buradan kredi aldıkları için senin domainini yada senden hizmet almaları seni bağlamaz iyinetin sorunu olur artı hani dolandırıldık geri ver kredilarıde diyemezler sana çünkü hakları olmaz.Zor iş umarım yarasız kurtarırsınız hele kredi kartıyla baya uğraş bekliyor sizi

T

trgy

Misafir
Bu gece kısmetse deneme sürüşü yapacağız. 1-2 gün içerisinde de aktif olur sistem.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle iyinete böyle bir konuya mesaj yazdığım için mutluyum, bunun için tşk ederim size. size tavsiyem ve dileğim iyice araştırıp en ince hesapları yaparak kimseyi mağdur etmeden alnınızın akıyla bu işten çıkmanız. herkesin kafasına takılan soru nakite ihtiyaç olduğunda bozdurma. Bence havaleler için masraflarınızı ortadan çıkardığınızda yeterli ve güvenilir elaman veya bir sistemle günlük yapmanız yararınıza olacaktır. genelde gittigidiyor tarzı bir örnek verişmiş , bence sisteminiz yasakpara sitelerine benzer olacak. kredileri anında bozdurmak isteyenler için belli bir limit miktarı veya yüzdelik koyup anında dönüş yapabilirseniz sistemin tutmaması için bir neden kalmayacaktır.
ki sistem hayat geçmediği için herkes parasını hemen çekme düşüncesinde. bence güven oluştuğunda bankada para nasıl bekletiliyorsa iyinettede bekletilecektir.
tekrar teşekkürler. başarılı olmanız dileğiyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi