İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet - Yasağa karşı harekat. Susmayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu harekete tamamıyla destek vereceğiz. Bu hareketinden dolayı İYİNET Yönetimini tebrik ediyoruz.

wertaces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Zamanında sigara içinde aynı şeyleri söylemişlerdi... >>> Yasadışı, ahlaki olmayan abuk subuk sitelere sahip arkadaşlar rahatsız olabilirler... Ancak işin doğrusu bu. Gelecek nesil tehlikede. Hepimiz aynı gemideyiz. Sadece kendi 3 kuruşluk menfaatimizi düşünerek hareket edemeyiz. Ben Ak partinin aldığı bu kararı destekliyorum, tıpkı zamanında kapalı alanlarda sigara içme yasağında almış oldukları karar gibi...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşım o kadar konusuyoruz ama okumadan geliniyor bu noktalara. Bizler yasadışı sitelerin kapanmasına birşey dediğimiz yok. Yapılan sisteme karşıda yazılarımızı yayınladık düşüncelerimizi beyan ettik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5