İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yenilikleri

X

Xman

Misafir
uggur'a katılıyorum. Bu arada Ahmet abi forumun ortağı mı oldun?

Hayır ortak değilim, her zamanki gibi gönüllü bir üyesiyim, yöneticide olsam üyede olsam her zaman iyinet için çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Dipnot: Uggur'a sadece katılmakla kalma yeni ranklar konusunda bizlere alternatifler de öner :):)

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Donanım Haber ve Turkey Forumda bu rankları kullanıyorlar ve her iki forumunda binlerce üyesi mevcut ve bu forumlar marez forumlar değil, aksine ülkenin en büyük ve en kaliteli 2 forumu. Eleştirilerinizi anlayabiliriz ama örneklemeniz daha seçici olursa seviniriz. Tekrar belirtiyorum rank konusunda katkı sağlayacak arkadaşların çalışmalarına açığız, despot bir yönetim anlayışımız yok ;)

Örnek biraz genel geçer olmuş olabilir ama bahsi geçen toplamda bu 3 forumun hitap/hedef kitlesi aynı mı sizce? Şahsen ben sabahtan akşama kadar bilgisayar karşısındayım ve sürekli okuyorum. Burada birşey okurken yanda yanıp sönen şeyler beni oldukça rahatsız ediyor ve günün büyük bir çoğunluğunu metin okuyarak geçiren webmaster arkadaşları da, eminim rahatsız ediyordur.

Madem biraz daha seçici örnek sunmak gerekiyor;

http://forums.digitalpoint.com/
http://www.webmasterworld.com/
http://www.seomoz.org/blog
http://forums.seochat.com/

buralarda hareketli ikonlar kullanılmıyor mesela.

umutsuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dost acı söyler

gülücükler kötü olmuş
kategori ikonları gif olan kötü olmuş
ranks lar kötü olmuş yıldızlı olan

X

Xman

Misafir
Evet diğer arkdaşlarında önerilerini bekliyoruz, ne kadar çok öneri olursa ortaya o kadar güzel bir sonuç çıkar. Eleştiri kısmını geçelim tamam yıldızlar kötü, onu bırakalım, yerine ne öneriyorsunuz?

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sade bir default forum ve bol yeni paylaşım istiyoruz (Sanırım çoğu arkadaşımız da buna katılıyor)

Birde ben yöneticilerin hiç renk ayrımı olmaması taraftarıyım, burdaki kullanıcılar sanırım yöneticileri bulacak kadar bilgilidir Bu bana göre forumda birliği arttıracak birşeydir. (Tabi vip üyelik konusu ayrı onların rengi istiyorlarsa kalmalı) Bu sadece şahsi fikrim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben bi yıldızları beyenmedim , dönüyorlar böyle :sinir: . Daha az dikkat çeşici bişi lazım mesela termometre gibi bişi konulabilir gittikçe kızarır nebiliyim en klişesi bronz gümüş altın platin olarak gidebilir

X

Xman

Misafir
ben bi yıldızları beyenmedim , dönüyorlar böyle :sinir: . Daha az dikkat çeşici bişi lazım mesela termometre gibi bişi konulabilir gittikçe kızarır nebiliyim en klişesi bronz gümüş altın platin olarak gidebilir

Evet oldukça mantıklı, böyle bir grafik çalışması yapabilecek arkadaşımız var mı aramızda..

Aşağıdaki gibi birşeyler de yapılabilir.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ben yıldızları beğenmedim çocukca olmuş sanki

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sadelikten yanayım. Kendimi bir an oyun forumunda sandım.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ya güzel bir rank olsun hani iyinet rankı vardı ya onun gibi mesela .onun büyüklüğünde filan.

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tam alıştık derken, soğutmayın tekrar iyinetten.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Fena değil yeniler , hatta orjinal olmuş grafikler ama şu rütbeler askeri rütbe olarak kötü kabul eden olur etmeyen olur.Onun yerine uydurulsa bile daha şriin durur :muck: Mesela birincil ikincil üçüncül yazılabilir.Bideee kesimi kötü galiba yanlardan beyazlar fışkırıyor...

Yada deneniyor daha sanırım :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Taştı maştı idare et artık,o kadar rütbe verdik sana. :D

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfada konuların yazıldığı bölümde cirit atan hareketli ok resmi de kaldırılsa iyi olur bence.

lastpost.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5