İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinette kız varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedef' Alıntı:
Asılan çokta gel buluşalım diyoruz ama hepsi kaçıyor, çirkinde değiliz ama demekki webmaster arkadaşlarda bir eksiklik var ???

tarih saat mekan alayım ?
sen daha webmaster görmemişsin .

M

MasterTR

Misafir
GuLSehri' Alıntı:
herkes siz degil beyefendi(smile)..senelerdir bi is icinde bu forumdayim diyorum bende herkes gibi:)hangi konuya daldiksa satasilan insan olarak susturuldum..gerek moderatorler olsun gerekse diger webmaster .sucum aklimdan geceni oan yazmak olurdu,yalani dolani yoktu..ama pc basinda monitor arkasinda istedigine istedigi sozu soyleyebilme cesareti doguruyor bu pis alet.o yuzden realdeki cevrendeki dopdolu bayanlarla bu mekandaki bayanlari bir kefeye koymayin..realde biri bana birsey dese ya yuzune tukururum sinirden yada gozune vururum(smile)burda susarak konuyu kapatmaya calisabiliyoruz ancak.
sayin mahmut seyhan bey, neden forumlarda kiz gibi dola$ma geregi duyoyrsunuz ki?? sitenize daha fazla hit cekmek icinmi?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
MasterTR' Alıntı:
sayin mahmut seyhan bey, neden forumlarda kiz gibi dola$ma geregi duyoyrsunuz ki?? sitenize daha fazla hit cekmek icinmi?
Adi mahmut olmadigi icin olabilir mi MasterTR? Kesin yargi bildiren cumleler kurmadan once ne kadar emin oldugunuzu gozden gecirmenizi oneririm.
Bana ait domainlerde Banu Alkan ismini gorurseniz umarim Banu Alkan seklinde hitap etmezsiniz. Sakasi bir yana Gulsehri'nin adi mahmut degildir ve forumda kiz gibi dolasma nedenide cinsiyetinin erkek olmamasidir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu başlığın sebebini hiç anlayamadım zaten. Ayrıca internet ortamında kızlarla ilgili her soru nun, sorun yarattığınıda biliyoruz. Malesef bizle aynı nesilde olan birçok erkeğin Mirc denen programla tanışması ve evrimini geç tamamlaması yüzünden, "internete girmeyin hepsi abaza" gibi bir yargı oluştu.

Bu hikayeyi çok daha uzatabilirim ama cidden gereği yok. Ayrıca Sedef adlı kullanıcı ile aynı ip yi kullanan birkaç kişi daha var. Bir tanesi birden fazla kez aynı ip yi kullanmış. Artık tesadüf müdür? Yoksa Müdür, Müdür müdür? bilemem..

M

MasterTR

Misafir
MoD' Alıntı:
Adi mahmut olmadigi icin olabilir mi MasterTR? Kesin yargi bildiren cumleler kurmadan once ne kadar emin oldugunuzu gozden gecirmenizi oneririm.
Bana ait domainlerde Banu Alkan ismini gorurseniz umarim Banu Alkan seklinde hitap etmezsiniz. Sakasi bir yana Gulsehri'nin adi mahmut degildir ve forumda kiz gibi dolasma nedenide cinsiyetinin erkek olmamasidir.
merak etme elimde kanitim olmasa bu kadar net konu$mazdim ;) bencede bu ba$lik cok sacma olmu$ sadece gezerken gordum ve ufak bi ara$tirmayla buldum "ichi biru 602 japan namba" boyle bir$ey yazsam sanirim kendileri ne demek istedigimi anlarlar

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar internete uzun bir süre hep Sibel nickiyle girmiş bir kişiyim.
Evet burada da itiraf etmek istiyorum.

Ben bir bayanım. Gerçek ismim Sibel olmasa da..

Hakanizm e gelince.. Hakanizm kelimesinin sadece mecazi anlamını seviyorum. Ayrıca sanal olan her ortamda özelime birilerinin gelip kendince şaklabanlık yapması belki şiir yazması belki de laf atması beni bıktırdı. Bu sebeple ben de Hakanizm nickini almayı uygun gördüm.

Peki bunu neden açıkladım ?
Buradaki arkadaşların büyük bir bölümü saygılı ve seviyeli insanlar gördüğüm kadarıyla. Bayan olduğumu itiraf ettikten sonra da saygı ve seviyelerini bozmayacaklarını düşündüğümden dolayı itiraf ettim.

Not : Lütfen beni haksız çıkararak özelime gelmeyiniz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne oluyor arkadaşlar hani sanki böyle kendinizden suçluymuş gibi açıklıyosunuz :p yaw sizin kız olmanız neyi değiştiriyor?Neden böyle bir atmosfer doğdu anlamadım.Aramızda saklanmanıza zaten gerek yoktu.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o değilde şeyi anlamıyorum, tamam mesela hakanizm bir bayan diyelim.
ciddi ciddi "tanışabilir miyiz?" diye pm mi geliyor, komik :)

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bayan olsanız ne olur, erkek olaasnız ne olur, insan olun yeter...
Bu da günün mesajı oldu..;)

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deeper' Alıntı:
o değilde şeyi anlamıyorum, tamam mesela hakanizm bir bayan diyelim.
ciddi ciddi "tanışabilir miyiz?" diye pm mi geliyor, komik :)

Olm erkekler, kendinizi biraz ağırdan satın.Oyle atlanır mı hemen, hırlısı ve hırsızı var demi...;)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum dallas dizilerine dönmüş gülşehri mahmut bey çıktı hakanizm sibel yada onun gibi bişey
gelişmeleri bekliyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5