İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karnım acıktı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde karnım acıktı, öğlende kızlar broşür dağıtıyordu o var önümde. Bafra pide 1 metrelik pideler, hürriyet gurmeleri 1. seçmiş. oyy oyyy

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ezogelin kuru fasulye pilaw yanında marul salatası yoğurt arkasından bi trük kahvesi birde keyif sigarası. sabaha kadar acıkılmaz :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
legalparayı tutturunca hepinize balık alcam :D bu sefer cok manyak tüyolar yakaladım

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
acıktım yaw ne yesek :p

istanbul.jpg

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw bende bu başlığı arıyordum tam, karnım çok acıktı, halı saha maçından geliyorum. Şöyle bi kuzu kokoreç iyi giderdi

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu saatte yemek söyleyebileceğimiz bir yer yok iş başa düştü. Sosis falan takılıcaz artık :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
izmirde gece 2 ye kadar mekdanıld açık en iyi orası hiç değilse temiz:D bide kokoreçdanılt falan açılsa tam süper olacak

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi temizdir ama sağlıklı yönünü tartışmak lazım.

Not: Bi mcchicken olsa ne giderdi ya :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla kütahyadan 1 kere geçtik oda otobüsle antalyaya giderken. Bidahada otobüse binmem zaten :D Galiba mola vermiştik. İkbal tesisi varmıydı kütahyada?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ehuehu yaw trextra hocam hep gece acıkıyon sende :) günün en zahmetli saati :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Valla kütahyadan 1 kere geçtik oda otobüsle antalyaya giderken. Bidahada otobüse binmem zaten :D Galiba mola vermiştik. İkbal tesisi varmıydı kütahyada?

kütahyaya gelmeden 3 - 4 saat önce metin dinlenme tesisleri var. Kütahyadan ileri hiç gitmediğim için ikbal dinlenme tesisleri varmı yokmu bilmiyorum. 1.5 sene oldu nerdeyse buraya geleli pek merkeze gitmedim. Merkezle bulunduğum yer 45 - 50 dk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5