İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Küçük Webmasterler.

Alpharen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emir kardeşim çok hırslısın yazdıklarını okuyorum aynı benim hayatım bende yaşadım aynılarını..Hemde şuanda yaşım 17.10-11 Yaşımda cafe'ye Knight Online'yi getirdim..Pvp Ko'yu getirdim..Pvp kurdum.O kadar hırslı oluyo ki insan mod'luk istiyo..Dilleri bilmek istiyo,tasarım yapmak istiyo,herşeyi yapabilmek öğrenmek istiyo..Ama emin ol her yaptığın iş,söylenilen kelime çook büyük şeyler katıyo insana böyle devam et bir sürü donanımın olucak parmakla gösteriliceksin.. Allah yolundan çevirmesin..Kararlılığını devam ettirsin.

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaşla kıyaslanmamalı hiçbirşey
ben 199x doğumluyum
20.0xx hitli sitem var. ve haliyle reklamverende oluyor, dolandıranda, kandıranda
yaşımı duyanlar '' bu kadar ufak yaşta..'' diyip devam ediyrlar
sonradan yaşınıza bakmıyor zaten kimse
karşıdakide verdigi paranın karşılıgına bakıyor sadece :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
yaşla kıyaslanmamalı hiçbirşey
ben 199x doğumluyum
20.0xx hitli sitem var. ve haliyle reklamverende oluyor, dolandıranda, kandıranda
yaşımı duyanlar '' bu kadar ufak yaşta..'' diyip devam ediyrlar
sonradan yaşınıza bakmıyor zaten kimse
karşıdakide verdigi paranın karşılıgına bakıyor sadece

Yorumsuz.

ByPowerfuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kardeşim aynı zihniyet ile web kapısını aralamışız :)) bende kinght online veritabanı ile başladım web işine :) gerçektende çok büyük işler yaptım ve yaptığım işler şuanda zirvede piyasayı elinde tutuyor(şuan site her nekadarda benim olmasa )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5