İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ve yanında daha çok çok eğitimin diye belirttiğim şeyin için cinsel eğitim de vardı. eğitim işe yarıyacak tek şey. her türlü sorunun altında var bu açık. kurtlar vadisi tarzındaki dizilerden olumsuz şekilde etkilenen kişilerin eğitim düzeyine bak. bi de burda sizin gibi üniversitede okuyan sanatla uğraşan çocukların diziye bakış açısında bak. arada fark yok mu? bence çok var.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabahları çocuk programları , öğlenleri kadın programları, akşamlarıda terör(erkek) programlarının yayınını yapan tv kuruluşlarının bulunduğu bir ülkede yaşıyoruz ne bekliyorsunuzki:)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kurtlar vadisi, ne kadar gerçekleri yansıtsa da; ticari kaygıları olan bir şirketin ürettiği bi üründür. mafyayı anlatıyorum derken sokakları ağır abi takılmaya çalışan bebelerle doldurdu. milleti sadece bilgilendirme amaçlı yapılabilir tabi ki. ama özentili yapılamaz. kötünün özentisi yapılıyor bu dizide. sorun bu. bir film karakteri çok aşırı kahraman edilmemeli. hele ki kahramanlık yolunda yasadışı şeyleri mübah saymamalı. suça teşviktir bi anlamda bu.

şuan yapılan şikayetlerin (rtüke) hepsinin bu eski konu için olduğunu düşünmüyorum. ama çoğunun, o bölümlerden kalma bu salak neslin oluşmasında büyük rol oynamasına ve yeni bölümlerinin de aklı havada yaşayan gençleri olumsuz etkileyeceği düşüncesi.

ki katılıyorum. bu dizi şart değildir. insanın beyinsizleşmesi bi diziye veya başka bişeye bağlı olmamalı. ki bilinçlenmesi de bi diziye veya başka bişeye bağlı olmamalı

bence..

// dipnot: eski bölümleri çok takip etmezdim yenisini izlemedim tam olarak

O

OSX

Misafir
bence çocukların psikolojilerinin, bozulmaması bakımından kaldırılması iyi oldu.benim nacizane fikrim.

ne kadar böyle vurdulu kırdılı , ideolojik , yönlü dizi yada film varsa gösterilmemelidir.

Doğru şiddet içecer vurdulu kırdılı filmler oynatılmamalı veya sifreli kanaldan oynatılsın yada çocuklarınız televizoyndan uzak tutun

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence artık olan oldu, ama zararın neresinde dönersek kardır.
lise önlerinde polat kılıklı çocukları görmüyonuz sanırım. hani şu hocalarının gözüne baka baka sigara içen, onu döven, bıçaklayan gençler. gelene geçen laf atan gençler...

H

HostLiveTR

Misafir
Benim anlamadığım çocuklar veya gençler neden bu filmi örnek alsınlar bizim çocukluğumuzda malkoçoğlu, battal gazi vardı sorarım size hanginiz kalkıp malkoçoğlu gibi yada diğerleri gibi giyindik veya onlar gibi davrandık. Yada günümüze gelelim terminatörü, matrixi seyrettikten sonra ne yaptık. Süperman dönüyoru izleyen kaç kişi uçmaya çalıştı ?

Birde şöyle bakalım farzedelim kötü örnek oluyor. Peki diğer filmlerde hiç kötü örnek yokmu, Acemi Cadıda Liseye Giden Herkes Bir Aşk Yaşıyor, Selena da veya diğer tüm filmlerde öyle ben çocuklarıma bu yaşta aşk olmayacağını sadece arkadaşlık dostluk olacağını nasıl anlatacağım ?

Ya Hepsine Aynı Standartlar Uygulanmalı Yada Bazılarına Bazı Çevrelerin Baskısıyla Kısıtlama Getirilmemeli. Adalet Herkese Herşeye Eşit Olmalı

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ilk bölümden aldığım izlenim, teröre karşı bir sitemdi. türk ve kürtleri birbirine düşürmek değil, bizlerin kardeş olduğu hatırlatıp bizleri birbirine düşürmeye çalışanın "pkk" olduğunu göze sokabilmekti.

kurtlar vadisi terör, kesinlikle devam etmeli. umarım kaldırılmaz.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
»» Kurtlar Vadisi-Terör dizisi kaldırılsın mı? ( 14/02/2007)

Evet, kaldırılsın 116243 16.86%
Hayır, kaldırılmasın 573075 83.14%

Toplam : 689318

bugun Rtük aradım kaldırılamaması için kurtlar vadisi'ni destekledim.

Bir internet sitesinde bir arkadaşın yorumu ne kadar doğru :)

Birçok internet sitesinde ve yayımlayan kanalın sitesinde anket var, hepsinde de %80 yayımlansın sonucu var!. . Rtuk bize yalan mı söylüyor?. . 444 1 178, arayalım ve yayımlansın diyelim arkadaşlar. . Gerçekleri izlemek istiyoruz!. .

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sorun yok, istila var. Bu kadar izlenmesi, öğrenilmesi gereken gerçekleri kaldırmaya, insanımızı uyutmaya çalışan zihniyeti ve bu zihniyete tepki göstermeyen bütün yurttaşları kınıyorum. Daha kaç istilayı sineye çekeceksin, bacak, kaba et, morfine devam Türkiye.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya rtuk.org.tr veya rtuk.gov.tr'ye girebilen var mı acaba?

edit : açıldı fakat çok ağır çalışıyor aşırı yüklenme var herhalde

W

wapekiz.com

Misafir
Arkadaşlar sonuna kadar destekleyelim,böyle bir dizi kaldırılmamalı bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5