İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaldırısn diyen insanları BOŞ OLARAKnitelendiriyorum.
neden mi ?

bu mesela aynen şöyle; "cemiyet" üyelerinden çıkıp insanlar aç susuz gezebilirken, sokaklarda sahipsiz cocuklar gezebilirken ses cıkarmıyorlar; kedi köpek lere birşey olunca ortalığı ayağa kaldırıyorlar..

bu kurtlar meseleside böyle oldu. hangi biriniz bana son 2 yılda bir tane orhan pamuk dışında bir kitabın reklamnın gordugu soyler televizyonlarda ? hanginiz bana saat gece 11'den once bir eğitim programını seyrettiğini söyleyebilir. hanginiz bana saat ogle 12'den önce tvyi açı 5 saat seyrettikten sonra, "HMM ÇOK GÜZEL BUGÜN bu 5 saat içinde şunları şunları öğrendim" diyebilir ?

ya bırakın siz önce bunlara kafanızı kaldırın, yok popstarmis yok magazinmis, yok banu alkanmis...

ondan sonra kurtlar vadisi içinde şiddet olduğu için yayından kaldırılmalı deyin..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurtlar Vadisi RTÜK'ü çökertti

ANKARA ANKA

Kurtlar Vadisi-Terör dizisinin yayından kaldırılmasının ardından RTÜK'ün telefonları kilitlenirken kurumun iki internet sitesi de yoğunluk nedeniyle çöktü. Çocukların ve gençlerin gelişimini olumsuz yönde etkilediği gerekçesiyle olumsuz eleştiriler alan dizinin yeni bölümlerinin yayından kaldırılması RTÜK'ün başını derde soktu. Vatandaşlar tarafından eleştiri yağmuruna tutulan RTÜK'ün telefonları kilitlenirken www.rtuk.gov.tr ve www.-rtuk.org.tr adresleri de yoğunluk nedeniyle çöktü. RTÜK'ün internet sitesine giremeyen vatandaşlar www.rtuk.tv adıyla yayın yapan internet sitesinin de çökmesine neden oldu.

127 site aynı anda kilitlendi
Rtuk.tv'nin genel haber yönetmeni ve gazeteci Orhan Uğurluoğlu, sitenin "izleyici köşesine" dizi yayına girmeden önce olumlu-olumsuz eleştiriler geldiğini ve düzenledikleri ankete de 18 bin 750 mesaj geldiğini kaydetti. Uğurluoğlu, dizinin yayımlanacağı gün bir saniyede 2 bin 700 kişinin müracaat etmek istemesi üzerine sitenin çöktüğünü söyledi. Uğurluoğlu aynı server'dan hizmet alan 127 web sitesinin de çöktüğünü söyledi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5