İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir mal gumrukte cıkardıgım zaman kotude olsa musterime bu mal iyidir cok guzeldir derim cunku malını kimse kotulemez.

ben gayet guzel sekilde cevap verdim bulamasam otururum yerime susarım.

canım kardeşim seni kırdıysam özür dilerim yani yanlıs anlama. sadece görüşümü yansıttım.

bak ne guzel 21 yasındasın unv öğrencisisin yani bir dizinin insanları bu kadar etkilemesi beni sasırttı ozentiden bahsediyorum.

Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol - bu söz cok guzel bir soz yani anlatmak istedigim bu.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinir ettin beni akşam akşam kardeşim izlemicek o zaman aileler çocuklarını kontrol etsin ana sınıfı diyorsun :mad:

yaw onlar olsa herneyde yine bi şekilde engellersin ya bu bizim asalak yada dier değişle evvel zekalı bazı lise ogrencileri yaw buyumuslerde halen ozenti ozenti.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu diziye muhalefet olanları cahillikle kınamak istiyorum çünkü, Dizi artık "kurtlar vadisi" değil "kurtlar vadisi terör" Bu dizi mayfacılık oynatırken yayından kaldırılmadı doğudaki gerçekleri anlatırken ve ilk şikayeti şu T.C kimliği ile yaşayıp ekmeğini yiyen adını bile anmak istemediğim kişi tarafından gelen ilk şikayet ile rtuk tarafından gündeme alınmıştır.

Şahıs;
Kod adı: Diyarbakır Belediye Başkanı.
Görevi: PKK sözcülüğü.
İlk icraatı: terörist cenazesi için resmi ambulans tahsis etmek oldu. Ses gelmedi.. Roj TV'ye çıkıp 'PKK silahlı Kürt muhalefetidir' dedi. Yine ses çıkmadı.. Çıtayı hep yükselterek devletin sabrını test etmeyi sürdürdü..
manset.jpg

Halen daha rajon, kafa kesme diyorsunuz.

Soruyorum size bu muhalefet edenlerin kaçı Kan Uykusu'nu izledi ve kaçı orada söylenilen "Ölü bir terörist'in Türkiyeye maliyeti 10 milyon $'dır" cümlesini anladı ? Benim kurtlar vadisi terör i izleyip izlemem hayatımda bir değişikliğe yol açmayacak ama konu terör olunca ve bu işten ekmek yiyenler oldukça ve bu gerçeklerin hep su yüzüne çıkması engellenip kangren olan kolu keseriz denildikçe ve halen daha insanımızın bilmem kaça ayrılmış olan bu amerikan medyasının sadece işine gelen taraflarını tv de gösterip aklımızı yıkamasına izin verdikçte biz daha çok şehit veririz, daha çok terör yok deriz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bizim milletin sinesi geniş, içine çektikçe çekiyor. Kan uykusu RTÜK'e güzel bir ayar oldu. Anlayana. PKK'yı da bazı etnik normal halktan ayıranlar belgeseli izlemiştir umarım, ya da izlemeye vakitler olmadıysa, Mersin'den başlayarak şöyle bir sınır turu yaparlar bir gün.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Televizyon İzlemiyorum.Ama Sağda Solda Gözüm Çarptı Güzel Diziye Benziyor.

Filmlerde Açık İçerikli Binlerce Sahne Var.
Çocuklar Belki Etkilenir. Kedi Köpeğe Uygulamaya Kalkar:D
2-3 Tane Dengesiz Çıktı Diye.Güzelim Dizi Gitti.
İzlemek İstemeyen İzlemez.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dizi yüzünden sokakta takım elbise giyen gençlik sayısı artınca yeraltı dünyası kot pantolon giymeye başladı :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"kurtlar vadisi - ırak" filmi neden abd de yasaklandıysa, yayından kaldırılma sebebide aynıdır.

yadibe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cocuklairmiza tv deki cok güzel örnek olan onca program varken kurtlar vadisi tabiki yasaklanmaliydi

cocuklairmiz genclerimiz magazin programlarini mutlaka izlesinler
cok faydaliya her kanalin 2-3 tane magazin programi var

geceleri nerde nasil eglenmeleri gerektigini
her hafta bir sevgili degistirmeyi
kayanin hülyayi kac kere aldattigini
kimin nerede nasil frikik verdigini
ve buna benzer bir sürü cirkinlikleri ögretiyor (bakin ne güzel örnekler)

sagir oda dizisinde hic siddet yok
kafalara kursunlar sıkılıyor
bogazlar kesiliyor
kalpler sökülüyor ama bunlar sanirim sadece cocuklara cerrahi anlamda iyi bir egitim oluyor

beyaz gelincikte silahsiz dolasan yok kursunlar havada ucuyor
buda cocuklairmizin silahtan korkmamasini sagliyor her an her yerde silahini cekebilmeli insanlar

bütün diziler bizim örf ve adetlerimizi yansitiyor egitici sayiliyorda bir tek kurtlar vadisi kötü örnek oluyor

mehmet ali programindakileri sebek gibi sekilden sekile sokuyor
buda yetmezmis gibi pantalonmu asagiya siyirip adami izleyenler karsisinda rezil ediyor
ama bununda vardir elbet cocuklar üzerinde mutlaka egitici bir yönü

kadin programlarinda yazilan ahulu mericli senoryalarda hayatin gerceklerini anlatiyor cocuklarimiza

ve tabiki en egitici olani haber bültenlerimiz özelliklede magazine ayirdigi haberler
(sanki magazin programlari cok azda birde haberlerde izliyoruz)

mankenlerimiz ne yapmisda gündeme oturmus o gün hangi podyumda bilmem neresini acmis
tugba ekinci yine kime laf atmis kim kim icin ne demis
kim kiminle cikmaya baslamis nerde yakalanmis
ve
saddam nasil asilmis 5 yasindaki cocuklarimiz bile görmeli....

birde zekeriya hocamiz var cocuklarimizi dinimiz hakkinda en iyi o bilinclendiriyor
Ramazanda iftari nasil acilabilecegini o kadar güzel anlatiyorki adam her programin vazgecilmezi....

Birakinda neyi izleyip izlemeyecegime, cocuguma neyi izlettirecegime ben karar vereyim....

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yayından kaldırılmasına üzüldüm. Doğan grubu rtukte de baskın cıktı yazık.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye abd de kaldırmışlar

kurtlar vadisi ırak filminin gösterimi için amerikan yönetiminden izin alınmak istedi ama hiç bir gerekçe gösterilmeden red cevabı çıktı ve vize verilmedi

ayrıca amerikan ordusuna mensup askerlerin filmi izlemesi kesinlikle yasaklandı.

eğer filmi izlediysen izlemeni tavsiye ederim

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurtlar Vadisi ni tekrar izleyeceğimizi umuyorum..Dvd sini çıkartsınlar neyse parası veririz izlerız...Burada yapılan büyük bir hakarettir yargısız infazdır daha bişey olmadan kaldırıldı ne olacağını bile bilmeden ,

http://www.kurtlarvadisi.com/
yeni açıklamalar var !!!

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RTÜK ESKİ BAŞKANI NURİ KAYIŞ
RTUK, KURAL İHLALİ YAPTI...
BU YAPILAN KABUL EDİLEMEZ
BİR SANSÜRDÜR...

Kayış, " SHOW TV yönetimi üzerinde baskı kurdu ve ağır cezalar vereceği iması ile programın yayından kaldırılmasını sağladı... Hukuk devletinde bu uygulamayı kabul etmek mümkün değildir..." diye konuştu..

NURİ KAYIŞ' IN ÖZEL DEMECİ:

RTUK kural ihlali yaptı. Kanunun kendisine vermediği bir yetkiyi kullandı. Kanuna uygun davransaydı, yayını izleyip hazırlanacak rapora göre ceza uygulaması gerekirdi.Şimdi tahmini bir içeriğe göre " bu yayın sakıncalıdır " deyip SHOW TV yönetimi üzerinde baskı kurdu ve ağır cezalar vereceği iması ile programın yayından kaldırılmasını sağladı.
Hukuk devletinde bu uygulamayı kabul etmek mümkün değildir.
Kurtlar Vadisi Terör dizisnin çocuklar ve gençler üzerinde son derece zararlı olduğuna inanıyorum ama bu programa verilecek ceza hukuk çeçevesinde olmalıydı.
Bu yapılan kabul edilemez bir sansürdür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5